Skocz do zawartości

Też tak mieliście czytając Kobietopedię?


Spokojnie

Rekomendowane odpowiedzi

Złapałem się na tym, że ze 20 jak nie więcej razy czytając jakiś konkretny fragment po prostu powiedziałem na głos "kurwa" (w domyśle wracałem do swojej sytuacji z życia, i wszystko co napisane zgadzało się słowo w słowo). Rzadko kiedy do siebie gadam, a tym rzadziej czytając książkę, ale w tym wypadku to po prostu szok. Ta książka powinna być obowiązkową lekturą w podstawówce, człowiek oszczędziłby sobie kilkanaście lat życia i na pewno kilkadziesiąt jak nie setek tysięcy złotych. Nie mówiąc już o innych aspektach...

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy, wszystko co wartościowe jest przemilczane, bądź wyśmiane.

Mentalne gówno jest promowane i nagradzane.

Bydło się cieszy, a nadzorcy liczą kasiorę. Wszyscy zadowoleni, z wyjątkiem świadomych ludzi. Ale stado ma ich w dupie, nadzorcy też mają ich w dupie, bo wiedzą że jest ich za mało.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Tak. Jak czytałem archipelag gułag żyjąc w lewackim Hamburgu.

 

Mentalność socjalistyczna przedstawiona w książce = mentalność typowego hamburgera.

Ogólnie Niemcy są specyficzni i hardcorowi, Berlin może zachwycać, ale też przerażać. 

 

Hamburg kojarzy mi się z brudem, ale bywałem tam często ~20 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Spokojnie napisał:

fragment po prostu powiedziałem na głos "kurwa"

Tak. To normalne. Temat do zamknięcia. Kobiety to borg - kolektyw, ich matki mają dodatkowy co-processor nakazujący pobieranie zasobów danego absztyfikanta. Co-processor jest przez przekazywany z pokolenia na pokolenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bardzo prawdopodobne, że książki Pana Marka, czy inne o podobnej tematyce, będą, za dziesiątki lat, bądź nawet setki uznawane za wzór. Starożytni myśliciele o których uczą na historii... Wszystko jest cyklem, może przyszłe pokolenia ocenią nas jako wieki ciemnie (nie znające psychologi danej płci).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.