Skocz do zawartości

Eksperyment: oczekiwania kobiety wobec 20 chłopaków oraz zaskakujący rezultat


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Baby takie są bo faceci tacy są.

Było opisywane jak jedna umówiła się z Tindera, nie pamiętam tylko czy ze stoma czy z tysiącem, na jedną godzinę.

Tam nimi komenderowała.

1. Niscy odpadają

2. Zwolennicy Trumpa odpadają

3. Zarabiający poniżej XXX odpadają.

4. Tym co zostali kazała robić po kilkadziesiąt pompek i oni je robili chcąc udowodnić, że są lepsi od innych.

 

Co dalej było już nie pamiętam, było o tym trochę dyskusji na blogach, ale samo to dowodzi jak pozwalamy się traktować.

Niech ktoś da jeden powód czemu po takim czymś i ona i wiele innych miałoby nas traktować poważnie?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, JoeBlue napisał:

Baby takie są bo faceci tacy są.

Było opisywane jak jedna umówiła się z Tindera, nie pamiętam tylko czy ze stoma czy z tysiącem, na jedną godzinę.

Tam nimi komenderowała.

1. Niscy odpadają

2. Zwolennicy Trumpa odpadają

3. Zarabiający poniżej XXX odpadają.

4. Tym co zostali kazała robić po kilkadziesiąt pompek i oni je robili chcąc udowodnić, że są lepsi od innych.

 

Co dalej było już nie pamiętam, było o tym trochę dyskusji na blogach, ale samo to dowodzi jak pozwalamy się traktować.

Niech ktoś da jeden powód czemu po takim czymś i ona i wiele innych miałoby nas traktować poważnie?

 

 

Jakbyś to znalazł to warto byłoby poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, spacemarine said:

Jakbyś to znalazł to warto byłoby poczytać.

Znalazłem.

Chciałem, żebyście wiedzieli ze to nie moja fantazja celem wciskania wam moich poglądów.

Zakładam, że dziś każdy zna angielski.

 

https://www.cbsnews.com/news/natasha-aponte-woman-who-tricked-thousands-of-men-on-tinder-explains-purpose-behind-dating-competition/

 

Fragmencik:

"Anyone under 5'10'' please leave," she announced to the group."

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JoeBlue napisał:

Znalazłem.

Chciałem, żebyście wiedzieli ze to nie moja fantazja celem wciskania wam moich poglądów.

Zakładam, że dziś każdy zna angielski.

 

https://www.cbsnews.com/news/natasha-aponte-woman-who-tricked-thousands-of-men-on-tinder-explains-purpose-behind-dating-competition/

 

Fragmencik:

"Anyone under 5'10'' please leave," she announced to the group."

 

Masakra, jakie to poniżające i jeszcze z tysiąca setka brała udział w tym cyrku robiąc pompki itd, każdy powinien to przeczytać. Jak kiedyś pisałem, kobiety dziś mają za dobrze, są rozpuszczone, gdyby czasy byłyby cięższe to by bardziej doceniały facetów.

 

I na koniec odwróciła wszystko na facetów że to oni są źli, mimo że tak ich poniżała:
 

Cytat

Aponte says the men outraged by the Tinder trick exemplified "how men are so quick to just judge [women] and put a label on us just because we didn't give them what they wanted ... it's just a bruise to their ego," she said. 

 

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego mówię, że robią to co im się podoba, bo MY im na to pozwalamy.

I będzie tak dalej albo jeszcze gorzej.

Jakoś nie widzę trendu do zmiany kierunku w jakim to idzie, choć takie rzeczy potrafią pojawić się jak piorun z jasnego nieba, tak jak nasz drogi obecny wirus.

Już zamilkło wiele ruchów, co wrzeszczały na cały świat.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.