Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko proszę się nie nakręcać na jakąś gównoburzę. :D Po prostu interesują mnie Wasze odczucia, bo sorry ale ja nie widziałam żeby się do kogoś chamsko przypierda***, a tu ponoć miał tyle punktów karnych (może za wulgaryzmy?) i aż userzy odchodzili z jego powodu? Z tego co widziałam tylko krytykował po to żeby się ta osoba ogarnęła. Ja czytając go miałam wrażenie 'no wreszcie ktoś to napisał', bez wrażenia że przesadza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie gównoburza xD 

Możesz robić popcorn :D

 

Ja lubiłem czytać @Tomko.

Życiowe rady bez owijania w bawełnę.

To o czym pisał sam zauważałem w realu, nic nie zmyślał.

Po prostu jego wypowiedzi często  skonfrontowalem z życiem i sprawdzało się to co pisał.

 

11 minut temu, Bruxa napisał:

Ja czytając go miałam wrażenie 'no wreszcie ktoś to napisał', bez wrażenia że przesadza.

Mam identyczne odczucie.

 

Ale jak to śpiewał Pih:

Dziś szczery do bólu znaczy, dla wielu przykry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Meg4tron napisał:

I tak będzie gównoburza xD 

Nie będzie.

 

24 minuty temu, Bruxa napisał:

bo sorry ale ja nie widziałam żeby się do kogoś chamsko przypierda***, a tu ponoć miał tyle punktów karnych (może za wulgaryzmy?) i aż userzy odchodzili z jego powodu? 

Bo nie jesteś moderatorem forum i widzisz to co chcesz widzieć, a nie całość którą widzą moderatorzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.