Skocz do zawartości

Toruń. Matka "Magicala" ma nakaz wyprowadzki z Urzędniczej! Do tego: zakaz streamu i dozór policji


Rekomendowane odpowiedzi

Disclaimer: niech nikt tutaj nie błyszczy jak obsypany brokatem mądrościami z gatunku 

 

stop making stupid people famous

 

bo w wątku nie chodzi, żeby promować patusów.

 

Z tego co pamiętam DanielMagical nadaje [pato]streamy od około 8 lat, ostatnio wyszedł z więzienia on i jego matka [Małgorzata Z], gdzie skazali ich za pochwalanie zabójstwa Adamowicza na streamie

- kontrowersyjny wyrok, nie popieram, wspominam dla kontekstu. Po wyjściu z więzienia transmisje zaczęły lecieć non stop, jego matka miewała w zwyczaju pastwić się werbalnie

nad konkubentem, który jest lekko osłabiony poznawczo.

 

Kilka lat temu pojawił się reportaż w uwadze o magicalu, gdzie wystąpiła jego matka i konkubent.

Mimo tego, że istniało kilkadziesiąt szotów, gdzie kobieta tyra Jacę[swojego partnera], prowadzący program Ryszard Cebula starał się

zrobić z chłopa przemocowca, przywołując jedynie sytuację w której strzelił jej z liścia po byciu oranym psychicznie przez dłuższy czas.

 

Także lekko się zdziwiłem widząc przypadkiem poniższy artykuł, gdzie Gocha została zobowiązana do wyprowadzki z mieszkania, mimo, że to tak jakby jej

lokum [konkubent wprowadził się później do nich], do tego ma zakaz streamowania i dozór policji za znęcanie się:

 

https://nowosci.com.pl/torun-matka-magicala-ma-nakaz-wyprowadzki-z-urzedniczej-do-tego-zakaz-streamu-i-dozor-policji/ar/c15-17316833

 

Małgorzata Z., matka Daniela "Magicala" w czwartek (23.02) została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zaostrzone zarzuty - znęcanie się nad konkubentem.
Dostała m.in. nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego z nim lokalu przy ul. Urzędniczej 2 w Toruniu.
 

Czwartek nie był sympatycznym dniem dla Małgorzaty Z., matki patostreamera Daniela "Magicala". Tego dnia kobieta została zatrzymana przez policje i doprowadzona do Prokuratury Rejonowej Toruń Wschód. Tutaj po pierwsze przedstawiono jej zaostrzone zarzuty karne.

Dotąd na kobiecie ciążyły zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej konkubenta Jacka M. i znieważania go, a wszystko to - publicznie, bo podczas transmisji internetowej na żywo oraz w warunkach chuligańskich. Te zarzuty jednak zaostrzono - do znęcania nad konkubentem.

Matka "Magicala" ma się wyprowadzić i przestać streamować

Małgorzata Z. sama była przez kilka lat bohaterką i aktywną uczestniczką wulgarnych patostreamów. Wróciła do tych praktyk zaraz po opuszczeniu więzienia, w sierpniu ubiegłego roku. Identycznie zresztą jak do nałogu alkoholowego. Osiem miesięcy spędzonych za kratami efektu resocjalizacyjnego nie przyniosło.

W czwartek po przedstawieniu kobiecie zarzutów ogłoszono jej też, jakimi obostrzeniami została objęta. -Prokurator zastosował wobec niej środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji połączonego z obowiązkiem stawiennictwa na komisariacie, zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym, a także w postaci nakazu opuszczenia lokalu wspólnie zajmowanego z tym pokrzywdzonym oraz tzw. zakazu streamowania - przekazała "Nowościom" prokurator Joanna Becińska, zastępca prokuratora rejonowego.

Twardy kurs prokuratury wobec ulicy Urzędniczej 2 w Toruniu

Prokuratura Rejonowa Toruń Wschód kontynuuje twardy kurs wobec rodziny Z. z ulicy Urzędniczej. Przypomnijmy, że niedawno wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia przez Daniela Z. funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Toruń Podgórz. Śledczy dalej badają też zachowania Małgorzaty Z. - między innymi watek możliwego znęcania się nad psem.

Niedawno zarzuty usłyszał też znajomy rodziny - Sebastian Sz. Ten młody torunianin korzystał z lokalu przy ul. Urzędniczej 2/9 i uskutecznił patostreamy. Jak ustalono, podczas jednej z transmisji kopał i wyzywał niepełnosprawnego intelektualnie mężczyznę. Przestępstwo w trybie prywatno-skargowym zgłosił brat pokrzywdzonego, a prokuratura objęła je ściganiem z urzędu z uwagi na ważny interes społeczny.

 

........................................................................

 

Czyżby to jeden z tych niezbyt częstych przypadków gdzie tzw ustawa antyprzemocowa zadziałała jak należy?

Czy może po prostu chcą ich udupić, i szukają wszelkich możliwych pretekstów, by to zrobić?

 

BTW

Ostatnio była u D.M. skandaliczna interwencja w wykonaniu policji, interpretacja zdarzenia jest na kanale audyt obywatelski na YT.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Także lekko się zdziwiłem widząc przypadkiem poniższy artykuł, gdzie Gocha została zobowiązana do wyprowadzki z mieszkania, mimo, że to tak jakby jej

lokum [konkubent wprowadził się później do nich], do tego ma zakaz streamowania i dozór policji za znęcanie się:

Mam nadzieję, że królowa Goha menelica dostanie lokal zastępczy od miasta oraz stałe dostawy taterki strong.

 

A tak poważniej, to bardzo dobrze się stało. Normalnym alkoholikom współczuję w jakiś sposób, ale przypadek Gohy to coś zupełnie innego. Najgorszy w tym towarzystwie  i tak jest Magical, obrzydliwy tucznik, który na pijanej matce i "dymach*" zarabia kasę i mam nadzieję, że i nim zajmie się prukuratura.

 

*podczas których szczególnie cierpieli sąsiedzi. Wybuchające petardy, fałszywe zgłoszenia o podłożonej bombie, dobijający się do drzwi 'fani', darcie mordy zachlanej menelicy, czy brzęk rozwalanych butli - to tyko kilka z wielu atrakcji. Nawet jeśli Magical będzie kontynuował proceder, to bez Gohy menelicy nie będzie to to samo.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze doczytałem teraz, że podobno D.M. mimo nakazu opuszczenia mieszkania przez matkę, zostawił Gochę w domu, a Jacy kazał wyginać w bliżej nieokreślonym kierunku [w domyśle - do Drawska].

Także chyba czarne chmury się kumulują, bo podejrzewam, że donosy zawiadomienia będą lecieć aż aż na komendę i do różnych instytucji. Sporo ma "życzliwych" widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Jeszcze doczytałem teraz, że podobno D.M. mimo nakazu opuszczenia mieszkania przez matkę, zostawił Gochę w domu, a Jacy kazał wyginać w bliżej nieokreślonym kierunku [w domyśle - do Drawska].

Także chyba czarne chmury się kumulują, bo podejrzewam, że donosy zawiadomienia będą lecieć aż aż na komendę i do różnych instytucji. Sporo ma "życzliwych" widzów.

Innymi słowy:

 

SKOŃCZY SIĘ TAKIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tobie mistrzu @Dworzanin.Herzoga zdobyłem wiedzę i świadomość istnienia uniwersum kononowicza. Tutaj zajrzałem i nie jestem w stanie przetrawić. Kononowicz jakiś bardziej swojski i "lżejszy", jak na mój gust. Patologia wielu smaków, jak widzę i każdy może pod siebie dopasować uniwersum. Ostatnio znowu oglądałem watchmen strażnicy i scena, w której niebieski mówi, że nie jest w stanie zmienić natury ludzkiej to totalne złoto. Nawet bóg nie jest w stanie tego zrobić. Sądy, jakieś prokuratury, to nic tak naprawdę nie znaczy, bo tego pociągu, tego trendu pato już nic nie zatrzyma. Pato + internet, zabójcze połączenie. No, ale ciekawe kwiatki. Jak Ty dasz radę to śledzić i analizować to szczerze podziwiam i to jeszcze w sposób merytoryczny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac 

 

Rozumiem. Ja Magicala oglądałem co jakiś czas w latach 2015-2017 i wtedy był przez większość czasu ok.

Ten artykuł znalazłem przypadkiem na wykopie.

A na wielu patostreamerów nie mogłem w ogóle patrzeć, np. Rafatusa, Rafonixa czy Gurala.

Z sentymentu czasem zerknę jeszcze na kanał Bystrzaka.

 

U Konona były różne etapy w uniersum, przyciągnęły mnie do niego te zamierzone i niezamierzone absurdy.

Jak redaktor Niemiecki ustalał zarys scenariuszy, gdzie było odnoszenie się kśka i majora do aktualnych spraw politycznych i społecznych.

 

Np konwencja, że utrzymują kontakt z przyjaciółmi z "Bombasu" i kiedyś koleś ubrany w ruski mundur przyniósł od nich paczkę ze słoniną i wódką niby od nich i 

komentarz pod filmem "kurwa w Donbasie wojna, a do białegostoku paczki ślą .xD" Później mexicano bardziej daily vlogi kręcił w większości i też działo się sporo.

Obecnie od ponad 2 lat nad universum łapy trzyma socjopata "opiekun" z południa polski i nie da się tego całościowo śledzić, na szczęście jest sporo klasyczków.

 

BTW aż sobie odpaliłem stary filmik odnoszący się do afery reprywatyzacyjnej w WWA, niedocenione dzieło moim zdaniem:

 

😊

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

@mac @cst9191 @tmr

 

Gocha magical, która była bohaterką tego wątku i na początku roku dostała nakaz wyprowadzki z chałupy, po kilkunastu latach melanżu i półtora miesiąca abstynencji

zwyciężyła w walce na gali freakowej przez techniczny nokaut w 2 rundzie z 30 lat młodszą od siebie dziewczyną, która nie pozbierała się po drugim liczeniu.

 

11031b54dc38ed451971a9083ed47d740e74ce9a

 

A ze dwa lata temu nieprzytomna Gocha potrafiła stracić kontrolę nad funkcjami wydalniczymi organizmu.

Teraz po ogłoszeniu tej walki wszyscy wieszczyli, że to się skończy tragedią z uwagi na jej stan zdrowia, a ona pokazała siłę, moc.

 

Dodaj-naglowek-2023-10-29T004943.751-780

 

Jestem pod wrażeniem i po raz pierwszy od dawna kilka łez wzruszenia napłynęło mi do oczu. 

😊

Porównanie Gochy i Denisa Załęckiego, oboje są z Torunia i pokazali się na tej samej gali:

 

8b8882e7f1a99cefcba00c6c17ea608acf0800c6

Tutaj pierwszy knockdown:

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2023 o 06:25, cst9191 napisał(a):

Gohy?

Długą drogą przeszła pani Małgorzata ;)

Od niekontrolowania zwieraczy na kanapie w trakcie upojenia alkoholowego, do sportowego trybu życia ;)

 

Brawo. Mimo że osobiście te "gale" uważam za zoo i współczesne walki gladiatorów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Obliteraror napisał(a):

Długą drogą przeszła pani Małgorzata ;)

 

Następny przystanek - UFC. ;) 

 

98c505b77df853b3f2b398e89246d7d9acb10bac

9 godzin temu, Obliteraror napisał(a):

Mimo że osobiście te "gale" uważam za zoo i współczesne walki gladiatorów.

 

Ja podchodzę do tego jak do teatrzyku, jeśli chodzi o konferencję, trash talk itd, który czasem jest śmieszny, czasem żenujący, ale sportowo freaki przeszły sporą drogę mimo wszystko.

 

Od walk patostreamerów na pierwszym fame, do angażowania na galach freakowych byłych zawodników UFC [Norman Parke, Daniel Omielańczuk], KSW [np Marcin Wrzosek]. czy mistrza FENu w K1 [Dominik Zadora], a ci którzy zaczynali od zera we freakach, też jakieś umiejętności nabyli. Do tego 1-2 walki na galę totalnych laików, gdzie wygląda to jak napierdalanka spod żabki

też ma swój urok heh.

 

Jednak jak od połowy '21r to śledzę, to teraz już mocno z doskoku, jest przesyt. :P 

 

Ale Małgorzata Z. pokazała siłę, moc.

Tutaj dobrze ją odebrałem na wywiadzie, dzień po gali:

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem te walke z ciekawosci bo o Tuczniku i calej tej jego melinie w Toruniu nie sposob nie slyszec nawet jesli sie nie sledzilo nigdy patostreamow. Ta walka wygladala dokladnie jak ja sobie wyobrazilem zanim sie zaczela. Jedna wielka parodia.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Ta walka wygladala dokladnie jak ja sobie wyobrazilem zanim sie zaczela. Jedna wielka parodia.

 

Mi zabrakło wyobraźni, żeby odgadnąć przebieg tego starcia.

Walka to magnum opus i powrót do korzeni freaków heh.

 

Aż jeszcze raz sobie odpaliłem wejście do oktagonu M.Z.:

 

 

1 godzinę temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Widzialem te walke z ciekawosci bo o Tuczniku i calej tej jego melinie w Toruniu nie sposob nie slyszec nawet jesli sie nie sledzilo nigdy patostreamow.

 

Ja pod koniec 2016/początku 2017 zerkałem na streamy magicala, jeszcze zanim się wybił na szerszą skalę, później już nie śledziłem jego aktywności w necie.

Tylko tyle, że przypadkiem gdzieś mignął na wykopie czy w innych miejscach.

 

Na pewno to kolejny patostreamer, który szybko zaczął zarabiać duży hajs i w większości go przejebał, nie zabezpieczając się na przyszłość, co jest raczej typowe.

No, ale jego hajs i mógł robić z nim co chciał. Ciekawe, czy teraz będzie mądrzejszy. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.