Skocz do zawartości

Czy da się to ”pociągnąć” bez poważnej relacji?


Rekomendowane odpowiedzi

Siema panowie .

Postaram  się krótko i na temat.

Ja.32 lata niezależny finansowo kawaler bezdzietny własne mieszkanie firma , mercedes coupé itp 😎Ona 24 lata fajna laseczka z drugiego końca polski która 5 lat mieszkała w wwa, teraz rozstała się z facetem i wróciła do swojego rodzinnego miasteczka które znajduje się 450 km odemnie. Ja już jestem 2 lata wolny. 
Spotkalismy się tydzień temu na weekendzie w wwa , był sex było fajnie. Zaprosiłem ją do siebie na ten weekend a ta odziwo  przyjechała!  Z dwoma przesiadkami😅

mało tego jako Że jestem ”czyścioch” dbam

o siebie  sport itp żaden tam cpun z klubów nie pije alkoholu myśle głowa itp  , a ze widać Że dziewczynka lubi latać na imprezkach w wwa arter partyy itp a ja lubię sobie wkręcać takie rzeczy , zarzadalem od niej  aby zrobiła test na hiv i inne choroby weneryczne a ta odziwo tez zrobiła 😁 ( tak tak wiem trochę to chore No ale taki jestem

tymbarziej w dzisiejszych cZasach….) oczywiście wyszedl minus - także mogłem bzykać spokojnie cały weekend 😁 - chociaz spokojnie robię to i tak w gumce . 

 

Właśnie dziś wyjechała a siedziała od piątku. 
Jest zajebista do sexu , i kutas ją chce a rozsądek mówi ze to nie dziewczyna do Związku itp . zajebista malolatka dziary sexowna , kolezaneczki after partty itp

i lekko wyszczekana No i wiadomo imprezki itp , w ja typem klubowicza nie jestem. 
fakt ze może trochę jej tez w głowie zamacilem wcześniej bo jak pisaliśmy itp  to powiedziałem  ze szukam czegos więcej itp (zapewne dlatego przyjechała )- No ale wiadomo chciałem pobzykać. 
Ona tez mówi mi ze nie lubi imprezek itp woli las i Mazury ( właśnie tu mieszkam 😅) i ze to jej koleżanki są takie a ona  nie - No ale Wiadomo ze ja w to nie wierze. Wczoraj w sobotę dostała chyba 5 wiadomości filmików od tych kolezaneczek z imprez itp….

Wyczułem ze oczekuje odemnie czegos więcej bo cały czas mówi że jakbyśmy byli razem to ja to to ja tamto ,  posprzątała mi wczoraj chatę …. 

I teraz pytanie jak się z tego wymixowac, ale nie tak całkiem  a mieć koleżankę do sexu i przerobić tą relacje na takie FWB bo pomyślalem sobie ze fajnie by bylo mieć taka sexi kolezaneczek która nieraz wpadnie na weekend i czy to

sie wogole da ? 
bo nie wierze ze dziewczyna sukowata 9/10 leciała by 450 km pociągami aby się tylko wybzykać bo przecież zrobiła by to albo u siebie albo poleciała by do kolezaneczek do wwa ….

Nie chce tez jej zranić i wyjść na huja , 

myślałem o czymś takim żeby jej powiedzieć ”ze jeszcze nie jestem gotowy na związek itp po ostatnim długim związku ” No ale to może być jeszxZe gorzej bo Dalej będzie przylatywać i mieć nadzieje ze mi się to zmieni hmmm? 
Co o tym myślicie? I co byście zrobili w mojej sytuacji dalej? 
 

Z góry dziękuje za odpowiedzi 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Terve napisał:

To założenie znacznie zawęża pole manewru :)

 Hahahahhaha , tak wiem ciężka sytuacja bo dziewczyna zapewne nie leciała 450 km aby dać dupy tymbardziej ze uwierzcie mi panowie ze jest to sztuka 9/10 i nie jeden by się na nią połasił i zapewnił jej fajny weeekendzik …. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, powerade napisał:

I teraz pytanie jak się z tego wymixowac, ale nie tak całkiem  a mieć koleżankę do sexu i przerobić tą relacje na takie FWB bo pomyślalem sobie ze fajnie by bylo mieć taka sexi kolezaneczek która nieraz wpadnie na weekend i czy to

sie wogole da ? 
bo nie wierze ze dziewczyna sukowata 9/10 leciała by 450 km pociągami aby się tylko wybzykać bo przecież zrobiła by to albo u siebie albo poleciała by do kolezaneczek do wwa ….

Nie chce tez jej zranić i wyjść na huja , 

myślałem o czymś takim żeby jej powiedzieć ”ze jeszcze nie jestem gotowy na związek itp po ostatnim długim związku ” No ale to może być jeszxZe gorzej bo Dalej będzie przylatywać i mieć nadzieje ze mi się to zmieni hmmm? 
Co o tym myślicie? I co byście zrobili w mojej sytuacji dalej?

 

Ja bym nic nie robił, tylko bym czekał, kiedy "się zacznie".

 

Co się może zacząć ? Miś - "Mazury fajne, ale może byśmy pomieszkali chwilkę w jakimś większym mieście", lub "chciała bym bez gumki wreszcie".

 

Kobieta udostępnia seks, mężczyzna udostępnia relację. Mężczyzna zaczyna gadkę o seksie, kobieta o relacji ("kim ja dla ciebie w ogole jestem").

 

Z drugiej strony - 24 to już może być u niektórych lasek plan na przyszłość. Czyli koniec kutangowania, czas na coś poważnego, póki dupsko jędrne.

 

Masz okres próbny, możesz wybadać potencjalne wady.

Oraz dość wyraźnie komunikować Twój system wartości.

Jak jej nie spasuje to nie będzie mieć problemu znaleźć zastępstwo. ;)

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, powerade said:

, mercedes coupé 

Chopie. Dla kupe, to ja bym nawet 540 km przejechał z 3 przesiadkami.😎

 

Miałeś kiedyś tak, że ci w ciemnym tunelu reflektor o mocy tysiąca słońc zapalili? To właśnie tak, ta laska się czuje. 😁

 

A w skrócie, to da się ruchać dopóki będzie mieć nadzieję na męża z kupe. 😁

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, thyr napisał:

Sponsoring to chyba jedyna opcja dla ciebie .Nie licz na darmoche jak jest 9ka to ofert ma dosc sporo od innych jeleni .

Poszedł bym na to , ale jak jej to zakomunikować skoro jej może chodzi o związek ? 

14 minut temu, maroon napisał:

Chopie. Dla kupe, to ja bym nawet 540 km przejechał z 3 przesiadkami.😎

 

Miałeś kiedyś tak, że ci w ciemnym tunelu reflektor o mocy tysiąca słońc zapalili? To właśnie tak, ta laska się czuje. 😁

 

A w skrócie, to da się ruchać dopóki będzie mieć nadzieję na męża z kupe. 😁

No i tu jest właśnie pies pogrzebany , tu właśnie nie chodzi o robienie jej w huja ze będę jej mężem , tylko aby wiedziała ze chce ja ruchac ale nie chce być jej mężem czy nawet chłopakiem, aby nie robiła se nadzieji na nic więcej niż miłe weekendy  , czy tak się da ? 

20 minut temu, sargon napisał:

 

Ja bym nic nie robił, tylko bym czekał, kiedy "się zacznie".

 

Co się może zacząć ? Miś - "Mazury fajne, ale może byśmy pomieszkali chwilkę w jakimś większym mieście", lub "chciała bym bez gumki wreszcie".

 

Kobieta udostępnia seks, mężczyzna udostępnia relację. Mężczyzna zaczyna gadkę o seksie, kobieta o relacji ("kim ja dla ciebie w ogole jestem").

 

Z drugiej strony - 24 to już może być u niektórych lasek plan na przyszłość. Czyli koniec kutangowania, czas na coś poważnego, póki dupsko jędrne.

 

Masz okres próbny, możesz wybadać potencjalne wady.

Oraz dość wyraźnie komunikować Twój system wartości.

Jak jej nie spasuje to nie będzie mieć problemu znaleźć zastępstwo. ;)

Narazie jeszcze nie miś bo jesteśmy kolegami i w związku nie jesteśmy , i ja być w nim nie chce , ale chce korzystać , ale tak właśnie chyba się nie da ? Hahaaaha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, powerade said:

  , czy tak się da ? 

Kluczowe jest czy jesteś rozpatrywany jako kandydat na beciaka, czy badboy z zasobami "do oswojenia". 

 

W 1 przypadku nie, w 2 tak. 

 

Ps. Jak ci laska już na początku znajomości zaczyna robić wtręty o wspólnym mieszkaniu, to raczej dobry beciak z ciebie. 😁

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maroon napisał:

Kluczowe jest czy jesteś rozpatrywany jako kandydat na beciaka, czy badboy z zasobami "do oswojenia". 

 

W 1 przypadku nie, w 2 tak. 

Chyba jak coupé to jako badboy  hahah😃😃😃😃  a tak serio to sam niewiem co jej tam w głowie siedzi …..🤔🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, powerade napisał:

Poszedł bym na to , ale jak jej to zakomunikować skoro jej może chodzi o związek ? 

 

Po roochansku zostaw kase pod poduszka 🤣 Stary mowisz prosto z mostu jak ja to urazi trudno , z tym merolem znajdziesz szybko druga .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, thyr napisał:

Po roochansku zostaw kase pod poduszka 🤣 Stary mowisz prosto z mostu jak ja to urazi trudno , z tym merolem znajdziesz szybko druga .

Nie myślcie sobie ze to jakiś nowy merol 2020 rok . Haha jest starszy No ale w amg czarny robi robotę , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, thyr napisał:

Po roochansku zostaw kase pod poduszka 🤣 Stary mowisz prosto z mostu jak ja to urazi trudno , z tym merolem znajdziesz szybko druga .

Już jej dalem 200 zł na bilet żeby chciało jej się nastepnym razem przyjechać , - nie chętnie ale wzięła 😜

Teraz, maroon napisał:

@powerade skrupuły i dobre serduszko nie są pomocne w relacjach z kobietami. Zwłaszcza takimi z wyższej półki wizerunkowej. 

@maroon wiem ale mimo WsZystko dla własnej psychiki i zasad nie chce wychodzić zbytnio na huja i aby ktoś na mnie psy wieszał …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, powerade napisał:

I teraz pytanie jak się z tego wymixowac, ale nie tak całkiem  a mieć koleżankę do sexu i przerobić tą relacje na takie FWB bo pomyślalem sobie ze fajnie by bylo mieć taka sexi kolezaneczek która nieraz wpadnie na weekend i czy to

sie wogole da ? 

 

Moim zdaniem jeśli taki układ Ci pasuje to ciągnij to tak jak jest.. A jeśli wyczujesz parcie na związek to dawaj jej odpowiedzi sugerujące że nie jesteś zainteresowany. Skutek może być taki, że będzie jeszcze bardziej nakręcona chcąc Cię urobić. Tak będzie do czasu aż zauważy że jej zabiegi nie dają rezultatu - wtedy nastąpi szukanie nowej gałęzi,

 

2 godziny temu, powerade napisał:

Wyczułem ze oczekuje odemnie czegos więcej bo cały czas mówi że jakbyśmy byli razem to ja to to ja tamto ,  posprzątała mi wczoraj chatę …. 

 

Wersja demo.

 

2 godziny temu, powerade napisał:

Nie chce tez jej zranić i wyjść na huja , 

 

Jakkolwiek ta relacja się zakończy i tak wyjdziesz na chuja. Cokolwiek byś zrobił.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, powerade napisał:

Poszedł bym na to , ale jak jej to zakomunikować skoro jej może chodzi o związek ? 

No i tu jest właśnie pies pogrzebany , tu właśnie nie chodzi o robienie jej w huja ze będę jej mężem , tylko aby wiedziała ze chce ja ruchac ale nie chce być jej mężem czy nawet chłopakiem, aby nie robiła se nadzieji na nic więcej niż miłe weekendy  , czy tak się da ? 

Narazie jeszcze nie miś bo jesteśmy kolegami i w związku nie jesteśmy , i ja być w nim nie chce , ale chce korzystać , ale tak właśnie chyba się nie da ? Hahaaaha 

 

To tak nie działa, że jak powiesz, to nie będzie miała nadziei.

Możesz powiedzieć wprost, że FBW Cię interesuje najwyżej. Możesz to sugerować na różne sposoby. Ale i tak może mieć plany o tym, że Cię urobi.

Jak będzie ją boleć sytuacja, to sama zacznie urabianie albo pytania o "status".

Jak będzie cwana to seksy bez gumki.

Musisz sam ocenić, na ile jest zdesperowana, na ile po prostu carpe diem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, powerade napisał:

Już jej dalem 200 zł na bilet żeby chciało jej się nastepnym razem przyjechać , - nie chętnie ale wzięła 😜

 

 

Trafiła Ci się taka sexi landrynka co cały weekend polerowała Twoje berło i jeszcze Ci chatę ogarnęła. Teraz pojechała, a Tobie się bluepill włącza i rozkminiasz co ona myśli i co w Tobie widzi. Po co Ci wiedzieć co siedzi w jej babskiej głowie? Robi co robi, jest Twoja kolej to korzystaj. Jakbyś był badboyem to być nie dał jej pieniędzy tylko byś miał głęboko w dupie skąd weźmie na bilet gdy następnym razem będzie się tłuc przez pół Polski żeby poskakać na Twoim kutangu.

Daj sobie kilka dni na ochłonięcie emocji. Uważaj żebyś do tego czasu czegoś głupiego jej nie powiedział lub nie napisał.

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, nihilus napisał:

 

Trafiła Ci się taka sexi landrynka co cały weekend polerowała Twoje berło i jeszcze Ci chatę ogarnęła. Teraz pojechała, a Tobie się bluepill włącza i rozkminiasz co ona myśli i co w Tobie widzi. Po co Ci wiedzieć co siedzi w jej babskiej głowie? Robi co robi, jest Twoja kolej to korzystaj. Jakbyś był badboyem to być nie dał jej pieniędzy tylko byś miał głęboko w dupie skąd weźmie na bilet gdy następnym razem będzie się tłuc przez pół Polski żeby poskakać na Twoim kutangu.

Daj sobie kilka dni na ochłonięcie emocji. Uważaj żebyś do tego czasu czegoś głupiego jej nie powiedział lub nie napisał.

 

Bez przesadyzmu z tym bad boyem , one nieraz lubią jak również hajs się zgadza ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, nihilus said:

czegoś głupiego jej nie powiedział lub nie napisał.

 

 

Różyczko moja kochana strasznie się zakochałem w twojej cudnej cipce. Bardzo za nią tęsknię i posyłam tu kolejne 200 pln, żebyś o nią zadbała, wypachniła i szybko przyjechała. Ps. Przemyślałem i tak, bardzo chcę żebyś ze mną zamieszkała. Jako pierwsze dziecko chciałbym chłopca, a ty? 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, powerade said:

 Dobre ale to ich metody 😅

Pokonanie wroga jego własną bronią, to bynajmniej nie ujma na honorze. 

 

Powiedz, że poważnie się nad wami zastanawiasz z tajemniczym uśmiechem. Potem "przypadkiem" zostaw otwartą stronę z pierścionkami zaręczynowymi. 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, maroon napisał:

Pokonanie wroga jego własną bronią, to bynajmniej nie ujma na honorze. 

 

Powiedz, że poważnie się nad wami zastanawiasz z tajemniczym uśmiechem. Potem "przypadkiem" zostaw otwartą stronę z pierścionkami zaręczynowymi. 

I po co te katusze? Dziewczyna zapierdala cala polsze na Katanga. 

 

Wiesz co ona później zrobi beciakowi w odwecie? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, antyrefleks said:

I po co te katusze? Dziewczyna zapierdala cala polsze na Katanga. 

Zapierdala, bo jak się na wiosce w kupe pokaże, to nawet ksiądz w niedzielę na mszy o tym wspomni. 

 

Jakby nie widziała w tym dobrego interesu, to by nie zapierdalała. 

 

Tak, zakochanie, wiem. 

1 minute ago, antyrefleks said:

 

Wiesz co ona później zrobi beciakowi w odwecie? 

 

Nie wiem. Powie koleżankom, że to chuj był? 

 

Przecież na odległość to i tak nie wyjdzie. Panna liczy na szybkie gniazdko i tyle. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maroon napisał:

Zapierdala, bo jak się na wiosce w kupe pokaże, to nawet ksiądz w niedzielę na mszy o tym wspomni. 

 

Jakby nie widziała w tym dobrego interesu, to by nie zapierdalała. 

 

Tak, zakochanie, wiem. 

 

Nie wiem. Powie koleżankom, że to chuj był? 

 

Przecież na odległość to i tak nie wyjdzie. Panna liczy na szybkie gniazdko i tyle. 

nie mówimy o bohaterze tematu bo on ją rozegra  . 

 

O beciaku który otrzyma ją w spadku po zakończonej karuzeli

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.