Skocz do zawartości

Jak być "heroiną" dla kobiet...


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko w określonych ramach czasowych. Żeby było śmieszniej określonych przez nią. I to tylko gdy jest między wami duża różnica w szeroko pojętej atrakcyjności.

 

Np. chce dziecka z tobą (jesteś najlepszym materiałem genetycznym), będzie cię wielbić hołubić, zrobi dla ciebie wszystko.

 

Do momentu aż zaciąży. Później role się odwracają bądź się wszystko rozlatuje, jeśli nie da się ciebie wtłoczyć w oczekiwany schemat mąż/ rodzina, pójdzie w pizdu (dziecko już dostała) i poszuka  kogoś innego gdyż priorytety się zmienią.

 

Raczej męskiego odpowiednika kobiety bluszcz nie da się stworzyć.

 

@Pogromca ale to potrwa tylko do momentu aż uzyska dostęp do zasobów :P, jak będzie za trudno a zadając sie z pięknym i bogatym weszła już w środowisko pięknych i bogatych, wytargetuje sobie łatwiejszą ofiarę, bardziej misiowatego z gromadki dostępnych

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy być pięknym i bogatym. ;)

 

Kiedys jedna powiedziała mi, że pierw facet to musi się jej podobać, a pozostałe rzeczy to z czasem:-)!

 

"RED" facet przystojny babka średnia, myslisz, że to nie będzie jej trzymac przy nim na wieki wieków amen, plus w miarę ogarięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdanie co red.

Można stać się 'niezbędnym' dla kobiety ale tylko i wyłącznie na jakiś czas. Dłuższy lub krótszy - a będzie to zależne od niej i jej potrzeb (materialne, emocjonalne, związane ze zmianą statusu itd). Koniec jest łatwy do zdefiniowania. Jest to albo moment, w którym dostanie od ciebie co chce albo moment, w którym uzna że jest to nieosiągalne/trudnodostępne i przeskoczy na inną gałąź.

 

Ciągnąć w nieskończoność 'bycia heroiną' dla pojedynczej kobiety się nie da. Być 'heroinowatym' dla serii następujących po sobie kobiet - da się, tak żyją tzw. playboye.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdefiniowała to "musi się podobać"? Jeśli zdefiniowała to pamiętaj że ma być dokładnie odwrotnie (jeśli chodzi o cechy charakteru) :P

 

Schemat opisałem, myślę że nie będzie.

 

Jedyna opcja jest taka że laska ma poważne zaburzenia psychiczne i jesteś jej obsesją tyle że w ostatecznym rozrachunku może  być niebezpieczna dla twego otoczenia , a nawet ciebie.

 

Najlepiej to ujęła Edyta Górniak po rozwodzie w jakimś wywiadzie w tv było. "Kobieta potrzebuje różnych mężczyzn na różne etapy życia" - czy jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdanie co red.

Można stać się 'niezbędnym' dla kobiety ale tylko i wyłącznie na jakiś czas. Dłuższy lub krótszy - a będzie to zależne od niej i jej potrzeb (materialne, emocjonalne, związane ze zmianą statusu itd). Koniec jest łatwy do zdefiniowania. Jest to albo moment, w którym dostanie od ciebie co chce albo moment, w którym uzna że jest to nieosiągalne/trudnodostępne i przeskoczy na inną gałąź.

 

Ciągnąć w nieskończoność 'bycia heroiną' dla pojedynczej kobiety się nie da. Być 'heroinowatym' dla serii następujących po sobie kobiet - da się, tak żyją tzw. playboye.

 

S.

 

Poczęści jestem takim przykładem, gdy moje byłe dziewcze włączyło kasę ( dzieci i kredyt na mieszkanie) momentalnie przezstałem byc dla niej miłościa jej zycia i najlepszą rzeczą jaka ja spotkała!heheh

 

P.s panowie nie mozemy sie tak łatwo poddawać!!!!

 

 

A zdefiniowała to "musi się podobać"? Jeśli zdefiniowała to pamiętaj że ma być dokładnie odwrotnie (jeśli chodzi o cechy charakteru - tego nie rozumiem!?) :P

 

 

To akurat powiedziała moja była, jak sie ode mnie wyprowadzała i jej chodziło o wygląd (wysoki, dobrze zbudowany itp

 

posty scalone, nie piszemy pod sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzly jakie się poddawać?

 

Mamy wtłaczać się sami w schemat baba/ dzieci/ eksploatacja? Zajrzyj w pory czy aby wacek ci się w piczkę nie zamienił :P

 

 

Ja jestem zbyt zajebisty żeby robić krzywdę kobietom będąc tylko z jedną.

 

Cechy charakteru idealny facet ma być miły, troskliwy, łagodny.... bla bla bla....

 

Bo oczekiwania dotyczące pozycji społecznej i materialnej z grubsza będą się zgadzać z tym co mówi. Rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzly jakie się poddawać?

 

Mamy wtłaczać się sami w schemat baba/ dzieci/ eksploatacja? Zajrzyj w pory czy aby wacek ci się w piczkę nie zamienił :P

 

 

Ja jestem zbyt zajebisty żeby robić krzywdę kobietom będąc tylko z jedną.

 

Nie poddawać się chodziło mi, że troche jeszce pobaniowac nad tym, a nie że padło hasło nie da się albo da ale tylko chwile i koniec tematu.

 

Wydaje mi sie, że jakby się wtłaczał w schematy kobiet to nie był bym dla niej pożądanym narkotykiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co myślisz że będzie nienawidziła matkę naturę, a nie ciebie ? (szyderczy śmiech).

 

Zresztą poczekaj aż pojawi się Pikaczu online, on wyczerpie temat napisze coś takiego:

 

Wystarczy być zajebistym w hoooy i półboskim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie ale to absolutnie nie będzie dla nikogo przyjemne. Musiałbyś ją uzależnić emocjonalnie(bo chyba o to ci chodzi) a do tego najlepiej nadaje sie starch tzn musi bać się od ciebie odejść. Widziałeś kiedyś partnerki agresywnych pijaków? On ją tłucze, a ona jeszcze prosi żeby został. Tylko efekty z tej półki możesz uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto ja pół bóg och ach i najlepszy fhooy wzywaliscie wiec jestem.

To bardzo proste.jestescie jeszcze na etapie ze to baba was wybiera i przez nią jestescie odrzucani.moja nieskończona mądrosc powiada wam to wy wybierajcie baby i selekcjonujcie starannie%-)albo babe zaakceptujecie albo nie


https://www.youtube.com/watch?v=bj67T3LpLi4&index=153&list=WL

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.