Skocz do zawartości

Dzień dobry :)


buka1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum. Mam nadzieje, że spełniłem wszystkie wymagania i mogę już bez problemowo pisać 😊

W końcu po długim czasie słuchania audycji Marka zdecydowałem dołączyć do forum.

Motorem napędowym tego przedsięwzięcia było to, że się zakochałem ostatnio, a połknąłem czarną pigułkę wiec jest wesoło :D muszę czymś zająć głowę :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, buka1977 napisał:

że się zakochałem ostatnio, a połknąłem czarną pigułkę wiec jest wesoło :D

 

Witamy.

Tylko nie przesadzaj z blacpill bo już mamy jednego profesora na forum w tych tematach i eksperta od DM, który nigdy nie miał kobiety😁

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przeczytałem w googlach co to znaczy black pill.

"Black Pill" to powieść o ruchu inceli, mężczyzn żyjących w mimowolnym celibacie i swój gniew i frustracje wyładowujących na kobietach. W najlepszym razie w internecie, w najgorszym – w realnym świecie.

 

Nie wyładowuję swojego gniewu i frustracji na kobietach :D jedną nawet kocham inne lubię, ale bardzo nie podoba mi się ich natura.

Zresztą samemu mnie też nie podoba mi się moja męska natura, że podobają mi się tylko ładne młode kobiety.

Black Pill kojarzy mi się z połknięciem czarnej tabletki prawdy, której nie sposób z siebie wyrzucić. Nasiąknąłem ją cały i widzę to co jest, a nie to co chciałbym żeby było. Czerwona kojarzy mi się, że niby się widzi, że coś jest nie tak z tym światem, ale jakoś to będzie. Niebiska że jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buka1977 Blackpill przedewszystkim ryje beret. Zrozumienie, że wygląd praktycznie uławia życie to jedno lub jego brak przekreśla praktycznie szanse na relacje z kobietami natomiast trzymanie się tego i stawianie jako wyznacznik już nie jest dobre. Bo red pill mówi o pracy nad sobą i osiągnięcie celu innymi dostępnymi środkami. Co do natury mężczyzn i podobanie się atrakcyjnych kobiet to normalne, takie mamy wgrane programy i poprzez adaptacje utrwalone w procesie ewolucji. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Templariusz napisał:

Wtf ... 😎

Chciałbym uwolnić się od zwierzęcej natury gadziego mózgu czy jak to się nazywa i patrzeć na wnętrze.  Wiem że jest to nie możliwe zarówno u kobiet jak i mężczyzn, ale nie podoba mi się to, że jesteśmy tacy prości prymitywni.

No ryje beret :D co poradzić przesiąknąłem tym. Widzę co się dzieje i jak świat wygląda nie jestem ślepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.