Skocz do zawartości

Młoda feministka chodziła do klubów, by bronić kobiety przed gwałtem


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Co dzieje się na insta Stanowskiego to koniec po tym wideo. 


No niekoniecznie. Stano to nie jest gość z łapanki. Wydaje mi się, że prędzej będzie punktować te wszystkie ,,mądrości ludowe feminazi” niż się podłoży. Czas pokaże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Personal Best napisał:

Po chuj on to gada w ogóle na kanale sportowym? 

Bo może? Stanowski od dawna nie jest stricte dziennikarzem sportowym, a dobrze prosperujacym biznesmenem o lekko celebryckim zacięciu.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, IBRA napisał:

Maja Staśko dostaje groźby śmierci. Po filmie Stanowskiego. 

Chyba brakuje atencji.  

 

https://www.google.com/amp/s/www.spidersweb.pl/rozrywka/2020/12/30/stanowski-stasko-kanal-sportowy-dziennikarskie-zero/amp/


Czytałem te wypociny w artykule.

Ludzie, dziennikarze mają równo nasrane we łbie. Majeczka jawnie nawołuje do nienawiści, robi takie kocopoły, że jakbym był jej ojcem to autentycznie bym ją wydziedziczył. Mimo to, widzę, że rzesza ludzi broni ją na siłę i doszukuje się Bóg wie czego u Stana.

 

Zastanawiam się serio, dokąd to wszystko dojdzie. Czy to ja robie się stary i zgorzkniały, czy jednak mam zdrowy rozsądek? Totalnie nie akceptuje nowego porządku i mam coraz więcej wątpliwości co do tego, że kiedykolwiek znowu będzie równowaga. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co się dzieje. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale prawdziwa draka zaczyna się chyba w momencie nie kiedy ta pseudodziennikarka popełnia w "Wysokich obcasach" swój antymęski paszkwil, ale w momencie gdy ktoś inny, w tym wypadku mężczyzna, to zauważa i punktuje nielogiczności oraz głupoty tam zawarte. Wszystko jest zgodnie ze schematem: kobieta pisze antymęsko, wręcz feministyczne, zieje od niej mizoandria, to jest ok, ktoś to krytykuje zaczyna się problem i łatki mizogina czy tam faszysty takie tradycyjne rzekłbym dla lewej strony. Rozpoczyna się konflikt. Typowe #piekłokobiet.

 

Oczywiście my mężczyźni mamy siedzieć cicho, akceptować to i nie odzywać się. Według definicji "prawdziwego mężczyzny" mamy stać obok i być ponad to.

 

Krzysztof Stanowski faktycznie jest dziennikarzem sportowym, zajmował się piłką nożną, wywodzi się z Przeglądu Sportowego, kierował zdaje się całym sportem w jakiś innych gazetach. Nie pamiętam czy to był może Fakt czy Dziennik. Niemniej jednak zna się też na innych sprawach i interesuje się szeroko pojętym życiem społecznym w Polsce. Na założonym przez siebie portalu Weszło w swoich cotygodniowych feletionach poruszał nie tylko sprawy sportowe czy tylko i wyłącznie piłkraskie, ale także inne. Nawoływał w nich chociażby do szerokiego pochylenia się nad problemem tzw. chamstwa na stadionach, problemów z sędziowaniem, problemami w niższych ligach, działaności policji i strażników miejskich, punktował rząd w działaniach przed Euro 2012 lub nawet miał swoje zdanie na tematy programów dla mas w telewizji. Gość ma dość szerokie pojęcie oraz zdanie w wielu kwestiach. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krugerrand napisał:

kobieta pisze antymęsko, wręcz feministyczne, zieje od niej mizoandria, to jest ok,

Ba, to nie jest ok, to jest coś dużo więcej, to jest wspaniała postawa, godna pochwa ł i nagród.

 

9 minut temu, Krugerrand napisał:

Oczywiście my mężczyźni mamy siedzieć cicho, akceptować to i nie odzywać się.

Nie, my mężczyźni mamy twierdzenia pani Majki powtarzać i edukować tych samców, którzy nie rozumieją jak bardzo krzywdzą kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Personal Best napisał:

 Zwracam Waszą uwagę, jak bardzo rozbawiła go sugestia Staśko, że w trakcie lockdownu sporo kobiet mogło zostać zamkniętych w czterech ścianach ze swoimi oprawcami haha no zabawne.

(...)
W ogóle gadanie dorosłych chłopów często autorytetów protekcjonalnie  o "Julkach" ( przypominam chodzi o nastolatki) też jest takie zabawne.

(...)

Man, bracie, tak muszą żyć i nie ma w tym nic śmiesznego. Gdzie pójdą jak jest lockdown?  Sam byłem ofiarą przemocy domowej mimo że jakbyś mnie zobaczył to dostałbyś porażenia mózgu bo nie wyglądam jak ofiara przemocy domowej - jestem wielkim chłopem z brodą i kwadratową szczeną. Tym bardziej gdybym gdzieś polazł to bym się wstydził jak i komu to powiedzieć,  więc wiem jak może się czuć ofiara czy to kobieta czy mężczyzna.  Nie ma w tym nic zabawnego. Po chuj on to gada w ogóle na kanale sportowym? 

Odpowiem akapitami.

1. A czy ktoś je faktycznie zamykał? Jeśli nie są u siebie, a cierpią z tego powodu to chyba ich wybór? Oprawca ma coś takiego jak prawo własności, a za realne szkody UDOWODNIONE powinien odpowiedzieć. Siniaki i obrażenia ciała bez materiałów dowodowych nie wchodzą w grę, ile to ja razy widziałem jak myszka sama wali łbem o ścianę :D

2. Zabawne jest to, że te julki są na tyle głupie by się organizować na zawołanie kadr feministycznych. To zwykłe bydło to kreowania opinni publicznej, mówię o wściekłych macicach. Wyciągnięto je pod pretekstem zakazu aborcji tylko po to, by popierały postulaty których konsekwencji nie są w stanie pojąć. 

3. A gdzie ma iść facet jak to jego mieszkanie? Jaki masz pomysł na symetryczne udogodnienia dla mężczyzn? Biały rycerz jesteś czy jak? Mężczyźni tracą dach nad głową zazwyczaj przez pomówienie, to kobiety też mogą zostać bezdomne. Wolność Tomku w swoim domku. Kobiety mają pomoc z miejsca, a facet? Myślisz, że kobieta będzie się wstydzić jak Ty? Domy samotnych matek i inne instytucje tylko czekają żeby im pomóc, a facet ma z własnego mieszkania wyjść bo myszka tak chce. 

 

Przypominam, że jesteśmy na braciasamcy.pl i tutaj promujemy równouprawnienie :)

 

PS. Gada co chce bo to jego kanał i jego mikrofon.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fury King napisał:

Przemoc ma płeć i to płcią jest zawsze mężczyzna, każdy mężczyzna

Ciekawe ;) bo, o ile dobrze pamięta jakieś badanie naukowe - zapewne do znalezienia na którejś z baz danych z artykułami, jasno im wychodziło, że największa przemoc jest w związkach lesbijskich. 

Ciekawe, prawda?

 

Żeby było jeszcze zabawniej to:

edit: Wcięło mi. Nawet lewicujące wiki ma na ten temat hasełko.

https://en.wikipedia.org/wiki/Domestic_violence_in_lesbian_relationships

 

Cytat

Domestic violence within lesbian relationships is the pattern of violent and coercive behavior in a female same-sex relationship wherein a lesbian or other non-heterosexual woman seeks to control the thoughts, beliefs, or conduct of her female intimate partner.[1][2] In the case of multiple forms of domestic partner abuse, it is also referred to as lesbian battering.[3]

 

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.