Skocz do zawartości

Magda lat 21


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz Chrumkacz na chwilę obecną przyjmuję opcje:

 

1 jest normalnie pojebana i niedowartościowana na maksa

2 chce mnie w jakiś sposób wykręcić na grubszą kasę (lub ktoś chce to zrobić ona jest narzędziem w planie)

3 faktycznie ma fetysz dominującego samca tyle że wstydziła się przyznać na początku choć wystarczyło w trakcie otworzyć japę i powiedzieć "rżnij mnie mocno jak tanią dziwkę" "byłam niegrzeczną dziewczynką , ukarz mnie panie" czy cokolwiek innego w celu zagajenia tematu

4 jest zdesperowana w chuj szuka dzianego męża/ chce złapać na dziecko posunie się do wszystkiego

5 ma jakieś schorzenie psychiczne

 

Wyjaśni się z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź z drugiej strony zacznij wysyłać podobne smsy kobiecie, kiedy ona sobie NIE ŻYCZY. Rozleje się natychmiast policyjna gównoburza + spuszczenie dobrego wpierdolu przez białych rycerzyków.

 

Gwałt na samcu i stalking? Buahahahhahahhahha. Nie ma czegoś takiego :)

 

Kolejna różnica objawiona.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym tam kasy nie przepił bo zaszyty jestem.fury bym nie kupił bo...no w zasadzie z tego samego powodu z jakiego prawka nie dokończyłem bo jest mi nie potrzebne%-)

ale obiecuje ze kupiłbym klame.albo pare klamek%-)

Mac niema gwałtu,jest sex niespodzianka%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś artykuł czytałem. Coś w tym stylu się stało. Laska zwabiła typa do mieszkania. Kajdankami umiliła mu pobyt i skakała mu na kutasie całą noc i dzień. Koleś podobno krzyczał z bólu, żalu, a sąsiedzi zazdrościli i nikt nawet nie zadzwonił na policję. Typek jakoś się wyrwał ostatkami sił i wyskoczył przez okno :) Złamał sobie kilka rzeczy, ale przeżył.

 

Faktycznie seks niespodzianka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no jak jezdziła mu koscistym tyłkiem to sie nie dziwie.no ale ogólnie ja bym był zadowolony%-)(jak by nie było koscistego tyłka)


Red a ty co bys tam preferował z bdsm ze swoja nowa zyciowa partnerką?%-)


Mam pomysł.przypnij ja do kaloryfera i ucieknij z chaty(tylko pamietaj zeby była w super stroju itd)%-)jak mieszka w bloku to nie musisz sie o nia matrwic bo ktos ja uratuje%-)

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie całkowitą rację gdyby sytuacja była odwrotna, lalka poleciała by na policję lub do prokuratury.

 

Przy dobrych wiatrach skończyło by się na nocy w areszcie, przy mniej pomyślnych jakiś śmieszny wyrok  w zawieszeniu lub mała grzywna i naśmiecone w papierach.

 

Zapewne po sprawie karnej pozew cywilny o odszkodowanie lub/i zadośćuczynienie.

 

Smsy nadal dostaję................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.