Skocz do zawartości

Pani się nudzi, czy może chodzi o coś więcej?


Lethys

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

chyba jestem trochę przewrażliwiony, ale w ostatnich dwóch dniach coś się odwaliło i nie potrafię sam tego połączyć. Może to przypadek, a może jakaś większa próba manipulacji. 

 

Do rzeczy... 

 

Prolog:

 

Dla lata temu u znajomej poznałem jej dobrą koleżankę, nazwijmy ją "X". Nie wchodząc w szczegóły, spotkaliśmy się 2 razy. Pierwszy raz na seks (po robocie guma sprawdzona, przepłukana i wyrzucona), a drugi na jakieś bezsensowne pierdolamento. Dziewczyna nie przyznała mi się do niczego, ale wyszło potem, że jest z jakimś gościem, ale nie jest do niego przekonana, ciągle się schodzą i rozchodzą i takie tam, sami wiecie.

Kontakt się urwał natychmiast po tym, jak zobaczyła mnie na mieście z dziewczyną, z którą wtedy również kręciłem, a z którą jestem do tej pory. 

 

Dwa dni temu:

 

Dostałem sms'a od tamtej mojej znajomej, że jakaś kobieta o mnie pyta. Wyszło, że to X (jakby nie mogła od razu powiedzieć) ma ochotę się ze mną spotkać, najlepiej sam na sam i że już długo o tym myśli. Zjechała teraz do Polski z Austrii i w sobotę chciała się spotkać, bo w niedzielę znowu wyjeżdża. 

 

Co ciekawe:

 

1. Dalej jest z tamtym gościem, którego nie była pewna, 

2. Napisała sms'a poprzez moją znajomą siedząc u niej (baby...), 

3. Napisała sms'a poprzez moją znajomą siedzący u niej, podczas gdy chłopak z punktu 1. siedział z nimi (baby x2...). 

 

Jakoś od razu wydało mi się to podejrzane, jednak pomyślałem, że pewnie pani znudzona swoim życiem i szuka wrażeń. 

 

No ale... 

Dzisiaj moja kobiecina dostaje telefon i jakaś babka pyta, czy dodzwoniła się do Y. Odpowiada, że tak, po czym pyta kto dzwoni. Głos w telefonie mówi, że jakaś Karyna, czy Sandra i przeprasza za pomyłkę. Ciekawe. Imię typowo tak mało znane, żeby ciężej było kogoś skojarzyć... Ale jak już mówiłem... Może ja wszędzie dopatruję się spisku. Numer zablokowany. 

 

Myślicie, że to zwykłe znudzenie materiału i nuda w życiu X? 

Przyznam szczerze, że gdzieś tam z tyłu głowy pomyślałem, że może będę zaraz naznaczony na stanowisko ojca, ale byłoby to mało prawdopodobne z racji tego, że po naszym ostatnim razie sprzęt w postaci lateksu nie zawiódł, a nawet jeśli, to wątpię, żeby czekała dwa lata z zakomunikowaniem tego. Z drugiej strony nawet nie wiem, czy była w ciąży. Jednak chęć spotkania sam na sam i długi czas namysłu może coś tam sugerować. 

 

Co sądzicie? 

Dzięki. 

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Lethys napisał:

(po robocie guma sprawdzona, przepłukana i wyrzucona

JPRDL - pod mikroskopem sprawdziłeś? Mogą być mikropęknięcia pod wpływem ph nasienia :D 

A na poważnie to już za duża schiza, nie wypada badbojowi 😛 

 

45 minut temu, Lethys napisał:

Zjechała teraz do Polski z Austrii i w sobotę chciała się spotkać, bo w niedzielę znowu wyjeżdża. 

Hmm - zgadnijmy na co ma ochotę? Pewnie chce abyś ją oprowadził po starówce LOL

 

46 minut temu, Lethys napisał:

Myślicie, że to zwykłe znudzenie materiału i nuda w życiu X

Tak. Amen.

 

47 minut temu, Lethys napisał:

Co sądzicie? 

Sądzę że ci się nudzi, po H ty analizujesz takie kwestie :D 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maninblack napisał:

JPRDL - pod mikroskopem sprawdziłeś? Mogą być mikropęknięcia pod wpływem ph nasienia

Przezorny zawsze ubezpieczony😜 

 

9 minut temu, Maninblack napisał:

Sądzę że ci się nudzi, po H ty analizujesz takie kwestie

Być może faktycznie wyolbrzymiam, dlatego chciałem się poradzić 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Pani było po tym ostatnim seksie?

Obstawiam, że się pokłóciła z tym swoim facetem, a ty, że ją dobrze wyruchałeś, to się odezwała po więcej ;).

Z punktu widzenia kobiet to chyba takie przyjemne z "pożytecznym": ktoś ją dobrze przerżnie i tak po kobiecemu odgryzie się na tym swoim, złym, niedobrym partnerze.

 

*Edytowane

Edytowane przez Janek Horsie
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janek Horsie napisał:

Obstawiam, że się pokłóciła z tym swoim facetem, a ty, że ją dobrze wyruchałeś, to się odezwała po więcej ;).

Czy naprawdę jesteście tak duchowo niepełnosprawni i energetycznie żeby z pełną świadomością ruchać zajęte baby (zapewne podstarzałe spróchniałe matrony)???

Zamiast nieść światło, niesiecie spierdolenie a co najlepsze tracicie czas, energię i uwagę na zwykłego szona, który zasługuje jedynie na pogardę i publiczne naznaczenie.

Pzdr.

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maninblack

Ja nie ruszam żadnych zajętych kobiet.

Lethys pytał o co może chodzić, więc napisałem co mi się pierwsze wydało najbardziej prawdopodobne.

Czy to już jakieś skrzywienie, że tak pomyślałem? Nie wiem, mam nadzieję, że nie. Ale, czy to moja wina, że takie rzeczy się zdarzają?

Z opisu autora wychodzi, że Pani pierwsza się do niego odezwała. Czegoś szuka, ale czego?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jaką cholerę rozdrabniać to na czynniki pierwsze? Nic zdaje się was nie łączy, a jesteś w miarę udanym związku z tą drugą. Nawet jeśli jest jak sądzisz to mało prawdopodobne, że to Twoje. Jeśli wyjechałaby z czymś takim, to forum znasz i wiesz co robić.

Edytowane przez Krugerrand
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kobieta pyta o ciebie to ma jakiś interes. Kobiety nigdy nie odzywają się od tak bez powodu. Skoro dalej jest z tym facetem, przyjeżdża do Polski i chce się spotkać z innym to wygląda na to, że chce się nadziać na kutange lub też zależy od tego w jakim wieku jest przyszła chęć na bombelka😁

A później tamten w Austrii usłyszy miś nie wiem jak to się stało tabletki nie zadziałały albo los tak chciał, będziesz ojcem, cieszysz się😆

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.