Skocz do zawartości

Czas zakończyć toksyczną relacje


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, elogejter napisał(a):

Ta 27 miała dokładnie. Ty no nie wiem czy ktokolwiek z nią wytrzyma jak ona nie zacznie pracować nad sobą plus alkoholiczka. Chyba że beciaka znajdzie co będzie potulny i będzie przytakiwał.

Ty się tym już nie interesuj.

 

Dobrze że bombelka nie zmajstrowałeś, ślubika nie wziąłeś.

 

Tylko uważaj bo chuj może Cię namawiać żebyś do niej wrócił bo dobry seks, nie słuchaj go!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HeadBolt napisał(a):

Z takimi dziewczynami spotykam się bo jest to po prostu przyjemne i ciekawe, a dzięki znajomości forum jak i innych sfer w klimacie robię to świadomie i rozumiem z czym to się może wiązać. Z pewnością emocje i swoją wybuchowość powinieneś ogarnąć w przyszłości, na już. Nie powinieneś być w moim mniemaniu tym wybuchowym gościem który się wkurwia. @RENGERS


Niektorych z nas ciągnie do bad girls, bo dają emocje. Tak samo jak z babami jest. Wiem z własnego doświadczenia.

A bycie wybuchowym i nieobliczalnym jeszcze pomaga bo taki chłop lekko popierdolony to dla nich dawca emocji level expert.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, nihilus napisał(a):

Niektorych z nas ciągnie do bad girls, bo dają emocje. Tak samo jak z babami jest. Wiem z własnego doświadczenia.

A bycie wybuchowym i nieobliczalnym jeszcze pomaga bo taki chłop lekko popierdolony to dla nich dawca emocji level expert.

 

Ciągnie mnie do niej jak skurwysyn. Niby poznałem fajna 19stke, widać że jest wkręcona, wczoraj przegadaliśmy do 4 rano, a dziś wracają myśli, a może by spotkał się z x i porozmawiał? No kurwa.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nihilus właśnie ogarnąłem na tinderze łaskę, jest flow jak skurwysyn, w tygodniu się złapiemy przy weekendzie, tylko ja już widzę po sobie, że się wkręcam. Powinienem z chłodna glowa wszystko robić,  wczoraj do 4 w nocy pisaliśmy i dzis w sumie od 15 cały czas... a śmieje się jak glupi do tego telefonu. Laska 20 lat kończy i dziwię się, że z taką młoda jest to flow. 

@Atanda napewno na silownir wracam w tym tygodniu i dietę ogarniam.takze będzie co robić. 

 

Panna dzis napisała

 

"Kto by się spodziewał, że zostanę wyebana za drzwi

 

Życie "

 

Widać że ja ciągnie żeby wróciła.a już jest spakowana.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.