Skocz do zawartości

Muzyka, która wywołuje wspomnienia. Natychmiast.


deleteduser144

Rekomendowane odpowiedzi

@WewerkaChciałem ci wysłać na priv ale nie mogę więc jak komuś się też zrobiło przykro to mi osobiście pomaga LSO to nie jest muzyka dla każdego można powiedzieć że wulgarna i agresywną ale ma w sobie wrażliwość i melancholię która na mnie świetnie działa gdy mi przykro https://youtu.be/eHdpWE7I2cU

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://youtu.be/XUKMQdXABLE

 

 

Tak mi się przypomniało, kiedy wracałam do mieszkania.

Byłyśmy na studiach z koleżanką. 

Miałyśmy strasznie trudną sesję. Dużo zaliczeń, egzaminów. Realnie nie było czasu tego wszystkiego ogarnąć. Byłam tak załamana, że stwierdziłam, iż będziemy musiały ponownie zaliczać semestr. Byłam niewyspana. Wszystko mi się myliło, łącznie z dniem tygodnia i godziną.

Postanowiliśmy z koleżanką wrzucić na luz. 

Kupiliśmy alkohol. Pojechałyśmy rowerami na jakieś odludzie. Rozłożyłyśmy koc na jakiejś łące przy strumyku. Zaczęłyśmy pić.

Wróciliśmy do domu gdzieś nad ranem. Pod drodze zaliczyliśmy plac zabaw, tańczyliśmy na ulicy właśnie przy tej piosence. Nie pamiętam, kiedy poszłyśmy spać. 

A kolejnego dnia poszłyśmy na zaliczenie.🤭

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

 

 

 

 

 

Może nie do końca młodości, bo te kawałki mam na playliście  od 3 lat gdzieś. Kojarzą mi się z krótkim, chyba najlepszym okresie w moim życiu. $$ zaczynał się zgadzać, poczucie wolności i ta myśl z tyłu głowy, że wychodzę na prostą...

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.