Skocz do zawartości

Alpha Widow, a może jest nadzieja...


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Trochę o mnie bliżej:

 

Z wyglądu:

 

- wzrost 179 cm

- szczupła, proporcjonalna budowa ciała

- nogi ponoć zgrabne, biust średniego rozmiaru

- długie gęste ciemne włosy

- regularne, miękkie, trochę misiowate rysy twarzy - czesto słyszałam że mogłabym być modelką

- wygląd swojej twarzy oceniam na ok. 28 lat ( jest to mocno ocena subiektywna).

- brak poważniejszych przebytych chorób, brak również poważnych chorób w rodzinie

 

Pozostałe info:

 

- skończyłam studia wyższe, znam 1 język

- mam dość spore doświadczenie zawodowe ale pracuję na stanowisku niekierowniczym, jest to  praca z klientem, którą lubię. Nie mam problemów z rynkiem pracy i dobrze odnajduję się na rozmowach kwalifikacyjnych

- czytam, oglądać filmy sci-fi, uprawiam dużo sportów aerobowych

- nie mam na ten moment swojego mieszkania, jedyne czego się dorobiłam to samochód.

- często słyszę, że jestem osobą konkretną, zdecydowaną, czasem nawet zimną,ale  na pewno nie nieśmiałą i wycofaną.

- swoje IQ ciężko mi ocenić, liczę, że w okolicach przeciętnej

 

 

To tyle, ale do rzeczy:

 

W jaki sposób mogę zacząć  ratować swoją sytuację, mając dopiero tę wiedzę ?

Czy jest jakiś cień nadziei, aby być szczęśliwą, przeżyć miłość/chemię z tym "jedynym", a przynajmniej zmaksymalizować swoje możliwości i znaleźć w miarę atrakcyjnego samca który będzie chciał ze mną wziąć ślub i mieć dzieci?

 

Z góry dziękuję za zrozumienie oraz porady. Czekam z niecierpliwością. Prosiłabym o prawdziwe, szczere rady, nawet jeśli będzie to boleć.

bf12195680_jestem_wolny.jpg

żartowałem%-)taki zemnie kawalarz%-)

lala nie ma problemu od 180 dasz rade byc modelka jakoś sie ten centymetr braku zatuszuje.100pln za sesje 4 godzinną.ewentualnie jak sie nie nadasz to jako hostessa sie nadasz ale tu juz konkurencja ogromna.test na IQ nie ma problemu

http://www.iqtest.dk

raczej to test na bystrosc%-)

testów na inteligencje emocjonalna niema ale spokojnie moje filtry sa jak najbardzoiej miarodajne%-)

a sie pochwale wczoraj.wczoraj byłem u psycholoszki zaskoczona była wynikami testów na iQ były kwadraciki kółeczka szlaczki chujemuje dzikie węze.ciekawe czy jej zaskoczenie było podyktowane tym ze IQ mam na poziomie gimnazjalisty czy tylko popełniłem pare błedów w kwadracikach trójkacikach i kółeczkach%-)

nie długo biegły psychiatra okresli czy mi stary wchodził do wanny%-)

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie. Skoro ma kierownicze stanowisko = jest afą. A skoro jest alfą, nie ma opcji aby chciał 30

 

No comment :lol: .

Nic nie zrozumiałaś - to akurat nic dziwnego, poczytaj więcej ;) .

Ja np. jestem Beta pomieszany z alter-ego gamma :lol:  i mi to nie przeszkadza w powodzeniu u kobiet.

Ja wolę być Beta aniżeli Alfa. I jaki z tego wniosek.

Żadnych szans u @womanizer85 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownicze stanowisko nie oznacza że jest alfą, tylko że dobrze administruje grupą ludzi w pracy, w obrębie zadań wykonywanych w tej pracy.

 

Alfą może być prezes korpo, jak i glazurnik, czy malarz ;)

 

co za bzdura

 

Vincent: Widzę, że niczego sie nie nauczyłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się poprawiam :).

 

A czy Beta moze byc dobrym dyrektorem, menadżerem, kierownikiem?(nie mowię o Biedronce i Lidlu)

 

Oczywiście, że może być. Obecnie w korporacjach to jest nawet zaletą. Dyrektor, menadżer czy kierownik muszą wykonywać zalecenia odgórne i tylko pilnować harmonogramu. Zachowania typu  "alfa" są wręcz niepożądane i sprawiają kłopoty. Tam nie ma miejsca na indywidualność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samcem Alfa może byc agresywny listonosz za 1500 na reke

...

Jezeli podchodzimy do kwesti bycia " alfa" w kategori zarobkow to jak widzisz goscia w dobrym aucie, prezesa duzej firmy to na swoj kobiecy mózg, szufladkujesz goscia jako samiec alfa...Widzisz tylko tu i teraz, ale nie pomyslisz ze stanowisko dostał po tatusiu, a samochod wypozyczyl za stówke od ziomka z osiedla?

A w rzeczywistosci może bac sie własnego cienia...

Ty jako kobieta masz załozony filtr w głowie, oceniasz mezczyzn na podstawie tego ike moga Ci dac, przy jak najmniejszych kosztach własnych, dlaczego?

1) Jestes kobietą, istoty te nie wiedza co to ryzyko, ida na łatwizne, zreszta temat watku mówi wszystko

SAMIEC ALFA, skojarzylas bycie alfa z poszczegolnymi cechami ktorego wg Ciebie tworza takiego osobnika, który poprzez te cechy wg Ciebie stworzy tzw dobrobyt, nic tylko sie przyssać= idziesz na łatwizne

2) Media, zapewne jesteś miłosniczka seriali tv, tam wzorem do nasladowania jest ciepły klusek, popularny Rysiek.

Rysiek to ciota, przynosi wypłate do domu, nie narzeka, nie ma kumpli od wódeczki, gra jak ta lala. Cechy ktore zauwazasz u wykreowanego na potrzeby gospodyn wiejskich " samca" przenosisz w świat rzeczywisty...

Wniosek z tego taki że pomieszalo Ci sie to co mówi Twoja biologia a to co mowia seriale, w zwiazku z tym stworzylas sobie wzór tzw Alfy, czyli kogos wrecz idealnego, wzor ten odpowiada Ci ze wzgledow biologicznych( ostry samiec, który potrafi przypierdolic) i społecznych, jako dobry tatuś= znów idziesz na łatwizne

Nie znam Cie, ale śmiem twierdzic z wlasnego doswiadczenia że kobiety które wiele wymagaja, sa nudne i przewidywalne jak flaki z olejem, szukaja kurwa ideału, czemu? Bo tak...To jest jedyny argument..

Jestes klonem jak większosc, Twoja osobowosc jest wykreowana przez media, seriale ale biologia i Twoj termin przydatnosci który powoli sie konczy, wzbudza wrecz akt desperacji...

Wybacz, ale po analizie Twoich wpisów, zaslugujesz na Janusza od palety...

Edytowane przez Assasyn
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze wszystkie posty piszecie na marne. Orka na ugorze i grochem o ściane jak to sie mawia. Ona(albo on-troll) jeżeli to kobieta to sami wiecie jak to wygląda z tłumaczeniem u podgatunku, a jeżeli troll to będzie wam zadawał glupie pytania jak teraz wy bedziecie coś tłumaczyć i tym sposobem karmić trolla. Najlepiej byłoby zamknąć ten wątek, w sumie wszystko co p7szecie jest na forum i jak ktoś chce to niech czyta a jak nie to osajonara. Najlepiej byłoby zamknac ten wątek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn - litości, teraz pomyśli, że samiec alfa to taki typ, który wszystkich napierdala :lol:

Odebrałem zdjecia z balu.zdjecia z moim udziałem i twarzowym mozna zatytuowac.zabiore ci samochód.twoje wnuki beda cie spłacać.własnie zabrałem ci dom.zabije tobie ojca,matke,babcie,prababcie psa i kochanke.jak by ci tu reke złamać itd itp nie wątpliwie miałem najbardziej zakazany ryj w śród kilkuset imprezujacych%-)

to jestem tym alfą romeom?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.