Skocz do zawartości

Pitbull nowe porzadki


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mosze Red napisał:

 

Ja tylko tyle powiem Polka, która dała na imię dziecku "Alan" to za samo imię dziecka powinna 3 lata odsiedzieć, tak samo jak za Brajanki i Dżesiki. 

Takie dziecko bedzie miało przesrane, wysmiewane, no a jak ktoś sie pomyli na wywiadówce i powie ''Mama Anala??'' to co wtedy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
21 minut temu, Drizzt napisał:

Majami był agresywnie ucharakteryzowany: fryz, broda, tatuaże, sylwetka. To mu dużo dało do wizerunku. Dorociński poradził sobie lepiej i bez tego. Aczkolwiek obie postaci mi się podobały. 

 

Taka moda teraz, bardziej jest ten Majami zamerykanizowany nie sądzisz? Dorociński to był zwykły koleś, nie za bardzo się wyróżniający. A teraz mamy "MAJAMI" (to usprawiedliwiam bo był taki policjant i chyba akcja tych Pitbulli się opiera na jego przeżyciach) no i plus wygląd: zajebiście wyrzeźbione ciało, broda jak drwal, jakiś tatuaż, irokez. Chciałbym na żywo takiego policmajstra spotkać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Pitbull to totalna fikcja nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Począwszy od sceny gdzie Linda jako szef gangu obcinaczy palców podczas odsiadki codziennie sobie wychodzi w godzinach pracy więźniów na miasto swoje sprawy załatwiać kończywszy na tym że zastępca szefa chodzi z ekipą zbierać od dziadków na targu haracze... Brednie i jeszcze raz brednie w porównaniu do starego Pitbulla. A najśmieszniejsza jest zagrywka pod kobiecą publikę że wyrzeźbiony facet, pewny siebie z perspektywami zwiąże się z starszą kobietą z balastem i będą sobie żyć za jego wypłatę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Drizzt napisał:

Majami był agresywnie ucharakteryzowany: fryz, broda, tatuaże, sylwetka. To mu dużo dało do wizerunku. Dorociński poradził sobie lepiej i bez tego. Aczkolwiek obie postaci mi się podobały. 


POSTACIE kurwa! Jedyna poprawna forma. Nie wiem skad ta kretynska moda na mowienie "postaci" wszedzie gdzie sie da. Odkad kilka lat temu jakas chcaca byc na sile elokwentna pizda w rurkach zapoczatkowala to, kazdy to podlapal. Zupelnie jak konczenie mysli "taaaak?"

Edytowane przez greturt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera, jak się kolega wzburzył :D Haha. Cóż, nigdy za dobrze mi nie wychodziło składne i poprawne pisanie. Aczkolwiek jak czytam teraz drugi raz to faktycznie dziwnie to brzmi. A tej pizdy w rurkach to nawet chyba nie słyszałem. 

 

Dzięki za korektę. Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melanger "Postaci" to forma starsza, ktorej od lat nieuzywano. Zauwazylem najpierw w gazetach powrot do tej formy kilka lat temu. A pozniej kazdy chial byc elokwentny i zaczal uzywac. Taka moda z dupy.

@Drizzt to dziala na mnie jak plachta na byka. Nic nie poradze :) No offence

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.