Skocz do zawartości

O co może chodzić?


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, maroon napisał:

Bip, bip... numer nieznany. 

 

Wszystkiego najlepszego maroon w nadchodzącym Nowym Roku! Pozdrawiamy Cię gorąco, A. *) z córeczką. 

 

*) A. to eks.

 

O co tu może chodzić? 🤔😁

Próba na prawdziwego mężczyznę . Jesteś nim czy nie? 

 

😁😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Massamba_ said:

Hm, pozdrawiam z córeczką.

 

Bracie @maroon gratulacje, będziesz przyszywanym tatą 😁

 

od zawsze Cię kochała ale teraz dopiero zrozumiała , że jesteś miłością jej życia.

 

Jestem przytłoczony życzeniami Braci.

Chyba wezmę to słodkie brzemię na siebie. 😎😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, maroon napisał:

Jestem przytłoczony życzeniami Braci.

Chyba wezmę to słodkie brzemię na siebie. 😎😁

Pełen luz, jestem lekko po alko, mysz aka szczur jebła focha i poszła spać a mnie się włączyła ironia.

W sumie to mam udanego sylwka, nikt gitary nie zwraca.

 

A Tobie życzę abyś nie usłyszał "nie wpi...wtrącaj się, to nie Twoje bobo".

😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, antyrefleks napisał:

Ty nie podzieliłes? 

Zwrot przez sztag.

Pływanie wiatrem pozornym?

....rodzaje katalizatorów:

wyzwalający

redukujący

podtrzymujący

spowalniający

przyspieszający

 

Wersja extendent dla potrzeb pomiarowych(stracony czas).

😕

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, maroon napisał:

Wszystkiego najlepszego maroon w nadchodzącym Nowym Roku! Pozdrawiamy Cię gorąco, A. *) z córeczką. 

 

*) A. to eks.

 

O co tu może chodzić?

 

O odnowienie kontaktu. Wiadomo.

 

Ale...

 

Nie słuchaj (nie czytaj) braci którzy radzą udawać zainteresowanego i wykorzystać tę możliwość. 

 

15 godzin temu, Zbychu napisał:

Jeżeli masz silną psychikę to na twoim miejscu bym pojechał jakąś bajerką, w stylu że ostatnio czujesz się jakoś tak bardziej samotny, że byś się przytulił do kogoś, a w pracy coraz lepiej ci idzie, premie, bonusy, ale nie masz na co wydać itd. Sprytnie jej wysłać taką wiadomość i raz dwa będziesz miał na tacy wyjawione jej powody, ona szybko odkryje gardę, jeżeli pokażesz jej "słabość", będzie myślała że to ona "urabia" ciebie, zbyt duża pewność siebie pozwoli jej na popełnienie błędów bo będzie myślała że ma cię w garści, a ty sprytnie zrobisz unik, zdobędziesz informacje i możesz potem zripostować. Mając wiedze z tego forum można sobie pozwolić na takie zagrywki i ja bym się bawił całym tym procesem. 

 

To nie byłaby zabawa, tylko komplikowanie sobie i komuś (jej i jej córce) życia. 

"Bawiąc się" w ten sposób tracisz energie i czas, które mógłbyś wykorzystać do myślenia/działania w jakimś poważnym temacie.

 

13 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Hardkorowa opcja: to wszystko co powyżej - nawinięcie makaronu na uszy, ale oprócz tego ruchnąć ją, a potem po genetlmańsku kazać spierdalać

 

13 godzin temu, Zbychu napisał:

Zgrywać takiego totalnego pizdusia, beciaka, ale nie do przesady, właśnie żeby doprowadzić do seksu.

 

Seks nie jest najważniejszy w życiu. Ważniejszy jest święty spokój. Po co sobie komplikować życie (i komuś) tylko dla seksu? Tym bardziej, po co udawać cokolwiek by ten seks osiągnąć?

 

Jeśli on nie jest nią zainteresowany (i jej córką, przede wszystkim jej córką, bo wiążąc się z samotną matką to wiążemy się przede wszystkim z jej dzieckiem), a wierze że nie jest, bo tylko dla jaj założył ten wątek - to po prostu olewa temat i zapomina o niej. Nie komplikujmy sobie życia na niechciane znajomości. A zwłaszcza gdy nie mamy żadnych korzyści (seks to żadna korzyść).

 

 

ps. Koniec roku, sylwester, to czas na reflekcję dla wielu osób, przemyślenia i "wspominki" - dlatego nie dziwne, że akurat tego dnia odzywają się wszelkie "ex". U mnie też to nastąpiło, życzenia dostałem, odpisałem grzecznie, zapominam.

 

ps.2. A tak doprecyzowując, to ja w tym roku dostałem życzenia aż od trzech "ex". Jedna normalnie z uśmiechem, druga ze smutną minką na końcu, a trzecia ze złośliwościami w treści życzeń. Każdej odpisałem grzecznie i tyle.

Edytowane przez Adrianos
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Adrianos said:

" - dlatego nie dziwne, że akurat tego dnia odzywają się wszelkie "ex". .

Ło panie! Budzę się, a tam na messengerze z 10 wiadomości od różnych pań, z którymi kontakt był dawno wygaszony lub utrzymywany na luźnej koleżeńskiej stopie. 😁 Mężatki, samotne mamy, panny z kotem, panny z facetem. 😁 Oczywiście wierzę bezapelacyjnie w szczerość tych wszystkich życzeń. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.