Skocz do zawartości

Kobietocentryczna poprawność polityczna


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Krugerrand napisał:

Zapomniałaś dodać, że to pewnie dlatego, że ma małego wacka.

 

Jakie to kobiece...

Nie widziałam jego "wacka" (cokolwiek masz na myśli, bo w Twoich myślach także nie siedzę;)), dlatego nie wypowiadam się na ów temat.  

18 godzin temu, Zatarra napisał:

 

Dziękujemy za tfuj wkład jaki wniosłaś w temat. Właściwie to taka kropka nad i! Tego nam brakowało. 

 

Temat uważam za wyczerpany! "nie" wyczerpuje szystko! Dziękuję, dobranoc!

Oj! Nie unoś się. Coraz ciekawsze osobowości w tym necie można spotkać. :D 

Bez odzewu, bo szkoda tracić czas na jałowe przepychanki słowne. Wiedz tylko, że mnie rozbawiłeś. :D 

Edytowane przez Wewerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2022 o 15:30, Peter Quinn napisał:

Wracam myślami do definicji terminu mgtow, czyli "podążanie własną drogą przez facetów" u myślę sobie... Serio?? To tez jest mową nienawiści? 

 

Dla kobiet i władzy tak bo przestajesz być frajerem na posyłki, posłusznym niewolnikiem, którego można doić, wysyłać na wojny,

poddawać eksperymentom medycznym, socjologicznym, kościelnym gdzie wmawia sie poczucie winy, braku, wstydu.

Świadomy mężczyzna jest niebezpieczny dla systemu, dla kobiet to dobry gracz, od którego sie nic nie uzyska, koncerny czy korporacje

też niczego nie dostaną bo jak przekonać szczęśliwego człowieka, który ich produktów nie potrzebuje by poprawić sobie humor.

 

Cały czas to powtarzam dla kobiet jesteśmy zasobem/narzędziem do uzyskania ich profitów, osiągnięcia zamierzonych 

celów i zabezpieczenia interesu.

Kobiety nie kochają mężczyzn tylko to co oni mogą im dać, ogarnąć, załatwić.

Wielokrotnie to widzicie, doświadczyliście ze strony kobiet a dalej się nabieracie na ich manipulacje.

Z resztą to samo robią rządzący.

 

Jest taki kwik dlatego bo coraz więcej mężczyzn jest świadomych, dochodzi do nich, że coś tutaj nie gra, że robią tak jak im się mówi

a i tak nie odnoszą zamierzonych sukcesów ba jeszcze sie ich kara. 

Zrozumcie zarówno kobiety jak i rządzący wasze dobro i szczęście mają tam gdzie nie dochodzi słońce.

Po co są te wszystkie nakazy, zakazy, kary wymierzone w mężczyzn zwłaszcza nieatrakcyjnych?

Żebyśmy nie fikali, znali swoje miejsce w szeregu i byli odpowiednio temperowani kiedy sie przeciwstawimy.

 

Macie teraz dobry przykład z firma L'Oreal, która wymierzyła w mężczyzn zwłaszcza białych, heteroseksualnych potężna kampanię

robiąca z nas oprawców a z kobiet ofiary.

Nie ważne, że badania są z tyłka wzięte i nie maja pokrycia w rzeczywistości ważne, że zostanie to nagłośnione co ma skłonić władzę

do zrobienia kolejnych ustaw by słabsi genetycznie mężczyźni jeszcze bardziej mieli zabierane prawa, wolność, swobody.

 

Tutaj w rezerwacie też jest tak samo dlatego są gówno burze wywoływane przez kobiety.

Wbijają szpilki gdy tylko oponent ich obnaży, przedstawi, że nie mają racji a przede wszystkim dlatego bo czegoś mężczyzna się domaga.

 

PS. @deomi to troll, który powinien być usunięty z forum za wielokrotne wywoływanie konfliktów, łamanie regulaminu.

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 23.10.2022 o 15:30, Peter Quinn napisał:

Myślicie ze to całe zidiocenie kiedyś choć trochę się cofnie ?

Nie warto patrzeć w tej kategorii.

 

Feminizm jest odpowiedzią na słabość mężczyzn.

Feministki i kobiety "niezależne" niczego bardziej nie pragną jak silnego mężczyzny i poczuć się na nowo kobietom/kobietą/kobietOoom - babą w sensie.

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, SzatanK said:

Nie warto patrzeć w tej kategorii.

 

Feminizm jest odpowiedzią na słabość mężczyzn.

Feministki i kobiety "niezależne" niczego bardziej nie pragną jak silnego mężczyzny i poczuć się na nowo kobietom/kobietą/kobietOoom - babą w sensie.

 

 

Nie jest odpowiedzią. Myślę, że to sprężenie zwrotne i samonekręcajaca się spirala, która ciężko będzie odkręcić. Być może już się nie da.

 

Btw jak spojrzysz na taką 'wyemancypowana' kobietę, zwłaszcza w jej oczy ... ja tam już nie widzę człowieka, tylko jakiegoś.. polityka? Nawet nie wiem jak to określić. Z pewnością nie jest to ktoś z kim chciałbym spędzać czas po ośmiu godzinach pracy.

 

Wczoraj sobie podpatrzylem profil pewnej feministki na insta, na którą trafiłem przypadkiem przeglądając tiktoki - od tych treści mnie aż skręcało. 

 

https://instagram.com/ilonakostecka

 

Serio, jest tu ktoś to chciałby mieć taką babę w domu, która każde wypowiedziane zdanie przerabia w tym swoim ideologicznym móżdżku?

 

Btw - jak sobie podpatrzycie na profil, to prowadzi go z mężem często, który ma osobny profil: https://instagram.com/tata_feminista

To taki obraz współczesnej wizji związku. 

 

Mam zamiar otworzyć o tym osobny wątek, bo jestem ciekaw co o tym myślicie.

Edytowane przez Peter Quinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tutaj dodać ten link

https://www.facebook.com/670568836330091/posts/pfbid0KMXqXzFL3Vb5HsBvuT3gUqX9Gb6UqkF4PVN8iQ8ySjicWP7opygBWFiKz1BrrNnql/

 

Trochę cieplej się na sercu zrobiło, gdy medium popularno-naukowe PUBLICZNIE poddało w wątpliwość słuszność zmiany płci... u dzieci! 

Słyszałam, że w PL psychiatrzy już mają "uaktualniać" procedury (czyli ułatwiać) dot.tranzycji płciowej (tej chirurgicznej) u co raz młodszych osób. Nie wiem, czy to prawda, nie znam szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Peter Quinn napisał:

Mam zamiar otworzyć o tym osobny wątek, bo jestem ciekaw co o tym myślicie.

Dobrze, to ja odpiszę i tu i tam tym samym postem.

 

Mnie ta teza też dziwiła ale po prywatnych rozmowach z feministką, taki obraz mi się wyłonił.

 

Dodatkowo mnie utwierdziło w przekonaniu jeszcze dobitniej gdy Matt Cross opowiadał historię jak się umawiał z feministką. O dziwo to ona bardzo mu pomogła w tworzeniu kursów itd.

Pamiętam, że wspomniał iż ona mu powiedziała że przy nim mogła się poczuć jak kobieta i jest mu za to bardzo wdzięczna bo zapomniała jak to jest. Już dawno to oglądałem i nie pamiętam dokładnie jego opisów ale chyba nawet zrezygnowała z feminizmu.

 

Za tezą, którą wysnułem dodatkowo wiążę się jeszcze generalnie fizyka.

Feministki tak nienawidzą mężczyzn i generalnie "niezależne" babki, że wręcz się nimi stają w sensie mężczyznami tylko taką podróbką. 

Zauważ na forum masz również "alfy" - takie to alfy, iż tak nienawidzą kobiety, że przejmują ich negatywne cechy jakby chociaż manipulacja, pewien narcyzm albo nie zdrowy upór czy może lepszym słowem byłby egocentryzm zamiast narcyzmu.

 

To wszystko jest ciekawe i rozumiem oburzenie/irytację @Peter Quinn ioimi dwoma zdaniami ale jedno się nie zmienia.

 

Niezależnie od wszystkiego - kobieta pragnie mężczyzny. 

A feministka to po prostu przykład, gdzie zabrakło zdrowego modelu ojca/mężczyzny w jej życiu.

 

Nie daj się zwieść, te które najbardziej kochały mężczyzn/ojca i które są złe na męskość generalnie po prostu kochały wcześniej bardzo mocno ale stały się zawiedzione.

Feministka to zawiedziona kobieta na mężczyznach - stąd też prowadzenie wojen z nimi.

Na forum masz przeciwieństwo często i panów, którzy wojują z kobietami bo po prostu są nimi zawiedzieni.

 

Pozdro.

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.