Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka piłka z mojej strony - ryżowar - ktoś ma, używał, fajne, warto?

Wróciłem na siłownię i chyba będę ładował więcej ryżu, nie samym makaronem się żyje a kasza mi się trochę przejadła.

 

Taki zwykły ryż z torebki, wrzucony do wody tak jak podane na opakowaniu i gotowany "na chama" jest niejadalny, tego się nie je po prostu. 

Chciałbym uzyskać taki miękki, delikatny i pyszny ryz jak w restauracjach azjatyckich, który smakuje zupełnie inaczej niż ten z torebki, chodzi mi również o konsystencję itd.

 

Na allegro fajne chodzą za 120 zł, także nie jest to duży wydatek, ale interesuje mnie czy ktoś z Was ogarnia temat.

 

Tylko bez wpisów "eee...nie lubię ryżu, ziemniaczki zjedz" bo chuj mnie to obchodzi :D 

 

 

Edytowane przez Tamten Pan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ryż, ale nie wiem co Ci nie pasuje w zwykłym zagotowaniu zwykłej torebki...?

Ja gotuję zawsze dłużej niż w przepisie, bo lubię bardzo miękki, prawie że rozgotowany - i jest git!

Twardy , niedogotowany ryż mnie wkurwia i zupełnie nie smakuje.

Popróbuj sobie różnych gatunków i czasów/przepisów gotowania , może trafiłeś na nieodpowiednie ?

 

Nie chce mi się wierzyć , że NIE DA SIĘ ugotować smacznego ryżu bez RYŻOWARU...:P

Toż Azjaci gotują ryż chyba bez takich wynalazków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RedBull1973 napisał:

Uwielbiam ryż, ale nie wiem co Ci nie pasuje w zwykłym zagotowaniu zwykłej torebki...?

Ja gotuję zawsze dłużej niż w przepisie, bo lubię bardzo miękki, prawie że rozgotowany - i jest git!

Twardy , niedogotowany ryż mnie wkurwia i zupełnie nie smakuje.

Popróbuj sobie różnych gatunków i czasów/przepisów gotowania , może trafiłeś na nieodpowiednie ?

 

Nie chce mi się wierzyć , że NIE DA SIĘ ugotować smacznego ryżu bez RYŻOWARU...:P

Toż Azjaci gotują ryż chyba bez takich wynalazków ?

Oczywiście, że sie da ale po co sie pierdoolyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.