Skocz do zawartości

Książki, książki


deleteduser178

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka bracia , wiem ,że o książkach było już wiele tematów , ale co jakiś czas może ktoś coś sobie zaktualizował , tym bardziej , że coraz więcej przekładów jest na nasz język.

 

 

 

Do rzeczy , co tam czytaliście wartego polecenia ? Co mnie interesuje :

 

Duchowość

Finanse

Biografie

Dążenie do doskonałości 

Szukanie celu w życiu 

Psychologia

 

Dodam , że mam ogromną bibliotekę książek "samorozwojowych" , także pewnie dużo z nich się zazębi , praktycznie wszystkie tytuły z innych wątków o książkach mam kupione czy przeczytane.

 

Mam ogromną zajaweczke na czytanie , przeprogramowałem trochę nawyki i wolny czas przeznaczam na coraz więcej książek w zamian telefonu w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop 

Rozmowy z Bogiem, szczególnie tom 1

Twoje nadprzyrodzone zdolności.

Jak zerwać z nałogiem bycia sobą.

Transfering rzeczywistości.

Biologia przekonań.

Diagnostyka karmiczna.

Fizyka kwantowa na codzień.

Dzieci szczęścia.

Sztuka zwycięstwa.

Atlas Zbuntowany.

Unscripted.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo "Techniki Uwalniania" bo jestem świeżo po lekturze. Ogólnie uważam za mega wartościową, samą technikę jak i spostrzeżenia np. nt. leczenia stresu (emocja a nie myśli). Jednakże nie macie wrażenia że w drugiej połowie gość troszkę odleciał? Nie mam zamkniętej głowy, wierzę w śmierć ego i Jaźń, sam byłem blisko takich odczuć po psychodelikach, ale te opisy że siedział w kawiarni i czuł się jakby był z innego świata były mało wiarygodne. Dobra to jeszcze, ale mega wkurwiały mnie niczym nie potwierdzone przykłady w stylu: "Małgosia miała problemy w pracy i męża chorego na raka, odpuściła emocje i po 3 miesiącach mąż wyzdrowiał i trafił 6 w totka po wyjściu ze szpitala", no nie powiem podczas czytania takich kwiatków moja energia schodziła grubo poniżej 200 (pozdro dla kumatych!). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LiptonGreen napisał:

Jednakże nie macie wrażenia że w drugiej połowie gość troszkę odleciał?

 

Zamieściłem podobną recenzję: Dam dyszkę ale były też fragmenty co najmniej dziwne. Jak np. zrastająca kość w kilka sekund czy latająca energia dzięki której gangi zamiast pozabijać się zaczęły się śmiać.

Tu się mogę zgodzić. Ale sama technika jest dobra i daję pozytywne skutki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.