Skocz do zawartości

Wzięło mnie


Rekomendowane odpowiedzi

Braciszkowie

Coś mnie wziełło mam nieodpartą ochote na mamusikę aktualną partnerkę

Chyba kurewke dziś odwiedze

Teścia podnioslem

Czego kurwa nie kminicie?

 

Młode wojsko niech słucha!

 

Tłumaczę.

 

mam nie odpartą ochotę na mamuśkę, aktualną partnerkę.

 

Chyba ją odwiedzę.

 

Fiut mi stanął

 

 

ps. Chyba coś w tym sensie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mnie naszła teraz myśl. Przez nie do końca jasne sformułowanie początkowego komunikatu dochodzimy do jego mnogich interpretacji i nie możemy stwierdzić, która jest prawdziwa. O tym wie autor. Czy podobnie nie pogrywają z nami samice? :) Ona powie coś do mnogiej intepretacji. Ja wybiorę po swojemu. Ona później zaprzeczy i wybierze interpretację dopasowaną pod jej interesy. Ja poczuję się głupi, że źle wybrałem, a tak naprawdę otrzymałem już na dzień dobry niejasny komunikat. Dlaczego mam się czuć winny, że go nie zrozumiałem?

 

Apeluję, abyśmy nie praktykowali takich rzeczy. Mam ich dość z kobietami :D

Edytowane przez mac
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja apeluję o interpunkcję. Chuj z ortografią.

 

Bo będzie jak z kopalnią "Wujek". Nie wiadomo, czy to przecinek czy mucha nasrała :(

 

Kurwa Panowie,

"Białe wiersze" to do poezji Szymborskiej czy innego działu. Tyle sensu wypowiedzi traci się z powodu braku przecinka czy kropki. Tu, widzę, że są ludzie wykształceni i na poziomie, więc dbajmy o to, bo pewne wypowiedzi są całkowicie niezrozumiałe.

 

P.S. Dobra, Pikacz, Tobie odpuszczam bo jesteś niereformowalny. Ale jesteś jedynym wyjątkiem potwierdzającym regułę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski język trudna język! Musieć chcieć wziąć więcej móc myśleć o tym co o, no, tego więc. No bo no a nie tak jak nie tak gdy nie no.

I wiedzieć że myśleć móc wszytko jasne gdy wyjaśniać tak jak ten jest, nie?

 

;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mnie naszła teraz myśl. Przez nie do końca jasne sformułowanie początkowego komunikatu dochodzimy do jego mnogich interpretacji i nie możemy stwierdzić, która jest prawdziwa. O tym wie autor. Czy podobnie nie pogrywają z nami samice? :) Ona powie coś do mnogiej intepretacji. Ja wybiorę po swojemu. Ona później zaprzeczy i wybierze interpretację dopasowaną pod jej interesy. Ja poczuję się głupi, że źle wybrałem, a tak naprawdę otrzymałem już na dzień dobry niejasny komunikat. Dlaczego mam się czuć winny, że go nie zrozumiałem?

 

Apeluję, abyśmy nie praktykowali takich rzeczy. Mam ich dość z kobietami :D

Popieram mac,

Tak nas otoczenie i kobiety próbuje uczyć chorych zachowań. Paniom się wydaje, że m.in. jesteśmy jakimiś jasnowidzami i mamy się q...a domyśleć, "co poeta ma na myśli". Ja też to dawno olałem. Jak laska nie wie co ja mam na myśli, to zmieniam laskę. I gitarra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.