Skocz do zawartości

Profesjonalna kochanka żonatych mężczyzn i jej sposób na życie


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.09.2022 o 11:04, Edelgeist napisał:

Prawdopodobnie jeszcze nie w Polsce, ale w jakichś miejscach na tzw. "zachodzie" na pewno.

 I przewiduję, że 3-4 lat po pojawieniu się medialnej nagonki, zacznie się forsowanie rozwiązań prawnych. Wtedy będzie, że "kobieta zaczyna się od 45 i nieważne, czy ma siusiaka czy nie"...

Spóźniłeś się z przewidywaniami. :D

W USA już paru lat masz nagonkę/personalne ataki na lesbijki, że się nie chcą umawiać z transkobietami. Większość to pewnie januszeria w stylu Simona Mola - podajesz się za kobietę i oskarżeniami o transfobię "przekonujesz" lewicową alternatywkę do stosunku.

 

😎🤣😲

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BumTrarara napisał:

Spóźniłeś się z przewidywaniami. :D

W USA już paru lat masz nagonkę/personalne ataki na lesbijki, że się nie chcą umawiać z transkobietami. Większość to pewnie januszeria w stylu Simona Mola - podajesz się za kobietę i oskarżeniami o transfobię "przekonujesz" lewicową alternatywkę do stosunku.

 

😎🤣😲

 

 

 

 

 

 Hahahah. Kiedyś oglądałem program przyrodniczy o łososiach. Było tam powiedziane, że pewien odsetek samców przyjął pewną strategię reprodukcyjną. Tzn. nie rosną i podczas życia dorosłego, taki łosoś wygląda jak narybek. Kiedy samica parzy się z normalnym, dojrzałym samcem, taki mały łosoś się zakrada i polewa ikrę swoimi nasionkami...

 Tutaj widzę pewną analogię... Lewaków mi nie szkoda, bo się gotują, w swoim sosie, a że się spóźniłem, wiem stąd:

 https://noizz.pl/lgbt/czy-to-transfobiczne-jesli-nie-chcesz-spotykac-sie-z-osobami-trans/w3zp7m5

 

Pozwolę sobie zacytować:

 

  • Osoby transpłciowe często spotykają się z odrzuceniem przez potencjalnych partnerów romantycznych
  • Jeśli odrzucenie osób transpłciowych jako potencjalnych partnerów nie łączy się z żadnymi innymi cechami, trudno nazwać to inaczej niż transfobią
Edytowane przez Edelgeist
uwaga na końcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.