Skocz do zawartości

Nieuleczalnie chora dziennikarka obnosi się swoim czterdziestoletnim ciałem, czyli jak ważny dla kobiety jest wygląd, mimo nieuchronnej śmierci


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę zbaczając już od tematu wojny. Zauważcie jak ważny jest program biologiczny kobiety, w wieku zaawansowanym. I nie kobieta czterdziestoletnia to nie jest ,,nowa dwudziestka" jak zauważają panie. Niby dobrze, że kobieta zachowuje pogodę ducha w obliczu ciężkiej choroby, ale nadal musi pokazywać całemu światu swoje już dość mocno zniszczone ciało. Jestem też ciekaw, jaka taka kobieta musiała mieć potrzebę atencji w wieku powiedzmy 18-25, kiedy kobieta jest najatrakcyjniejsza seksualnie.

 

 Nawet kiedy idzie do chemię - chce być piękną

,,Deborah James robi wszystko, żeby zwiększyć świadomość społeczeństwa na temat raka jelita, właśnie dlatego tak chętnie relacjonuje swoją walkę z chorobą. Pokazuje i blizny, i wysypkę na skórze po leczeniu. Dziennikarka przyznaje, że nadal chce czuć się kobietą, dlatego chętnie dba o swój wygląd, nawet kiedy idzie na chemię - chce być piękną - dla niej to forma terapii, która podkreśla, że wciąż żyje"

 

Ogólnie dla mnie, wniosek jest dość oczywisty: Dla kobiety wygląd jest zawsze priorytetem, czy to do krótkoterminowych romansów, czy upolowania długotrwałego beciaka, zapewniającego utrzymanie i bezpieczeństwo oraz stabilność. Kobieta mocniej niż mężczyzna utożsamia się z swoim wyglądem, traktując to jako nierozerwalną część własnego ,,ja". Tak nawiasem mówiąc, gdy ktoś straci rękę czy nogę, jest tym samym człowiekiem, tylko pozbawionym części własnego ciała(pojazdu). Kobiety z reguły wierzą w propagandę, która mówi o tym, że kobieta czterdziestoletnia jest nadal top1 jeśli chodzi o atencje mężczyzn, albo często można wyszukać artykuły, w którym stara panna lat około 35, jest opisywana jako ,,młoda dziewczyna" Tak nawiasem mówiąc, przypomniała mi się audycja Marka, w której mówił, że kobiety często, chcąc popełnić samobójstwo, nie wybierają postrzału w głowę, bo nawet w obliczu zgonu, chcą wyglądać pięknie :D

Co o tym sądzicie Panowie?

 

Źródło:https://portal.abczdrowie.pl/krytycy-zarzucaja-jej-ze-seksualizuje-raka-kobieta-zmaga-sie-z-rakiem-jelita

  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MarkoBe napisał:

Co o tym sądzicie Panowie?

Nie kojarzę babki w ogóle, ale mam kilka rozkmin- hipotez na ten temat.

1. Może łudzi się, że zostanie wynaleziony jakiś nowoczesny lek, który może nie wyleczy jej całkowicie, ale pozwoli jej dożyć starości (Tfuu!!! Przecież kobiety dojrzewajOM- nie staŻejOM się😁;) ), może nawet w miare komfortowych warunkach.

2. W związku z powyższym nie chce "wypaść z obiegu", więc lajki, wyświetlenia i liczba followers'ów musi się zgadzać. Jak wyzdrowieje (czego oczywiście jej życzę), to zacznie być zapraszana do telewizji śniadaniowych, może jakiś swój program dostanie - wiadomix o co chodzi ;) .

3. Oczywiste jest, że pomimo wieku i choroby potrzeba atencji nie ustępuje, może nawet się nasila i nie ma co ciągnąć tematu. ;) To, że wstawia sobie te fotki - koło ch**a mi to lata. Ale jako osoba znana może dodawać w ten sposób otuchy i nadziei innym chorym. IMO 1000x większym rakiem jest to co odwalił jakiś pisuar niedawno - jechał w Wawki kilkaset km, żeby zrobić sobie fotkę, jak na przejściu granicznym z upadliną przerzucał jakieś toboły z darami dla uchodźców - kupionymi przez zwykłych Polaków.

4 Rzygać mi się chce, jak słyszę wypowiedzi/ czytam komentarze tłuszczy, któa mało co nie zes**a się, jak jakieś nieszczęście tego typu spotka sportowca, znanego dziennikarza czy inną sławną osobę.

 

 

Godzinę temu, MarkoBe napisał:

Kobiety z reguły wierzą w propagandę, która mówi o tym, że kobieta czterdziestoletnia jest nadal top1 jeśli chodzi o atencje mężczyzn, albo często można wyszukać artykuły, w którym stara panna lat około 35, jest opisywana jako ,,młoda dziewczyna" Tak nawiasem mówiąc, przypomniała mi się audycja Marka, w której mówił, że kobiety często, chcąc popełnić samobójstwo, nie wybierają postrzału w głowę, bo nawet w obliczu zgonu, chcą wyglądać pięknie :D

 

 

A Ty mizoginie i zazdrośniku jeden- zamiast jeść niedzielny rosół i mielone z żonkOM u "mamusi", zazdrościsz i odbierasz marzenia ciemiężonym p0lkom w tym patriarchalnym kraju. :) :) :) 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta to najbardziej płytkie i powierzchowne stworzenie na tej planecie. Nie opiera swojej wartości na posiadanych umiejętnościach, wiedzy, rozwojowi, itd. 

Jej wartość stanowi atencja i korzyści jakie może uzyskać od mężczyzn, głównie spermiarzy, przychylnych brukowców, samców których może zwabić i wykorzystać.

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

W związku z powyższym nie chce "wypaść z obiegu", więc lajki, wyświetlenia i liczba followers'ów musi się zgadzać. Jak wyzdrowieje (czego oczywiście jej życzę), to zacznie być zapraszana do telewizji śniadaniowych, może jakiś swój program dostanie - wiadomix o co chodzi ;) .

Dokładnie, ona nie robi tego dla osób chorych (nie pomaga im osobiście w szpitalach i w domach), robi to wyłącznie dla siebie (własne sesje foto).

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą @Morfeusz, ale proszę, na przyszłość starajmy się pisać poprawnie ortograficznie. Piszemy poprawnie może. No chyba, że chodziło o ,,morze atencji" :D Znaczy się bardzo dużo :D

7 minut temu, Morfeusz napisał:

Jej wartość stanowi atencja i korzyści jakie morze uzyskać od mężczyzn,

C800px-Sea_morze_fale_waves_Baltic.jpg

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam laskę, która z własnej choroby zrobiła sobie sposób na lans i życie - wywiady, granty, projekty - kasiorka się zgadza, lansik też.

Oczywiście twierdzi, że straszliwie pomaga - ale jest to wszystko dwulicowe i obliczone na własną atencję i zyski.

Znam osobiście, i na pewno jest to forma narcyzmu, bo laska każde działanie "społeczne" od zawsze ustawia pod siebie na okładce.

 

https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100961,24759916,pokazywanie-sie-nago-calej-polsce-jest-dla-mnie-bardzo-niekomfortowe.html?disableRedirects=true

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 tys followersów na IG. 75% postów to posty sponsorowane. Atencja i kasa musi się zgadzać. Kontynuuje swój sposób na życie. Karmi się tym jak powietrzem. Ile i jak się da.

"Dorabianie pi@#$%^&*dzie uszu".

 

 

 

Nie, nie puknąłbym. Świeżości i powabu w niej tyle, co w śniegu na wiosnę. Niby to śnieg... ale...

 

Jak niejedna kobieta, ta jest taka sama. Nie umie pogodzić się z rzeczywistością, więc zamyka oczy i udaje, że wszystko jest ok, nie myśli o tym.

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, sargon said:

Oczywiście twierdzi, że straszliwie pomaga - ale jest to wszystko dwulicowe i obliczone na własną atencję i zyski.

Znam osobiście, i na pewno jest to forma narcyzmu, bo laska każde działanie "społeczne" od zawsze ustawia pod siebie na okładce.

 

Jeśli to prawda to piekło czeka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dla kobiet wygląd to przepustka do lepszego świata, zdobycia najlepszych genów, bezpieczeństwa, darmowej atencji, pomocy, wyręczania przez spermiarzy i kukoldów.

Kobiety gdy popełniają samobójstwa zauważyliście, że nigdy nie strzelają sobie w głowę? Chcą nawet w trumnie ładnie wyglądać.

Zobaczcie jak kobiety dostają furii lub totalnego dołka gdy mężczyzna skrytykuję wygląd to samo dzieje się jak dobijają do ściany a na horyzoncie coraz mniej zainteresowanych.

Wygląd jest dla kobiety wszystkim, przecież one sobie od tak nie robią manicure, makijażu z mnóstwem chemii, kupują modne ciuchy, chodzą do fryzjera i na to wszystko wydają

czasami gigantyczne kwoty.

 

5 godzin temu, MarkoBe napisał:

I nie kobieta czterdziestoletnia to nie jest ,,nowa dwudziestka"

 

Patrząc na takie kobiety ogarnia mnie pusty śmiech.

Nie raz byłem świadkiem żenady w wykonaniu milfów, które wszem i wobec próbowały wmówić, że czterdziestki to są laski lepsze od osiemnastki😆

Najlepsze jest jak takiej powiesz, że za chwile przyjdzie menopauza i po jej urodzie gdzie szybko stanie się babcią, mina wtedy jest bezcenna😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.