Skocz do zawartości

Ustawa o obronie Ojczyzny oraz wprowadzenie dobrowolnej służby wojskowej?


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Imiennik napisał:

Stwierdziłem że najrozsądniejsze rozwiązanie to kupić białą chorągiewkę, a rząd powinien zamknąć mordę bo zrobi z nas drugą Ukrainę. 

Dokładnie tak samo uważam. 

 

Napisałem to w poprzednim temacie że jesteśmy jak ten pies cziłała co piszczy, krzyczy a gówno może i niestety ale takiego cziłałę to kusi by nauczyć szacunku i z kopniaka potraktować jeśli przekroczy linię dobrego smaku. My powinniśmy mieć z tak silnym sąsiadem jak najlepsze stosunki a nie grozić, że zrobimy im z dupy jesień średniowiecza naszymi długopisami, butelkami po coli, nożem do smarowania i chyba rzucaniem urynom z covidem na ich wojsko. Trzeba z szacunkiem ale również nie okazywać słabości a Ci nasi to na odwrót, bez szacunku i jeszcze ukazują słabość za słabością, nic tylko wpierdol spuścić takiemu w dodatku co się kiedyś wymknął i się wymądrza - masakra.

Rządzą nami tacy idioci, że to jest wprost nieprawdopodobne. 

 

1 broń na 100 ludzi - POWODZENIA.

 

Jestem tylko ciekaw, co na tą sprawę Ukraińskie feministki czy poszły walczyć o niezależność, czy w chałupue siedzą i liczą, że pogardzany mężczyzna przez nie całe życie, ich teraz obroni i te ich rożowe kudły :D 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SzatanK napisał:

Jestem tylko ciekaw, co na tą sprawę Ukraińskie feministki czy poszły walczyć o niezależność, czy w chałupue siedzą i liczą, że pogardzany mężczyzna przez nie całe życie, ich teraz obroni i te ich rożowe kudły :D

Femen walczy po swojemu. 😆

photo_2022-02-24-21.56.58-678x381.jpeg

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK

Dokładnie taką postawę ma nasz rząd. Edytowałem poprzedni post, nam też mogą kurek zakręcić albo podnieść cenę, po tyłku dostaniemy tylko my, bo władza i tak ma wszystko za nasze. 

Zaraz będziemy mieli te zapowiadane blackouty. Wczoraj ludzie masowo rzucili się na stacje paliw, kolejki były jeszcze ok 22. Podobnie zresztą było z zakupami pandemicznymi, papier, konserwy. Z takim mentalem nie trzeba nas atakować, wystarczy szturchnąć kijem i sami się zatłuczemy. 

 

YeVcNPXiDQrcs0zgOHWu4pw7EC80hmbq.jpg

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Imiennik napisał:

Bardzo optymistyczne założenie.

 

Tak jest to wariant optymistyczny.

Nie oszukujmy się popatrzmy jak wygląda na mapie świata Rosja a jak Polska, ile jest milionów ludzi i jakie obie strony mają armie.

Na pewno w porównaniu do Ukrainy mamy nowocześniejszy sprzęt i lepiej wyszkolone wojsko zwłaszcza zawodowi wojacy bo WOT

z całym szacunkiem dla ludzi wstępujących w te szeregi szkolenie weekendowe czy dwutygodniowe to przedszkole.

Natomiast w razie konfliktu to liczebnie nas pokonają.

 

Władza w Polsce zamiast siedzieć cicho to wymachują szabelką i są gotowi narazić obywateli Polski na takim sam los jak ukrów.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

Ciężkie czasy nas czekają.

Warto obejrzeć te dwa nagrania.

 

 

 

 

Ty chyba nie na poważnie z tymi filmikami? Przecież jeden tworzy gość kontent o "znaku bestii" a drugi o "cyklicznych" katastrofach co jakieś 600 lat.

 

Ci goście gadają TYLKO głupoty, które dobrze się klika i działają na emocje. Podawanie ich jako "ekspertów" to szerzenie dezinformacji i atmosfery strachu.

 

A strach i panika, to obecnie WRÓG numer 2.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obecnych wydarzeniach chciałbym zaktualizować swoją wypowiedź, która zapewne będzie szokiem dla niektórych. 

 

Otóż uważam, iż świat jest niesprawiedliwy i chcę zrobić coś, by było inaczej. Otóż w trakcie naboru oddam swoją kartę rezerwisty kobiecie i wam też radzę. Kobiety są dyskryminowane w armii, niech one zasilą szeregi armii i w razie zagrożenia idą się wykazać i niech pokażą rosjanom, czym są p0lki.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.