Skocz do zawartości

Szokujący film w agresji muzułmańskiej na Europę


Subiektywny

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, mieszkam nie daleko islamskiej dzielnicy, zlozonej z Pakistancow, Somalijczykow, Afganów i tak dalej. Policja tam nie przyjezdza...

 

Ja z racji tego iz czesto przenikam tamta dzielnica, znam kilku palestynczykow mam na ten temat sporo wiedze, to jak miasto w miescie...Ostatnio znalezli kontener pełen maczet, takze nie ciekawie...

 

Z racji tego iz nie wszczynam rozrob, i jak pisalem znam kilku agresywnych mlodych samcow z tej dzielnicy, przejezdzajac nią, traktuja mnie ulgowa, chodz nie brakuje wrogich spojrzeń, chamstwa i dziwnych okrzyków, dzieki Bogu jestem bardziej uzbrojony niz tutejsza policja...

 

Kobietom wstep wzbroniony, biala kobieta idac tamta dzielnica w nocy, cala i zdrowa nie wyjdzie...

 

Islamiscie sa totalnie pewnie siebie i swojego, sa dobrze zorganizowani i nie boja sie nikogo, jeden drugiego nie wyda, maja mocne więzy miedzy sobą i sa niestety potezna siła w dzisejszym swiecie..

 

Rozmawiajac z Ismaelem z Palestyny mozna odniesc wrazenie ze sa na cos gotowi, bije od nich dziwna nienawisc, mimo ze znam sie z nim, to wiem ze raczej nie mialby oporow aby uciac mi głowe przy okazji, jego brat natomiast jawnie zapraszal mnie do ich domu w celu studiowania Koranu...?

 

Nie wspominalem, ale moj najlepszy kumpel jest muzulmaninem na emigracji w Danii, przeszedl na Islam 5 lat temu, rok po przyjezdzie do tego kraju...Polak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Assasyn napisał:

Rozmawiajac z Ismaelem z Palestyny mozna odniesc wrazenie ze sa na cos gotowi, bije od nich dziwna nienawisc, mimo ze znam sie z nim, to wiem ze raczej nie mialby oporow aby uciac mi głowe przy okazji, jego brat natomiast jawnie zapraszal mnie do ich domu w celu studiowania Koranu...?

 

Podobno "Mein Kampf" jest najchętniej czytany właśnie w świecie Islamu,

 

45 minut temu, Assasyn napisał:

Nie wspominalem, ale moj najlepszy kumpel jest muzulmaninem na emigracji w Danii, przeszedl na Islam 5 lat temu, rok po przyjezdzie do tego kraju...Polak

 

Też o tym myślałem kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kryss napisał:

pani na końcu wyjaśnia kto za tym stoi.....

Słyszałem teorię że to nie prawdziwi żydzi tylko jakieś plemię które wybrało że ich religią będzie judaizm,są głosy że np Słowianie to zaginione plemiona Izraela i dlatego jesteśmy ciemiężeni przez "żydów".

Edytowane przez Młody_Pelikan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Islam to system totalitarny, to system który praktycznie od daty powstania nie ewoluował, i z jednej strony nie ma ich co winić. Jedynym winowajca jest lewacka Europa, jej totalna biernosc, Islam byl i jest ciagle taki sam, to nasz kontynent sie zdegenrowal, a Mahomety to wykorzystuja. Zawsze kazda cywilizacja dochodzila do szczytu rozwoju w kazdej dziedzinie, potem sie z tego wszystkiego we łbach przewracalo, przychodzila inna cywilizacja, agresywna, glodna sukcesu, doskonale zorganizowana i wchodzila jak w masło, tak samo jest z Islamem i Cywilizacja Zachodnia

Teraz Rosja jest prawicowa a Zachod lewicowy, kurwa Lenin sie w grobie przewraca...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Assasyn napisał:

Teraz Rosja jest prawicowa a Zachod lewicowy, kurwa Lenin sie w grobie przewraca...

 

Bez kitu. Teraz Rosja w porównaniu z taką Szwecją jest normalnym, zdrowym krajem, zresztą niedawno ją trochę zjechałem, a jeszcze te 80-90 lat temu było dokładnie na odwrót. Szwecja była prowolnorynkowym, demokratycznym, kapitalistycznym krajem, a w ZSRR panował terror, zamordyzm, socjalizm, bieda, głód. Wszystko zaczeło się sypać u "potopowców" od połowy lat 70-tych, kiedy zaczęto wcielać w życie neomarksistowskie idee Antonio Gramsci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, jako że mocno siedze obecnie w temacie Islamu(Ksiazki, artykuły, rozmowy z mahomatami) to dowiedzialem sie ze w większych dzielnicach muzulmanskich funkcjonuje cos na zasadzie islamskiego sądu...

Czyli częsc prawa Szariatu, mimo ze dzielnica znajduje sie w duzym brytyjskim miescie, na Zachodzie Europy to muzulmanie sami sobie wymierzaja tu sprawiedliwosc. Rzad jej krolewskiej mosci o tym wie, ale nic z tym nie robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Młody_Pelikan napisał:

Słyszałem teorię że to nie prawdziwi żydzi tylko jakieś plemię które wybrało że ich religią będzie judaizm,są głosy że np Słowianie to zaginione plemiona Izraela i dlatego jesteśmy ciemiężeni przez "żydów".

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi_chazarscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Vincent napisał:

Assasyn, czytałeś Koran?

Kilka sur od znajomego Turka, moj przyjaciel mnie namawiał a także palestynczycy z dzielnicy zła, ale nie skusilem sie aby zakupic tą ksiązke i przeczytac od deski do deski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić słaba lewacka Europa siejąca ideę równości i pomocy uchodźcom, sama na siebie wije bat. Zachód już jest jak dla mnie stracony kwestia kilku lat, a może i miesięcy kiedy dojdzie tam do jakieś rewolucji społecznej, która ustanowi prawo szariatu. I wtedy zacznie się piekiełko. 

 

2 godziny temu, Assasyn napisał:

 

 

Ja z racji tego iz czesto przenikam tamta dzielnica, znam kilku palestynczykow mam na ten temat sporo wiedze, to jak miasto w miescie...Ostatnio znalezli kontener pełen maczet, takze nie ciekawie...

 

Islamiscie sa totalnie pewnie siebie i swojego, sa dobrze zorganizowani i nie boja sie nikogo, jeden drugiego nie wyda, maja mocne więzy miedzy sobą i sa niestety potezna siła w dzisejszym swiecie..

 

Rozmawiajac z Ismaelem z Palestyny mozna odniesc wrazenie ze sa na cos gotowi, bije od nich dziwna nienawisc, mimo ze znam sie z nim, to wiem ze raczej nie mialby oporow aby uciac mi głowe przy okazji, jego brat natomiast jawnie zapraszal mnie do ich domu w celu studiowania Koranu...?

 

Są pewni siebie, dlatego bo wiedzą, że wygrali. Nic ich raczej już nie powstrzyma przed pełną eksploatacją Zachodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi świta mgliście taka wizja, wizja która powoli się krystalizuje - że za 20-30 lat Polska, Słowacja, Węgry, może Czechy* i kilka mniejszych europejskich

państw bałkańskich (Serbia, Chorwacja, Słowenii) stworzą polityczno-strategiczny blok ochrony przez wpływami muzułmańskimi w zachodniej Europie.

I coś tak mi się dalej widzi, że chyba nawet taktyczno-politycznie zbliżymy się z Rosją. Zachodnia Europa raczej nie ma już przed sobą szans, szczególnie

Francja, kraje Beneluksu, Szwecja - co do Niemiec może się przebudzą ale nie dałbym za to 5 zł. Wywodząca się z chrześcijaństwa kultura i styl życia indywidualnego

i społecznego białego człowieka ostaję znajdzie w krajach Europu Środkodowschodniej, Południowej i Rosji.

 

Gdy oglądałem wypowiedź w tym filmie jakiegoś brodacza, że 'zaleją nas' i 'przejmą nasze córki' bo oni mają po 4 żony i z każdą po 4-5 dzieci to naszła mnie kolejna

refleksja. Oni nie tracą sił na ganianie za kobietami, nie wypluwają się z majątku by je 'zabawiać i zdobywać'. Oni traktuję je utylitarnie tak poniekąd naturalnie -

do rozmnażania. masowego rozmnażania. A zaoszczędzone siły i środki przeznaczają na ekspansję, ekspansję m.in naszym kosztem, kosztem naszej kultury.

 

I nie da się ukryć, że do takiego a nie innego stanu rzeczy na Zachodzie Europy niedźwiedzią przysługę oddało tzw 'wyzwolenie kobiet', ruchy feministyczne itp.

Zamiast się jako biali ludzie rozmnażać - walczymy z sobą jako kobieta i mężczyzna w nieustającej walce o dominację. Nawet gdybym własnej żonie powiedział,

że będziemy mieli 4 czy 5 dzieci - oburzyła by się święcie, że traktuję ją jako materiał rozpłodowy i ograniczam do zmiany pieluch i siedzenia w domu. Tak

daleko zaszła propaganda politpoprawności i lewackiego bełkotu pseudokulturowego.

 

W islamie tego nie ma. I dlatego islam prze przed siebie i anektuje, anektuje ile jest w stanie zjeść, strawić i wydalić.

 

Jeszcze za naszych żyć będziemy świadkami Wielkich Zdarzeń w Europie, będziemy świadkami tworzenia się historii.

 

I opowiem zgoła prostolinijnie - albo my ich, albo oni nas.

 

S.

 

angry-muslims-300x199.jpg

 

* Czechy - czemu 'może Czechy' - bo Czechy zawsze są 'ą,ę' i 'lepsi' więc nie wiadomo, czy zechcą dołączyć z własnej woli.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Subiektywny napisał:

Gdzieś mi świta mgliście taka wizja, wizja która powoli się krystalizuje - że za 20-30 lat Polska, Słowacja, Węgry, może Czechy* i kilka mniejszych europejskich

państw bałkańskich (Serbia, Chorwacja, Słowenii) stworzą polityczno-strategiczny blok ochrony przez wpływami muzułmańskimi w zachodniej Europie.

 

Jako najbardziej rozbrojony naród w Europie faktycznie jesteśmy odpowiedni do powstrzymywania inwazji kulturowej, będziemy rzucać kamieniami, czy powołamy pod broń kosynierów? 

 

Prędzej widzę Szwajcarię jako wyspę na morzu wrogiej kultury, w końcu to najbardziej zmilitaryzowana nacja w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie chińskie przekleństwo "obyś żył w ciekawych czasach" i niestety właśnie nas to spotyka <_<

 

2 godziny temu, wroński napisał:

Swoją drogą ciekawe co mają do powiedzenia miłośnicy czarnuchów i innych takich czyli hipopopopopopowcy.

 

Jeśli biały człowiek nie potrafi zwyciężyć, to powinien zginąć B)

 

Nie wiem co ma wspólnego docenianie rzemiosła muzycznego z jakąkolwiek murzynofilią. Jak ktoś robi coś dobrze to go doceniam bez względu na kolor skóry.

 

Trzeba obiektywnie przyznać, że w klasyku czarny sobie podśpiewuje "Ass up, face down, give it to me, give it to me now", a biały "Oh Layla you've got me on my knees, I'm begging darling please".

 

Dużo mi bliżej w kwestii podejścia do kobiet do tego pierwszego, czy takim zachowaniem plamię honor białej rasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Nie wiem co ma wspólnego docenianie rzemiosła muzycznego z jakąkolwiek murzynofilią. Jak ktoś robi coś dobrze to go doceniam bez względu na kolor skóry."

 

Podśpiewywać sobie można cokolwiek (prawie). Jednak hipopopo lubią wychwalać asfaltów i twierdzić, że to coś lepszego.

Tego typu podejście skutkować powinno tyrką w kamieniołomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu planuje poswiecic kawałek dnia na zapuszczenie sie w tą dzielnice i zrobienie małego, amatorskiego nagrania pt "Dzień z życia Allaha" poprosze znajomego, może mnie oprowadzi po dzielnice. Zapowiada sie ciekawie...

Wracajac do wątku. Kraje Europy Wschodniej mogą byc faktycznie obrona przed Islamem, bo kraje Zachodnie sa kompletnie stracone, rozleniwione.

Europa stawała zawsze do wojny w obronie albo wartosci albo rodziny albo chszescjanstwa( Zakon Smoka) w dzisejszej Europie tego nie ma, wiec czego beda bronic? Facebooka? Twittera?

Ludzie nie sa w ogole świadomi zagrozenia, maja to w dupie. Ciagle zyja czasami imperialnymi...

A UK to co? Jedynie gdzie sie licza to troche w Europie, ale i tak ustepuja Niemcom przed ktorymi zawsze mieli kompleksy...

Niemcy to najsilniejszy kraj Europy, dlatego sukcesywnie jest niszczony przez Wujka Sama w celu destabilizacji. Uderza sie w najsilniejszego, Anglia wspolpracuje z USA za marne ochlapy bo dzieki USA moga w jakis sposob sie Niemcom odgryść...

O Francji nie wspominam, bo ten kraj jest totalnie zdewastowany...

To co widzimy to inwazja na Europe, najpierw totalna destabilizacja, i atak Islamu...narazie w jakis sposob pokojowo...

Ogolnie to porachunki pomiedzy USA i Rosja, i doprowadzenie moim zdaniem do konfliktu bezposredniego, najpierw trzeba oslabic innych liczacych sie (Europa) i zrobic z nich wyrobnikow na pierwszy front, potem bezposrednio zlapac sie za łby...

Najpierw wojna w Wietnamie, potem Afganistan teraz Ukraina, Bliski Wschod, to wojna miedzy USA i Rosja, ale nie swoimi rękoma...

 

Zobaczcie ze Europa stala sie slaba tam gdzie Islam jest potezny, czyli

 

Korzenie Chszescijanskie

Rodzina

Zasady moralne

 

Islam w tych punktach ma ogromna przewage, bo sa niezwykle przywiazani do religii, tradycji(Dzihad, terroryzm, fanatyzm)

Rodzina wielodzietna, męzczyzna jako glowa rodziny)

Zasady Islamu sa świete...

 

Syjonisci rozjebali wszystko to na czym stala Europa, osmieszenie chszescijanstwa, rozbicie rodziny poprzez ruchy feministyczne, lewactwo, kariere małzonków, konsumpcja, materializm, pozbawienie więzi rodzinnych kosztem pracy, pieniedzy, lansu...

Zero zasad, propagowanie pedofilii, zdrad, hedonistycznego podejscia do zycia...

To moim zdaniem czynniki które spowodowaly upadek Europy...

 

W Iranie propagowanie homoseksualizmu jest karane śmiercia...

To potezny system totalitarny, prymitywny, agresywny który po wielu wiekach zdobywa Europe...

 

Słowian, probuje sie zniszczyc sklocic ze strachy, oslabic, wyniszczyc uznac za podludzi...

Wiedza ze to Slowianie jak nikt inny potrafil sie skutecznie przeciwstawic Islamowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vincent napisał:

 

Nie wierzę w to co własnie przeczytałem. I kto to pisze?

 

Nie wyczułeś w tym nawet krzty sarkazmu? Przecież to parafraza, którą akurat Ty powinieneś łatwo rozszyfrować :huh: Zacytowane przez Ciebie zdanie jest przy tym fragmentem całości dłuższej wypowiedzi skierowanej do adresata.

 

1 godzinę temu, wroński napisał:

Podśpiewywać sobie można cokolwiek (prawie). Jednak hipopopo lubią wychwalać asfaltów i twierdzić, że to coś lepszego.

Tego typu podejście skutkować powinno tyrką w kamieniołomie.

 

Główny krytyk rapu tego forum (@AdrianoPeruggio) przyznał się otwarcie na forum, że zna angielski słabiej niż większość afrykańskich nygysów na zamieszczonym powyżej dokumencie. Nie ma co tutaj robić offtopu, jak chcesz to odgrzeb sobie jego temat gdzie toczyła się o tym dyskusja, ale nie porównuj klasyki rapu nie mając o tym pojęcia do jakiś polskich Bonusów AGD czy Mezokratów. Zresztą pewnie sam po gatunku muzyki którego słuchasz wiesz, że tak to często dzisiaj w muzyce bywa, że złoto tonie, a gówno pływa. Nomen omen czasem trzeba sięgnąć dna, żeby wyłowić perłę. Pozerzy nie słuchają tego co dobre, tylko tego, co popularne, a to jednak nie zawsze idzie ze sobą w parze. Stąd masz obraz jaki masz - zgodzę się, że każdy kundel to pies, ale nie każdy pies to kundel.

 

Odnośnie tematu taki cytacik" "Ty bądź gotowy choć w połowie tak jak oni, Znaj okolicę, nigdy nie daj się zaskoczyć, Gadaj z kumplami co robić w razie gdyby, Lepiej dobrze się naszykuj bo zło nie umiera nigdy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.