Skocz do zawartości

Przeszłość mnie dopada


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Turop napisał:

Chyba ostro mi się pierdoli w głowie, że zaczynam się bać odbicia w lustrze, przejebane.

AHA.

...przeczytaj od końca....wcześniejsze.

 

 

Jeśli już przebrnołeś przez....?

...koks do piwnicy sypiemy....

 

JUŻ nie przejebsne lecz nie pojęte.

To zjawisko osobiście nazywam WAMPIRYZMEM.

 

Polega to na tym iż nie podoba Ci się obecne odbicie.

Odbicie mobilności wewnętrznego ja, które obecnie NIC NIE OSIĄGA!

STAJESZ przed wyborem czy mieć wszystko JAKO WAMPIR czy być NIKIM.

 

LECĘ z radopomocą niczym koc gaśniczy z AZBESTU.

 

ODP jest tak proste, no przesadziłem.

RÓWNOWAGA PANIE ZOSTAŁA ZACHWIANA.

 

Lecz obecnie już nie posiadasz TEGO SKILA co dawniej bo socializacja/recydywa/....latka lecą/

JEDNAK cechy kombinatoryki pozostały.

ZATEM UBIERZ uMiejęTności w garniturek i przyjmij polecenia tylko od jednej osoby.

SAMEGO SIEBIE.

...teraz dołączam obraz takiego tybsa dla wizualizacji:

  

 

 

Edytowane przez Tornado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bernevek napisał:

To coś, jak laska z patologicznego domu, która podświadomie wybiera chłopców z problemami. 

No tak jest, dziś już lepiej, stany przeszły, ale musiałem poćwiczyć i wyżyć się trochę w ten sposób, dziś się wyciszam jak mogę, oglądam głupoty, czytam książki, trochę poćwiczyłem, zaraz meliska wejdzie i byle do przodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Turop napisał:

Czytałem, że niektórzy mają niesamowicie źle samopoczucie po tym. Jakieś książki masz z tym związane? 

Daniel Goleman "umysł medytujący". Nie wiem co mają namyśli złe samopoczucie. U mnie poskutkowało to wyjebką, większym skupieniem na wykonywanej czynności, mniejszą agendą (że coś wypada, lub nie) co przełożyło się na większą spontaniczność. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2020 o 12:55, Turop napisał:

Nie mam z kim pogadać i to mnie zabodło, partnerce nie ma co się żalić bo i tak ma to w dupie, albo nie zrozumie, dziś mam jechać z nią do jej zjebanych znajomych, gdzie jedyna rozrywka to rozmowy i disco polo i picie alkoholu, na myśl o takich dywagacjach myślowych na wieczór, odechciewa mi się cokolwiek ?

Twoje problemy, z mojego punktu widzenia są niemożliwe do zrozumienia. Nie mam pojęcia co to takiego "adrenalina z ulicy" czy "szacunek ludzi z bloków" i się nie wypowiem na ten temat. Ale zupełnie nie ogarniam, że można być w związku z kobietą i nie móc z nią pogadać. Wszystkie znane mi trwałe związki mają dwie wspólne cechy. Ludzie lubią ze sobą przebywać (rozmowy) i mają podobne zainteresowania (razem lubią biegać, dłubać w ogrodzie itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Turop napisał:

Czytałem, że niektórzy mają niesamowicie źle samopoczucie po tym. Jakieś książki masz z tym związane? 

Zacząłem też medytować rano, bo wcześniej robiłem to tylko przed snem i od razu człowiek lepiej się czuje. Sprawdź.

 

Jest też ciekawy wywiad z Cyprianem Majcherem na yt. W moim profilu znajdziesz post w którym go dodawałem. Obejrzyj, bo jest trochę rozmowy o medytacji. Potwierdzam też jego słowa, że medytacja 5-10 minut mi nie wystarcza. Zdecydowanie lepiej czuje się jak zrobię relaksację prowadzoną około 20 minut albo sam w ciszy i też z 20-30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Zbychu napisał:

Mnie bardziej ciekawi jak dorobiłeś się mieszkania w 4 lata. Jeżeli mieszkanie kosztowało 500.000 to wychodzi ponad 120.000 zł rocznie czyli 10.000 miesięcznie oszczędzania.

Małe mieszkanie w małej miejscowości, warte jest teraz koło 100 tyś, a kupiłem o prawie połowę taniej z okazji. Nie mam willi z basenem, tylko zwykłą klitkę pod miastem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.