Skocz do zawartości

Ciekawy artykuł o "najlepszym aucie świata"


The Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem informacji po wielu stronach, i według sporej części opinii jest to wciąż najlepiej dopracowany samochód jaki udało się stworzyć http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-lexus-ls-dazac-do-luksusu-absolutnego,nId,1913196

A tu ciekawy pokaz z wieżą kieliszków:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, byłem pewien, że chodzi o Skodę Fabię z podwoziem Opla...  :P

 

 

A tak serio - fajny test i jeszcze lepszy samochód. Szkoda tylko, że zapomnieli o wyglądzie. 

 

 

P.S. Pod koniec testu, Pan Patryk podniecił się co najmniej tak, jakby komentował bieg Usain'a Bolt'a, albo inne Tour de France.  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red/red - co to za fury z twoich postow? 

 

Co do Leksow - chcialbym ls200, dla mnie piekno... dlugo bylem na niego napalony,ale jednak jako auto na codzien i na dluzsze wypady sie nie nadaje. Duze spalanie (choc bym przezyl) i ceny czesci w razie bum... 

Edytowane przez taketwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, byłem pewien, że chodzi o Skodę Fabię z podwoziem Opla...  :P

 

 

A tak serio - fajny test i jeszcze lepszy samochód. Szkoda tylko, że zapomnieli o wyglądzie. 

 

 

P.S. Pod koniec testu, Pan Patryk podniecił się co najmniej tak, jakby komentował bieg Usain'a Bolt'a, albo inne Tour de France.  :lol:

Przez to jego budowanie napięcia musiałem wyłączyć dźwięk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przyszłe auto: 

moje obecne (japy kierowców w bryczkach często 10x droższych są bezcenne):

przeszłe:

 

i fajny filmik :P c63 vs american muscle

i ten

 

 

Dla mnie są auta i są mercedesy.

Szczerze to jarają mnie najbardziej te z lat 80-90'

Edytowane przez Kurt Von Diehl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Kurt, myślę, że możemy sobie podać łapkę :P

 

Jeżeli chodzi o mnie, to auto z osobówek to 4,2 V8 w budzie W124 (Nie szarpię się na 5,0; 5,5 czy 6,0) bo w naszych warunkach wg mnie już nie odczujesz różnicy jakie dają te silniki.

 

Jeżeli chodzi auto na codzień to G-klasse 240D Wolf a tak dla rodziny (o ile będę miał) to G-kasse 350 TD Long :D

 

Nie chce CDI- to już nie ta sama brutalna pierwotna technika. A zwłaszcza pierwsze serie 320 CDI miały problem z pompowtryskiwaczami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja bym dal za takiego klasyka :o

Cos pieknego!

 

Ten klasyk- wersja jeżdżąca od 4 tysi.

 

Wersja luks z klimą, elektryką i całą resztą od 30 tysi w górę :D

 

 

@Kurt

 

Rozczuliłeś mnie tą pięćsetą :D

 

@Brzygot

 

Taki SL to tylko 500 lub 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.