Skocz do zawartości

Dot. Państwo policyjne w natarciu (ale w sumie mogli zabić). Bo miał hulajnogę


Rekomendowane odpowiedzi

Pełne video - z tego co było zanim policjanci pseudotatę wyprowadzili ? 

Jakie państwo policyjne? Gość przyszedł specjalnie z córkami do busa z hulajnogą elektryczną (!), mimo, że doskonale wiedział, że nie może tego wnosić. Tak jest w regulaminie. Chcesz jechać - stosujesz się do przepisów. W dodatku jezdził nią po autobusie i pił alkohol. Tak bardzo myślał o dzieciach, że wyslał je po popitkę oczekując na policję. Widocznie lubi takie prowokacje..

 

"Zapraszam obrońców z poprzedniego postu do komentowania. Jeżdżenie hulajnogą w autobusie, drineczki? W trakcie oczekiwania na policję mężczyzna siłowo otworzył drzwi, by wysłać dzieci do sklepu po napój, aby coś do niego przelać ? Co ciekawe te same dzieci kilka godzin wcześniej zostały wyproszone z autobusu z hulajnogą. Postanowiły wrócić więc z tatą, który chyba chciał koniecznie coś udowodnić ? Zakładnikami ich zachowania byli współpasażerowie, którzy nie mogli jechać dalej. Chciałbym tylko zwrócić uwagę na czas nagrania. Policjanci prosili go blisko 10 minut by wyszedł"

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie ten gościu to mitoman. Byl  wypity a udzielił wywiadu Polsatowi, ze nic nie pił- kłamstwo nr 1. Druga rzecz- gość jest dłużnikiem alimentacyjnym z gołą dupa  a w wywiadzie twierdził, ze gdyby wiedział jak to się zakończy to zadzwoniłby po taxi? gołodupiec co nie ma 300 zł/ córka na alimenty nagle chce się bujać taksówkami. Znam ten typ ludzi- rozumie tyko zdecydowane działanie- jakakolwiek rozmowa/ relacja jest zbędna a tłumaczenie to oznaka słabości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły debil szukajacy sensacji. Widziałam takich ludzi, którzy za wszelka cene chcą coś udowodnić a później latają i płaczą w mediach jak to skrzywdzeni zostali. Nagle sprawa ucicha, gdy wychodzi drugie dno.

Ja czasami oglądam:

https://www.filmweb.pl/serial/Werner+Herzog+-+rozmowy+w+celi+śmierci-2012-624333

Jeden z odcinków był poświęcony facetowi, który zapłacił za zabójstwo żony. Jeszcze debil poleciał do tv a jak się wypowiadał przed kamerą to przeczesywał włosy jak rasowy model. Gwiazdę chciał z siebie zrobić. I niech ktoś mi powie, że takich idiotów nie należy tępić pfff... fuj 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by się spodziewał, że taka akcja była wcześniej.

Tu nie chodzi o bronienie tego gościa.

Broniłem go patrząc z perspektywy zwykłego człowieka, co gdybym ja został w ten sposób potraktowany?

Tutaj chodzi o postawę policjantów, którzy mogli nieco łagodniej wyjaśnić sytuację, nie chciałbym być skuty kajdankami tylko za wprowadzenie hulajnogi do autobusu.

Dodatkowo na oczach dzieci.

Poszerzenie perspektywy pokazuje, że słusznie został "wyprowadzony".

 

Jeżeli broniłem kogokolwiek to zwykłego obywatela, który nie powinien zostać potraktowany tak brutalnie.

Mówiąc wprost to broniłem perspektywę.

I w tym tkwi problem, w zbyt ostrym zachowaniu policjantów.

Tak się tłumaczę, może ktoś zrozumie ocb.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sytuacja z obrazka to częsty owoc pracy w mundurze. Stosunkowo mało jest raczej ludzi, którzy nie mają mózgu i oskarżają Policje za to czy za tamto, jednak nawet na ten filmik czytałem w internecie komentarze "nie pił, Policja celowo tak napisała żeby nie było, że przekroczyli uprawnienia". Kto ma nienawidzieć ta instytucje, to i tak będzie to robił bez względu na wynik takich interwencji. Jak to mówią psy szczekaja, karawana jedzie dalej. 

 

A co to planów, prawidłowo wyglądająca interwencja. Formułka przedstawiona, poinformowana Pana o konsekwencjach w przypadku nie wykonania poleceń. 

 

Wyobraźcie sobie sytuację w której funkcjonariusz ostrzega a nie jest konsekwentny i nie robi tego co zapowiedział. Kompletnie by się upokorzyli, taka prawda. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucid napisał:

Tutaj chodzi o postawę policjantów, którzy mogli nieco łagodniej wyjaśnić sytuację, nie chciałbym być skuty kajdankami tylko za wprowadzenie hulajnogi do autobusu.

Postawa wzorowa. Btw facet był dupa. Mów do dupy a Cię osra. Z pewnymi ludźmi trzeba ostro bo po dobroci to zleją totalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucid napisał:

Kto by się spodziewał, że taka akcja była wcześniej.

Tu nie chodzi o bronienie tego gościa.

Broniłem go patrząc z perspektywy zwykłego człowieka, co gdybym ja został w ten sposób potraktowany?

Tutaj chodzi o postawę policjantów, którzy mogli nieco łagodniej wyjaśnić sytuację, nie chciałbym być skuty kajdankami tylko za wprowadzenie hulajnogi do autobusu.

Dodatkowo na oczach dzieci.

Poszerzenie perspektywy pokazuje, że słusznie został "wyprowadzony".

 

Jeżeli broniłem kogokolwiek to zwykłego obywatela, który nie powinien zostać potraktowany tak brutalnie.

Mówiąc wprost to broniłem perspektywę.

I w tym tkwi problem, w zbyt ostrym zachowaniu policjantów.

Tak się tłumaczę, może ktoś zrozumie ocb.

 

Chłopie. Do niego podszedł Policjant, nie Babcia Krysia ze sklepiku. Poproszono o wyjście, odmówił - poinformowano o możliwości użycia środków Przymusu (którego praktycznie podstawą jest siła fizyczna) a następnie DWUKROTNIE poprosił o wyjście z autobusu. 

 

No i co z tego, że jestes obywatelem? Ku**a, czujesz się urażony to składaj skargę - cywilno prawną na przewoźnika i do prokuratora na Policję. Ale to po interwencji, póki ona trwa masz wykonywać polecenia. Play stupid game win stupid prizes. Proste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.