Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Brat Przemysław

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwuje forum od jakiegoś czasu i przeczytałem tu dużo ciekawych informacji (szukałem w związku z kryzysem wieku średniego i czasem podsumowań - 42 rż no i małym problemem D-M który dzięki forum, związanym z nim ksiązkom oraz "Musisz wiedzieć" rozebrałem na czynniki pierwsze). Co do świata jako takiego - niby wiedziałem że coś w tym wszystkim nie gra od zawsze ale gdy bylem młody nie zastanawiałem się nadto - skupiałem się na ogarnięciu zawodowym. Później z racji na sielankę przespałem (co prawda w dobrobycie) lata 30 (poniekąd najlepsze choć to teraz osiągam najlepszą formę intelektualna i fizyczną). Nie można zjeść ciastko i mieć ciastko - doskonale to rozumiem (aczkolwiek trochę szkoda).

Założyłem konto żeby móc pomóc innym w zakresie jakim mogę lub wrzucić coś "na bęben" i dowiedzieć się czegoś więcej/poznać opinie świadomych jednostek które tutaj występują (nie spotykam/nie spotkałem takich w świecie realnym a jeśli tu trafiłeś to coś jest na rzeczy). Z racji wieku nie mogłem łyknąć czerwonej pigułki w odpowiednim do tego czasie (słabo było z internetem w czasach mojej młodości - pewnie moje życie potoczyłoby się inaczej - choć wcale źle nie jest; nie mam prawa narzekać) a ani mentalnie ani fizycznie nie jestem zbytnio przystosowanych do obecnych łatwych czasów. Ciekawe że główny ruch na forum dotyczy relacji D-M - co świadczy jak ważny to temat dla mężczyzn i przyczyna frustracji. W życiu najbardziej przeraża mnie że "tam" (i nie chodzi tu o życie po śmierci) nic nie ma. Dlatego najbardziej chciałbym odnaleźć mityczne szczęście w sobie - może się uda. Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.