Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RENGERS napisał:

To jedna z moich fantazji, ponoć odczucia są dużo lepsze niż z zębami, tylko mało która atrakcyjna kobieta, nie babcia nosi sztuczną szczękę...

Poznaj potęgę wyobraźni! 

Babcia będzie Ci robić a ty się rozmarzysz o pięknej kobiecie.

 

Przypomina mi się film "Jestem na tak" z Jimem Careey-em. 

???

Bracie co Ci szkodzi, zdasz relacje! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Brosnan chyba niedawno obchodził 25 rocznicę ślubu. Też widać przegryw, choć szczęka jakby lepsza.

Tutaj u partnerki się przytyło i to chyba tylko tyle (albo aż). Chciałbym zauważyć, że 25 lat temu jej uroda już na to wskazywała, taki typ, więc wiedział co bierze :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix to jest ten wątek i ta plotka. Nie oceniaj książki po okładce. Tak to przedstawiają media głównego nurtu, czyli od razu trzeba to podzielić na pół.

 

Zróbmy rozbiór tej ploteczki kawałek po kawałku. 10 minut researchu w Internetach i okazuje się, że:


1. KR i ta pani nie są zaręczeni, nie planują ślubu i prawdopodobnie nie są nawet razem. Zdementowane przez rzeczniczkę prasową kilka tygodni temu:

https://mr-reeves.com/cheryl-has-spoken/
https://meaww.com/keanu-reeves-not-getting-married-to-alexandra-grant-rumor-debunked-spokeperson-confirms-rep-new

 

No ale o tym na pudelku nie przeczytasz. Nie wiedzieć czemu, polskojęzyczne portale plotkarskie o tym milczą i dalej cisną tę farsę o ich rzekomym związku (prawdopodobnie dlatego, że pani się wpisuje w lewicowe trendy, a takie kobiety są promowane).

 

2. Ta kobieta jest od niego 8 lat młodsza, mimo że wygląda starzej niż jego matka. Moim zdaniem źle to o niej świadczy, kobieta powinna o siebie dbać. Dbać, a nie pompować w siebie silikon. Zafarbowanie włosów to nie jest fizyka kwantowa, kobiety siwizna postarza. Ona coś bredziła, że nie chce wyglądać jak Kim Kardashian i farby powodują raka. Dobra ściema, do Kardashian to jej bardzo daleko, a istnieją przecież henny i farby ekologiczne.

 

3. Ta pani to typowa feministka.

 

3 godziny temu, skuti napisał:

Czyli istnieją faceci bogaci, przystojni oczekujących "ciekawej rozmowy" a nie seksbomby?

 

Tak się zastanawiam, czemu media i ludzie tak idealizują tę kobietę. Bo jest brzydka i niezadbana? No litości, przecież to są typowe stereotypy. Ładna = głupia, brzydka = inteligentna? 

Przecież wygląd tej kobiety świadczy o jej szacunku do samej siebie, a więc i inteligencji. Jest nieatrakcyjna i zaniedbana, no ale to typowe u takich skrajnych feministek.

 

Poza tym jakąż to ciekawą rozmowę można odbyć z taką hmm, lewicową myślicielką? Wystarczy wejść na jej instagram: https://www.instagram.com/grantalexandra/?hl=pl
W kółko love is love & black lives matter, po aferze z Georgem Floydem tak się rozkręciła, że dalej nie wyhamowała i po dziś dzień wrzuca te obrazki o uciemiężeniu kolorowych. Włączysz TVN i usłyszysz to samo co w głowie u takiej pani, jeśli cię takie "ciekawe" sprawy interesują.

 

4. Pan KR jest chyba mocno skrzywiony; warto wspomnieć, że był wychowywany przez samotną matkę. Jego ojciec dilował narkotykami, zmarł kiedy KR miał 3 lata. Matka bujała się po wielu krajach i domach (więc pewnie i "tatusiach").

 

Widać, że coś jest nie tak w jego życiu właśnie po kobietach, z którymi się zadaje / pokazuje. Są to kobiety, delikatnie rzecz ujmując, "bardzo niskiej jakości". Wystarczy wygooglować, np. taka Amanda de Cadenet:

 

amanda-de-cadenet-the-gift-film-premiereRobert+Downey+Jnr+wife+Susan+Creative+Ar9ffed079a731248858cb3023a5a30278.jpgmIGf0UfEx6BMt8HQaELUtPVXdJpkpUjyzEm9Wdk0

 

Jak się trochę pogrzebie w jego biografii i forach (szczególnie po angielsku), to same kwiatki wychodzą:

1. W młodości ćpał razem z kumplem Rivierem Phoenixem, Phoenix nie wyrobił tempa i przedawkował.
2. Zrobił dziecko jakiejś ćpunce, ćpali prawdopodobnie przez całą ciążę, dziecko urodziło się martwe. On się zawinął od razu po fakcie, w ogóle z nią nie chciał być, bo to była randomowa laska, którą spotkał na imprezie swojego zespołu. Jego matka naciskała na to, żeby wziął za nią odpowiedzialność nie tylko finansowo, a agenci nalegali, żeby się jej pozbył (hmmm ciekawe czemu?)
3. Już po urodzeniu martwego dziecka pani była w takiej depresji, że imprezowała w domu Marilyna Mansona, wsiadła do auta po narkotykach i zabiła się w wypadku (zaiste fascynująca kobieta, ale wg mediów to była "miłość jego życia").

 

Tutaj zdjęcie poglądowe:

175px-Jennifersyme.jpgNINTCHDBPICT000001702692-1.jpg

 

 

No nie wiem, mnie się te panie kojarzą z alkoholiczkami i ćpunkami. Zresztą jemu się też zdarzyło spać lub wymiotować na ulicy, googlujcie a znajdziecie.

 

On sam jest chyba mało asertywny, podobno pomaga tej starszej pani się wypromować. Ona prawdopodobnie nie jest heteroseksualna. 

 

Jej sztuka - szkoda gadać, jakiś napis "love" drukowany na wszystkim co się da, ukradzione kilka wersów z Antygony i poprzestawiane litery, jakaś akcja z nagrobkiem jakiegoś dziecka, nie chce mi się już w to zagłębiać, znajdziecie wszystko w Internecie. Rzeczywiście bardzo ciekawa osoba, wyraźnie ponad "seksbombami". To już panie robiące paznokcie tworzą w życiu coś lepszego, niż ta "artystka".

 

55d784e1c7f9c.image.jpg?crop=1325,994,82

alexandra-grant-grave.jpg?quality=80&str4ed1db5445955.image.jpg

 

Ja nie wiem naprawdę, jak tacy ludzie mogą kogoś inspirować / zachwycać. Dno i metr mułu, tylko że wersja amerykańska. Ten pan sam potrzebuje jakiejś pomocy, a nie stawiania go na piedestale i robienia z niego pół-boga (co się ostatnimi laty dzieje w Internecie). O mężczyźnie można wiele powiedzieć po kobietach, z którymi się zadaje i vice versa również. 

 

Na anglojęzycznych forach mówi się też, że on jest paranoikiem i ma paskudny charakter, ale pod publiczkę świetnie udaje. Spekuluje się również o jego orientacji seksualnej. 

 

KR jest aktorem chyba średnich lotów, poza Speed i Matrixem nie grał chyba w niczym sensownym, jakieś komedie romantyczne i dzieło dla ludu, czyli John Wick. W Hollywood się nie robi kariery za darmo, a on się już tyle lat utrzymuje na powierzchni. Być może promowanie pewnych treści (np. takich pań) ma zakontraktowane? O tym, że pedofilia i różne dziwne dewiacje są w tym biznesie na porządku dziennym, to chyba każdy wie.

 

Tak więc myślcie, zamiast łykać jak pelikany to, co wam pociskają na pudelkach. Ja myślę, że on nie jest żadnym punktem odniesienia.

 

Edytowane przez facepalm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, facepalm napisał:

Na anglojęzycznych forach mówi się też,

 

5 minut temu, facepalm napisał:

googlujcie a znajdziecie

VS

 

6 minut temu, facepalm napisał:

Tak więc myślcie, zamiast łykać jak pelikany to, co wam pociskają na pudelkach

 

Arch, tęskniłem za Twoją rzetelnością :) Widać, że co obiektywny badacz to badacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

@Pacman Po tym porównawczym zdjęciu wnioskujesz, z lewej strony? Po czym dokładnie?

Tak, wnioskuję po zdjęciu z lewej strony. Na zdjęciu dziewczyna ma pulchną twarz i ramiona. Jest to zdjęcie parę lat po urodzeniu dziecka i akurat wypada korzystnie.

Update:

Poprzedni wniosek oparłem tylko na zdjęciu, które opublikowałeś. Na necie po wpisaniu Keely Shaye Smith można znaleźć jej zdjęcia zupełnie z początku związku i prawie nic by na to nie wskazywało. Szkoda, że te zgrabne uda przeżyły tylko jeden sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to Panowie to jednak liczy się wygląd??

 

(Ta Pani wygląda tak staro przez siwe włosy.

On w sumie też nie jakiejś pierwszej młodości. )

 

A tak w ogóle to Panowie wolelibyście żeby kobiety się nie starzały? I wyglądały zawsze tak jak w wieku 20 lat? Czy jednak dobrze nam, że jest jak jest? ? 

 

26247328-0-image-a-127_1584820915911.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix 4 - okaże się że wybraniec jest transem czy coś takiego.

 

Co do Keanu to krótka piłka, jeśli w jego filmografii jest film, w którym grał sceny homoseksualne to sam jest biseksem (to dotyczy wszystkich aktorów). Jeśli chcecie analizować związki hollywoodzkich aktorów to bierzcie to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Keanu miał ciężko, podejrzewam że po prostu nie chce przez życie iść sam, więc znalazł towarzyszącą duszę, z którą się świetnie rozumie.

 

Byleby by byli zadowoleni ;) 

Zgadzam się. Jak to się mówi - szczęścia młodej parze!

Godzinę temu, Pacman napisał:

Szkoda, że te zgrabne uda przeżyły tylko jeden sezon.

 Śmiechłam przy tym, dobry tekst ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bruxa napisał:

okaże się że wybraniec jest transem czy coś takiego

Pierwszą cześć kręcili bracia Wachowscy, czwartą już siostry Wachowskie. Zmienili/zmieniły płeć?

22 godziny temu, leto napisał:

Totalny sztos.

To prawda. Najpierw byłem zafascynowany efektami. Potem odkrywałem jego treść.

20 godzin temu, facepalm napisał:

Tak więc myślcie, zamiast łykać jak pelikany to, co wam pociskają na pudelkach. Ja myślę, że on nie jest żadnym punktem odniesienia.

Faktycznie dziwna postać z tego Keanu. Podobnie jak Elon Musk, jeśli chodzi o relację z kobietami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Bruxa napisał:

Matrix 4 - okaże się że wybraniec jest transem czy coś takiego.

 

Co do Keanu to krótka piłka, jeśli w jego filmografii jest film, w którym grał sceny homoseksualne to sam jest biseksem (to dotyczy wszystkich aktorów). Jeśli chcecie analizować związki hollywoodzkich aktorów to bierzcie to pod uwagę.

No pewnie, że jest - My private Idaho.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.