Jump to content

Witam wszystkich


Recommended Posts

Obserwuje forum od jakiegoś czasu i przeczytałem tu dużo ciekawych informacji (szukałem w związku z kryzysem wieku średniego i czasem podsumowań - 42 rż no i małym problemem D-M który dzięki forum, związanym z nim ksiązkom oraz "Musisz wiedzieć" rozebrałem na czynniki pierwsze). Co do świata jako takiego - niby wiedziałem że coś w tym wszystkim nie gra od zawsze ale gdy bylem młody nie zastanawiałem się nadto - skupiałem się na ogarnięciu zawodowym. Później z racji na sielankę przespałem (co prawda w dobrobycie) lata 30 (poniekąd najlepsze choć to teraz osiągam najlepszą formę intelektualna i fizyczną). Nie można zjeść ciastko i mieć ciastko - doskonale to rozumiem (aczkolwiek trochę szkoda).

Założyłem konto żeby móc pomóc innym w zakresie jakim mogę lub wrzucić coś "na bęben" i dowiedzieć się czegoś więcej/poznać opinie świadomych jednostek które tutaj występują (nie spotykam/nie spotkałem takich w świecie realnym a jeśli tu trafiłeś to coś jest na rzeczy). Z racji wieku nie mogłem łyknąć czerwonej pigułki w odpowiednim do tego czasie (słabo było z internetem w czasach mojej młodości - pewnie moje życie potoczyłoby się inaczej - choć wcale źle nie jest; nie mam prawa narzekać) a ani mentalnie ani fizycznie nie jestem zbytnio przystosowanych do obecnych łatwych czasów. Ciekawe że główny ruch na forum dotyczy relacji D-M - co świadczy jak ważny to temat dla mężczyzn i przyczyna frustracji. W życiu najbardziej przeraża mnie że "tam" (i nie chodzi tu o życie po śmierci) nic nie ma. Dlatego najbardziej chciałbym odnaleźć mityczne szczęście w sobie - może się uda. Pozdrawiam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Siemano!

 

Godzinę temu, Brat Przemysław napisał(a):

ruch na forum dotyczy relacji D-M - co świadczy jak ważny to temat dla mężczyzn i przyczyna frustracji. W

Biologii nie oszukasz Panie.😛

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.