Skocz do zawartości

Mamy dwudziestoletniego doradcę ministra obrony narodowej.


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli rodzice tego typa to jacyś wybitni spece od dermatologii, to może to taki sposób dodatkowego podziękowania za opiekę medyczną, politycy z pierwszych stron gazet też ludzie, choroby weneryczne ich nie omijają :D Bardziej poważnie to mamy wzorem potęg tworzyć nowy departament do tzw. wojny elektronicznej - ruch godny pochwały, zwłaszcza, że Polacy mają naprawdę ogromny potencjał ludzki w tym temacie. Pytanie tylko jakie niby ma referencje w tym temacie ten młody człowiek - może to jakiś wybitny haker ukrywający się pod jakimś pseudonimem? Chociaż biorąc pod uwagę jego dotychczasową karierę jako asystenta ministra Macierewicza to szczerze nie sądzę, a prawdopodobieństwo bliskie zeru. Studia w USA robią wrażenie, chociaż nie znam się na tym ich systemie, więc trudno mi powiedzieć czy ta uczelnia to jakaś faktycznie elitarna, czy elitarna na zasadzie "dzieci dzianych starych". Martwi mnie to, że rządy PIS zaczynają się od tworzenia nowego ministerstwa i zapowiedzi rozbudowy aparatu biurokratycznego - a działalność w Polsce to dla rodzimego przedsiębiorcy prawdziwa sztuka przetrwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie piszą czy  Edmund Janniger ma polskie obywatelstwo. Jako doradca w ministerstwie obrony powinien mieć dostęp do dokumentów z klauzulą ściśle tajne.

 Nie wiem czy obcokrajowiec w Polsce może dostać takie poświadczenie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie tu afera ??? Chłopak jest pewnie geniuszem informatycznym - to co w tym dziwnego. Sam bym go zatrudnił.

W JueSeJ jest to normą - nie patrzą na wiek , tylko od razu dają etat.

 

A już wiem gdzie BOLI :P .

 

@Brzytwa & Vincent z implantem :D  mogliby spokojnie chłopaka zastapić, a tu Ministrant CV nie przeglądnął :lol: .

Ale czego sie wkurwiacie, wiem ,że jesteście dobrzy , tylo z tego co wiem , brzydzicie się polityką.

Tak więc, Maciar schłopaka tylko skrzywdził, tylko jest jeszcze na tyle młody ,że nie zdaję sobie z tego sprawy.

 

A co do PiS -iu pozyjemy - zobaczymy, moze naprawdę chcą się nawrócić na dobra drogę, dajcie im trochę czasu -do roku. ;)

Mamy jeszcze lasy państwowe i jest dużo drzew i możliwe (o czym marzę) ,że już niedługo.............

 

"Zamiast liści będą wisieć POmuniści i te Sojuszu Lewych Dochodów" - oby drzew wystarczyło.

Ale się rozmazyłem.......uuuuffffff.

Tak więc dajmy im rok, i zobaczymy!!! , a później będziemy ich hejtowac. Napierdalać z klawiatur jak z Gatlinga :D ( ten z obrotowymi lufami) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieszać by każdy chciał. Pytanie czy by potrafił.

 

@Eryk ;)

Zapewniam cię, że tych POjebańców i Zdrajców - bez mrógnięcia okiem i z uśmiechem na twarzy.

Dajcie mi tylko mozliwość, nie żartuje ;) .

O SLD nawet nie ma co wspominać, szkoda klawiatury na .................. !!!!!!!!!!

 

Patrz co chcieli zrobić, nie pisze tu już o całkowitym rozjebaniu gospodarki :

 

http://3obieg.pl/po-szykowalo-zamach-stanu-trybunal-konstytucyjny-mial-usunac-prezydenta

 

http://3obieg.pl/plan-obalenia-prezydenta-powstal-juz-w-2013-roku

 

i uzasadnienie ;)

 

 

http://3obieg.pl/dlaczego-prezydent-nie-mogl-powolac-sedziow-trybunalu-konstytucyjnego-przed-zmiana-ustawy

 

Gdyby to przeszło, to Ja pier......ę.

Republia Bandytów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno fajnie by było przywrócić przedwojenną odpowiedzialność urzędników.

Nie wiem czy bym mógł ciągnąć za sznur wisielczy ale delikwenta chętnie bym pobujał. :)

 

Eryk - nie przy aktualnie obowiązującym w Polsce prawie.

Najpierw, to trzeba je super-radykalnie uprościć - z pożytkiem dla każdego poza urzędującymi ostatnie 8 lat lizusami pani Merkel ;-)

Edytowane przez baca
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, Maciar schłopaka tylko skrzywdził, tylko jest jeszcze na tyle młody ,że nie zdaję sobie z tego sprawy.

 

Jaki geniusz informatyczny? "Studiuje" TUTAJ

I jakie skrzywdził? Przecież to kolejny podstawiony "spadochroniarz", tylko tym razem przez innych "promotorów"

 

A co do PiS -iu pozyjemy - zobaczymy, moze naprawdę chcą się nawrócić na dobra drogę, dajcie im trochę czasu -do roku.  ;)

Mamy jeszcze lasy państwowe i jest dużo drzew i możliwe (o czym marzę) ,że już niedługo.............

 

Daj spokój, ten czas który minął wystarczy, aby dokładnie ocenić o co tu biega i jak będzie to wyglądało. To co się dzieje to jest tragedia dla kraju. Niestety nie ma innej drogi niż zejście na dno. Większość społeczeństwa niestety żyje w świecie alternatywnym.

 

P.S

Właśnie w radiu usłyszałem że "Polacy" są bardziej szczęśliwi i lepiej zarabiają.

Edytowane przez VascoDaGama
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście koleś ma łeb na karku jeśli chodzi o informatykę i technologię tak jak piszecie ale nawet jeśli, to i tak, w moim skromnym odczuciu, taki awans jest tylko i wyłącznie wyrazem zidiocenia panującego wszechobecnie w naszym "postępowym, zachodnim" kręgu kulturowo-cywilizacyjnym. Jak może 20 latek doradzać Macierewiczowi......? W czym takim....? Niech mi ktoś proszę kurwa wyjaśni bo mój umysł tego nie pojmuje.(nie jestem Anty-pisowcem ani też na nich nie głosuje, tak jak zresztą na nikogo bo w moim odczuciu nieoddanie głosu to też głos)

Nie negując jakichkolwiek jego zdolności związanych z wykształceniem, nasuwają mi się tylko następujące opcje:

1) nagroda dla jego rodziców, którzy czymś się zasłuzyli

2) młody daje dupy

3) matka albo ojciec młodego daje dupy (zawiera się w pkt 1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przez chwilę tak myślałem, sugerując się wpisem Adolfa i zapowiedzią tworzenia polskich oddziałów do wojny elektronicznej - chyba, że biorąc pod uwagę nasze realia chodzi im o armię internetowych trolli, ale to zatrudniliby kogoś na S.  :D Nie oszukujmy się, typ, który byłby informatycznym geniuszem nie bawiłby się w bycie pracownikiem biura poselskiego, a gdyby miał cokolwiek studiować w usa, to raczej nie byłaby to administracja. Polskie realia - taka nagroda za zapewne sumienne wykonywanie roli ordynansa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa w czym ja jestem gorszy niż Wałesa i Kwasniewski

 

Z bolkiem też byś przegrał pojedynek na flachy ;)

 

No i jeszcze jedna rzecz "wyszkolenie".

 

Musiałbyś się nauczyć tak salutować. Dałbyś radę :D .

 

Aha i jeszcze jedno - podpierdalać, podpierdalać każdego ;)

 

 

12195920_173120496367704_237718993948776

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flagi wyrastają jak skrzydła demona :)

I tu trafiłeś, ma tylu ludzi na sumieni  i ręce we krwi.

 

Tylko niewielu ludzi niestety o tym wie :( .

 

I na zakończenie z humorystycznym akcentem : :D

 

794390b52c2238ebbfdbe5db4f30911c.jpg

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrozumiał gdyby koleś był młodocianym geniuszem i np. w wieku 17 lat zrobił magisterkę w wieku 19 doktorat.

 

Ewentualnie miał skila praktycznego, jako 17 latek zhakował pentagon.

 

Niestety w sytuacji takiej jak ta musimy wierzeyć mistrzowi Antoniemu na słowo :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.