Skocz do zawartości

Mens helt


deleteduser10

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Ale dla dobra sprawy, jeśli Ci na niej zależy, zrób to. Od czasu do czasu. Nie martw się, że stracisz twarz. Kobieta potrafi docenić faceta, który bierze winę na siebie tylko dlatego, że ją kocha. Taki rzadki typ jest w cenie.

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA:lol:

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zauważ, że to pisała kobieta.

Dlatego, po drugie, musisz te informacje przefiltrować.

I po trzecie, w każdej poradzie jest więcej lub mniej prawdy, ale porusza ważne problemy z punktu widzenia kobiety.

Więc nie odrzucaj tego tekstu całkowicie, tylko przeczytaj kilka razy i przeanalizuj dokładnie konfrontując ze swoimi doświadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasco, ok ja nie mówię że mamy się dechami zabić i zakorkować uszy na każdy dźwięk jaki padnie spomiędzy kobiecych warg (hehe) czy spod ich pulchnych paluszków.
Tu chodzi o to, że męski z nazwy portal sieje propagandę, po którą mężczyzna powinien zapuszczać się w rejony takich portali jak wizaż czy inna kafeteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brzytwa napisał:

Vasco, ok ja nie mówię że mamy się dechami zabić i zakorkować uszy na każdy dźwięk jaki padnie spomiędzy kobiecych warg (hehe) czy spod ich pulchnych paluszków.
Tu chodzi o to, że męski z nazwy portal sieje propagandę, po którą mężczyzna powinien zapuszczać się w rejony takich portali jak wizaż czy inna kafeteria.

 

Mój wpis miał być komentarzem do pierwszego posta @Qsiorz, ale się wbiliście w miedzy czasie ze swoimi :).

Ja to rozumiem, że sieje propagandę ale nawet z takich tekstów się można bardzo wiele dowiedzieć, chociaż niekoniecznie do wszystkich porad się stosować, o ile nie zamierza się zdobyć tytułu "pantofla roku" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Brzytwa napisał:

Vasco, ok ja nie mówię że mamy się dechami zabić i zakorkować uszy na każdy dźwięk jaki padnie spomiędzy kobiecych warg (hehe) czy spod ich pulchnych paluszków.
Tu chodzi o to, że męski z nazwy portal sieje propagandę, po którą mężczyzna powinien zapuszczać się w rejony takich portali jak wizaż czy inna kafeteria.

Cytat
Cytat

 

 

Oni muszą tak pisać, bo gdyby pisali prawdę, nikt by ich gazety nie kupował. Dlatego wciskają kit, który się sprzedaje.  Cholercia, poprzednio wcisnąłem cytat i teraz mi wyskakują cytaty, nijak nie można ich skasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, bo żeby gazeta funkcjonowała, trzeba opłacić dziennikarzy, zdjęcia i wiele innych rzeczy - a jak napiszesz ludziom prawdę, to zamiast hajsu dostaniesz śliną w twarz. Dlatego trzeba pisać kłamstwa albo banały, wtedy ludzie płacą i szanują. Smutne i straszne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak większość artykułów piszą tam baby. Pod własne dyktanto. A rycerze łykają jak pelikany. Sądzą przez to że to gwarantuje dobry związek, czy dobrą komunikacje z kobietą. Dokładnie jak wtedy kiedy mama uczyła jak postępować z kobietami i to nigdy sie nie sprawdzało. Dlatego czego kobiety mogą nauczyć? Jedynie jak niszczyć.

Postepowac to nalezy, ale zwykle na odwrót, lub całkiem inaczej niz kobieta mówi, by osiagnac sukces. Taki mały szczegół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.11.2015 at 10:35, Vincent napisał:

Jakiś czas temu miałem okazję poczytać trochę tej gazety i zapoznać się bliżej z jej linią programową.

Jestem autentycznie przybity, jak można coś takiego wydawać a tymbardziej czytać.

<ciach>

Przecież to płatny (dla klienta) katalog reklamowy :-), więc czego się spodziewałeś? ;-)

 

PS. Czemu mi się nagle pojawiają jako tematy sprzed kilku miesięcy? Gwarantuję, że nie przeoczyłem w czasie pojawienia się w tym przypadku w listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będąc na wakacjach wpadł mi w ręce jeden numer, czytałem tylko art o tematyce sportowej - kurde dramat, generalnie przepisują wszystko z for/stron sportowych i dodają ładną oprawę wizualną, często powołują się na badania - moje ulubione nie wskazują źródła i ewentualnej strony www, wyłapałem kilka bzdur mimo, że nie mam dużej widzy odnośnie treningu sylwetkowego i odżywiania z tym związanego

 

taki kolorowy szmatławiec w stylu ckm bardziej nastawiony dla "menów" z siłowni

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.