Skocz do zawartości

Użytkownicy, których mi brakuje


meghan

Rekomendowane odpowiedzi

@niemlodyjoda Dzięki. Wchodzę na forum i czytam, ale czasami coś mnie blokuje przed pisaniem postów. Napiszę post... i kasuję. Łapię się na tym, że za szybko wydaję wyroki, oceniam coś, chociaż nie znam czyichś motywacji.

Poza tym, czytałam Twój post odnośnie ograniczenia treści z internetów (tych nienaukowych) i też zaczęłam to wdrażać. Aktualnie trudno mi przeczytać dłuższą książkę - a już jakaś powieść z opisami przyrody to abstrakcja - mam w sobie jakiś kult produktywności i niecierpliwość straszną. Staram się teraz wykorzystywać komputer tylko do pracy i rozrywki. Jeżeli już chcę postawić na relacje międzyludzkie, to te (brutalnie to stwierdzę) realne. Tutaj odczuwam sympatię do poszczególnych awatarków, ale to mnie trochę przeraża. Oddaję swoje emocje w jakąś wirtualną próżnię. Wiele osób stąd chętnie poznałabym osobiście. Jeżeli będzie jakieś spotkanie, to na pewno bym przyjechała, bo to forum na wiele spraw otworzyło mi oczy, ludzie których przyciąga to forum też wydają się wyjątkowo fajni. Chociaż pewnie byłoby to maksymalnie krępujące na wstępie takie spotkanie twarzą w twarz, o wielu sprawach tutaj się pisało takich, o których czasami nie mówi się nawet bliskim.

 

A z osób, których mi brakuje to @Stary_Niedzwiedz Takie poczucie humoru to złoto.

Poniżej jego rozmowa z użytkownikiem "hogen" - aż musiałam to znaleźć, bo mi siedziało w głowie.

 

W dniu 3.02.2020 o 20:55, hogen napisał(a):

To powinna być frajda dla kobiety, że jara faceta tak, że chciałby brać ją codziennie, a ona ma z tym problem, ze facet traktuje ją jak dmuchaną lalkę, że tylko chciałbym jednego.

Używasz męskiego rozumowania (racjonalnego) do opisania emocji kobiety.

Podstawowy błąd.

Coś jakbyś do odpalenia samochodu zamiast użyć kluczyka używał perswazji. Słownej. Aż do ostrzeżeń wzrokowych włącznie.

W dniu 3.02.2020 o 20:55, hogen napisał(a):

Za nic tego nie mogę zrozumieć...

Ta no nie.

No to czytaj, co żeś sam napisał:

W dniu 3.02.2020 o 22:06, hogen napisał(a):

U mnie to było tak, że lejdi ma 32 lata obecnie i nigdy nie pracowała, serio nigdy. (...)A więc nie robiła praktycznie nic, a ciągle była zmęczona...

 

Edit.
Dbam o siebie od zawsze, siłownia 3x w tygodniu, solarium czasem, sauna, masaż, dobre ciuchy, perfumy, fryzjer. Więc nie w tym rzecz.

Właśnie w tym.

Patrz uważnie na usta:

 

Miś, BYŁEŚ ZBYT DOBRY! (tm)

 

Dziękuję, można się rozejść.

W dniu 3.02.2020 o 21:59, czerwony napisał(a):

dokładnie zobrazowałem jej co nastąpi - kobieta musi zrozumieć, że nie żartujesz, moja zrozumiała (zajebiście ważny punkt), 

O właśnie.

Cały czas powtarzam - najmocniejsza część ciała faceta to palec.

Wskazujący.

"Tam są drzwi".

 

W dniu 3.02.2020 o 22:24, hogen napisał(a):

w dodatku, gdy ją poznałem byłem jeszcze białym rycerzem z polerowanego amelinium...

Zmartwię Cię.

Dalej jesteś.

 

W dniu 3.02.2020 o 22:25, Sundance Kid napisał(a):

Może dałeś jej za dużo monotonnego seksu i się znudziła.

Żeby to tak na kobiety działało...

Kiedyś pewną taką chciałem delikatnie odstawić.

No to zacząłem się nie starać.

A to "szybki lopez", a to "weź sama działaj" (plus pozycja, która gwarantuje u mnie opad...), a to "nie chce mi się, taki fajny serial w TV".

Noszkurwa, efekt 100% odwrotny...

Tyle, że do tego dołożyłem (ku mej zgubie) totalną zlewkę na panią. A to błąd, jak wiemy...

"Olewać to ja, ale nie mnie!".

 

W dniu 3.02.2020 o 22:27, hogen napisał(a):

bo ona nie lubiła eksperymentów

...z Tobą.

 

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, meghan napisał(a):

@Messer

Napisałam, że zna się na budowlance, a nie że NA WSZYSTKIM. 

Podlinkuj jego wpisy, w których opisywał swoje niezwykłe życie i dokonania, bo z prawdziwej ciekawości poczytam, bo naprawdę mi nie mignęły.

 

Za nic w świecie tego nie zrobię. Facet pisał, jak na prawdziwego człowieka sukcesu przystało, czasem po ponad 10 postów na dzień. Dodał tych postów tysiące. Nie mam ochoty wchodzić na jego profil i szukać tych kłamstw. 

 

11 minut temu, Dassler89 napisał(a):

Że ja o tym nie wiedziałem o czym piszesz Ty i @Messer w trakcie mojej awantury z nim, gdy generalnie zarzucał mi on lewactwo I to, że chce by na mnie pracowali inni ludzie. Było to w temacie w którym ja powiedziałem, że obecna demografia prowadzi do katastrofy systemu emerytalnego - on był z tych którzy uważają, że oszczędzą sami na emeryturę a na pytanie co zrobi jeśli dożyje ponad 100 lat i skończy mu się siano okrzyknął mnie właśnie lewakiem i bym nie interesował się jego sianem. 

 

Spoko, ja też się na nim przejechałem, rozumiem co czujesz - też z nim rozmawiałem i przerzucałem z trollem argumentami. Też wierzyłem w niektóre jego rzeczy, spotkania ze śmietanką towarzyską z najwyższych sfer, wyjazdy z najpiękniejszymi kobietami do Wiednia, bo z takimi robi się tylko tak etc. Przesadził z tymi oklaskami na stojąco od setek profesorów na Oxfordzie. Pewnie każdego tutaj oszukał, a tak naprawdę siedzi zamulony w piwnicy, czasem gdzieś wychodzi do ludzi, pewnie do roboty czy jak mu się zdarzy iść do sklepu, a tak normalnie to żyje w mroku. Kolejny "specjalista". Zieew.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLifei w dodatku najskromniejszy. Jak sam odejdziesz z forum lub też ktoś Ci w tym pomoże, to tej skromności będzie mi niezwykle brakować;)

 

Brakuje mi na forum wpisów naszej specjalistki od wszystkiego, a najbardziej od prowadzenia firmy, czyli @Androgeniczna.

W dalszej kolejności brakuje mi specjalisty od wszystkiego spoza Rezerwatu, czyli @arch. Gdyby dłużej był na forum, pewnie wielu z nas, w tym i ja, bylibyśmy już rentierami kawalerek na wynajem i żylibyśmy gdzieś na Filipinach.

Czasem brakuje mi popartych życiową praktyką związkową oraz jedną wizytą u prostytutki wpisów naszego samozwańczego profesora od relacji damsko-męskich z Berlina.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał(a):

@absolutarianin i @magienovak (tak to się pisało?). 

Kolega absolutarianin wprowadził pozytywny ferment, a z maggie można było normalnie podyskutować, zupełne przeciwieństwo niejakiej ViolentDesires...

 

I kilku innych.

Przecież @maggie to @meghan. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapamiętałem takiego gościa jak https://braciasamcy.pl/index.php?/profile/6939-jaśnie-wielmożny/

 

Dobrze mnie kiedyś zdiagnozował że chcę wierzyć w łańcuch dowodzenia, i sens tego co robię a potem przychodzi rzeczywistość z wszelkimi jej niedoskonałościami (których głupota jest dla mnie nie do zdzierżenia). Chyba tylko on na prawdę zrozumiał o co mi w życiu chodzi. Wspominam go do dzisiaj a minęły już ponad 3 lata...

 

Mieliśmy bardzo podobne podejście. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Amperka napisał(a):

A z osób, których mi brakuje to @Stary_Niedzwiedz Takie poczucie humoru to złoto.

Ach, dziękuję.

Czy jestem w ten wysublimowany sposób podrywany?
 

Się upewniam tylko... 🙂

 

A na serio - tu masz odpowiedź:

W dniu 4.08.2023 o 16:28, Messer napisał(a):

Człowiek tak o tym myśli i kurczę - ile to już lat minęło. Lata 2015-2018 - prime time, stara, dorosła gwardia powoli odeszła, a potem przyszło więcej mentalnych dzieci, a więc chady, szczęki, czyli wszelcy pillowcy. [*] 

 

Forum na pewnym etapie skręciło mocno w kierunku blackpilla/nihilistycznych tematów. Tematy są na jedno kopyto - "hórrr złe dupy, dórr, wezne se azjatkie bendzie dobrze hehe", "czad ze szczenkom zje mnie na śniadanie", "łeeeee p0lki", "jebać ukrów" itp iteracje.

Plus wątki, gdzie masz 5+stron dyskusji, gdzie merytoryka kończy się w połowie drugiej strony, a dalej jest napierdalanie się na poziomie "a ty jesteś głupszy/a tobie wali z ryja".

 

INTERESUJĄCE tematy, zwłaszcza prowadzące do ciekawych dyskusji - niestety - skończyły się jakiś czas temu.

 

Tłumaczenie prostych (ale niełatwych) prawd spotyka się z życiem w zaprzeczeniu/wyparciu/atakiem na radzącego/roszczeniową postawą "dej mię magiczne abrakadabra, żebym nic nie zmieniał, a wszystko się zmieniło". Szkoda prądu.

 

Ci co chcieli skorzystać - skorzystali, idą swoją drogą, nie chcą się szarpać z oporem materii. Możesz poprowadzić konia do źródła, ale nie napijesz się za niego wody.

 

Konkludując: Jasne, zaglądam (a nuż coś się trafi...) ale bez przekonania...

 

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zychu napisał(a):

Możliwe nawet, że zdążyłem się do niej przyjebać o jakieś głupstwo

Dobrze że nie swirowales pawiana do jednej a potem drugiej i np wysłałeś zdjęcie bydlaka a ponoć były takie przypadki w rezerwacie :D

Edytowane przez Dassler89
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, zychu napisał(a):

@absolutarianin i @magienovak (tak to się pisało?). 

Kolega absolutarianin wprowadził pozytywny ferment, a z maggie można było normalnie podyskutować, zupełne przeciwieństwo niejakiej ViolentDesires...

 

I kilku innych.

Mi się dobrze dyskutowało z VD. A maggie to teraz @meghan 

Mi brakuje Nimfy Wodnej, Bruxy, Tytusachrypusa

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dassler89 napisał(a):

Dobrze że nie swirowales pawiana do jednej a potem drugiej i np wysłałeś zdjęcie bydlaka a ponoć były takie przypadki w rezerwacie :D

I tak nic nie pobije naszego doktora Analcondy, który w jakimś wątku zagrał wabank i z kolegi @Libertyn zrobił parówkowego skrytożercę. ;)

Edytowane przez zychu
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kobiet na forum brakuje mi wpisów Kropy (Wielokropek)

Mimo różnych naszych perypetii to trzeba jej oddać, że to jedna z najinteligentniejszych kobiet na forum była.

Bruxa - zamuciło mnie, że poszła w cholerę - lubiłem ją. Przypominała mi w jakiś sposób deomi a jej legendarne zdanie, że: "jak boli noga to trzeba obciąć nogę i będzie po problemie" (napisane w takim poważnym tonie) po dzisiejszy dzień mnie rozwala :D 

Hippy - pozytywna kobieta, fajna dziewczyna - zaoferowała mi ogromną pomoc swego czasu taką, jaką nawet od naprawdę dobrych kolegów byście nie otrzymali. Pamięć mam lipną ale pamiętam kto jaki był dla mnie. Osobę jak hippie, każdy by chciał mieć w swoim narożniku.

 

Z mężczyzn - lubiłem użytkownika Lucid. Wymieniliśmy tonę wiadomości na priv. Byli też inni dwaj panowie, z którymi przeszliśmy na priv. Głupio mi ale zapomniałem nicków 🤣 bo to było już dosyć dawno. Niestety, to nie że ja taki nie dobry tylko mam zlasowany mózg i tak to jest.  Z aktualnych bieżących ludzi, to faktycznie szkoda @mac Dla mnie trochę to taka ikona tego miejsca i człowiek szukający naprawdę braterstwa. Co ciekawe - znalazł je co świadczy ostatni wątek 🙂  

 

Głupio jak ktoś odchodzi, nie mówiąc o realu dlatego warto przypominać sobie o ludziach, z którymi aktualnie mamy jakieś relacje bo nie zawsze będą z różnych względów.

 

Trzymajta się wszyscy, cholera jasna i fajny wątek :) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zychu napisał(a):

I tak nic nie pobije naszego doktora Analcondy, który w jakimś wątku zagrał wabank i z kolegi @Libertyn zrobił parówkowego skrytożercę. ;)

Ten to był agent i tak: brakuje mi go :D

a w innym wątku jak przyjął wyzwanie jednej z użytkowniczek, na to kto ma głębsze gardło i połykali banana, ktoś to pamięta?:D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.