Skocz do zawartości

Ex mojej panny wypisuje do niej


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Taboo napisał(a):

Wygląda mi to ba zdanie osoby nie doświadczonej w relacjach d-m. Mam rację?

To nie ma znaczenia czy mam doświadczenie czy nie.

Kobieta która pożąda i ceni swojego faceta nie bawi się w żadne shit testy, bo nie ma po co.

 

8 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Spróbuję się powstrzymać.

Doskonale

8 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Nie.

To szkoda, bo byś mi zaoszczędził wysiłku.

8 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Widziałeś obecnie młodą, zdrową Polkę?

One są jak jednorożce lub Jeti. Ktoś słyszał,m że ktoś widział.:)

I dlatego nie ma co brać jak same chore na umyśle.

Wszystkie extra dziewczyny są zajęte już w okresie liceum a cała reszta to kobiety zaburzone.

W naszym pizdo-centrycznym społeczeństwie w XXI wieku nie wierzę w rozsądne samotne fajne kobiety, gdy faceci sami się narzucają.

I dlatego jest jak jest - na tidnerze dla większości facetów tragedia, a panie robią co chcą, bo mogą.

8 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Baba i jakość potomstwa?

Raczej baba i przystojny facet,  chooj że patol, alkoholik... Liczą się emocje jakie daje.

No w ujęciu biologicznym - patus i przystojny to super geny dla kobiet.

A że emocje dają głownie tacy faceci.... to tak, jakość potomstwa rośnie.

Geny są najważniejsze, a że patus czy biedak czy alkoholik nie ma dla nich znaczenia.

4 godziny temu, Optimus Prime napisał(a):

Trzeba się z tym pogodzić. Jedni bzykają a inni tego nie robią. @Zły_Człowiek

No i cały czas oto mi chodzi.

Nie każdy facet będzie miał szansę ruchać za darmo, mimo jego wysiłków, czy zastosowania zasad redpilla.

Świat nie jest sprawiedliwy.

Jedni dostają wszystko za darmo zerowym wysiłkiem, a inni nic mimo ciężkiej pracy.

4 godziny temu, Optimus Prime napisał(a):

A co do panny albo olewa typa albo niech spierdala i jedna krzywa akcja z jej strony i skreślona.

Zresztą panna znająca twoją wartość od razu by typka wysłała na księżyc.

No właśnie - jak panna zna swoją wartość i leci na swojego faceta - to by go olała całkowicie i zgłosiła na policję, a skoro tego nie robi "bo się boi" to oznacza że ten stan jej się podoba... no cóż są panny które lubią życie w ryzyku lub w ciągłej dramie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

To nie ma znaczenia czy mam doświadczenie czy nie.

Oczywiście, że ma.


W pracy też nie ma? Możesz znać doskonale teorie, ale to dalej teoria oderwana od realiów.

 

5 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Kobieta która pożąda i ceni swojego faceta nie bawi się w żadne shit testy, bo nie ma po co.

Oczywiście, że robi. Bo działanie nie jest świadome.

 

5 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Wszystkie extra dziewczyny są zajęte już w okresie liceum a cała reszta to kobiety zaburzone.

Tak jakby facetom robiło czy zaburzona, czy też nie. Ważniejsza jest atrakcyjność. Trudniej ma jedynie taka, która uwielbia seks z różnymi, bo opinia zaczyna ją prześcigać.

 

5 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

No właśnie - jak panna zna swoją wartość i leci na swojego faceta - to by go olała całkowicie i zgłosiła na policję, a skoro tego nie robi "bo się boi" to oznacza że ten stan jej się podoba... no cóż są panny które lubią życie w ryzyku lub w ciągłej dramie...

Tu się zgodzę, a po X związkach i latach różnych dram/sytuacji coraz mniej pobudza energetycznie, emocjonalnie. Dlatego z wiekiem coraz trudniej stworzyć solidny i trwały związek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Alex76 napisał(a):

Tak jakby facetom robiło czy zaburzona, czy też nie. Ważniejsza jest atrakcyjność. Trudniej ma jedynie taka, która uwielbia seks z różnymi, bo opinia zaczyna ją prześcigać.

To chyba tylko spermiarzom lub innym cuckoldom.

Atrakcyjność u kobiet jest bardzo ważna, ale jak jest zaburzona, to poza ONSami nic więcej nie osiągnie.

Jakby do mnie przystała się taka dziewczyna ale z zaburzeniami, to bym odgonił, bo chwila orgazmów nie wynagrodzi mi potem chorej jazdy emocjonalnej i psychicznej.

Ale tu trzeba trochę dojrzeć, a nie myśleć narządami intymnymi jak p0lki czy większość mężczyzn, a potem płakać w internetach i pisać posty w świeżakowni. :P

 

23 godziny temu, Alex76 napisał(a):

Oczywiście, że ma.

W pracy też nie ma? Możesz znać doskonale teorie, ale to dalej teoria oderwana od realiów.

Teoria jest oparta na badaniach, a wg. niej można określić prawdopodobieństwo wielu rzeczy w związku.

23 godziny temu, Alex76 napisał(a):

Oczywiście, że robi. Bo działanie nie jest świadome.

Oczywiście, ale z reguły jak baba ma atrakcyjnego faceta i jej na nim zależy będzie się pilnowała by nie przesadzić, bo wie że może dostać wilczy bilet.

Jakbym był takim chadem i baba fikała, to bym ją odesłał skąd ona przyszła (co zresztą moi znajomi chady tak robią).

Z reguły to wygląda tak że taka baba dostaje ostrzeżenie, a jak zignoruje to pożegnanie i niech szuka jakiego co będzie znosił jej shit testy.

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał(a):

To chyba tylko spermiarzom lub innym cuckoldom.

A ilu ich jest? Bo zasadniczo spory % można zaliczyć do obu powyższych określeń.

 

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Atrakcyjność u kobiet jest bardzo ważna, ale jak jest zaburzona, to poza ONSami nic więcej nie osiągnie.

Jakby do mnie przystała się taka dziewczyna ale z zaburzeniami, to bym odgonił, bo chwila orgazmów nie wynagrodzi mi potem chorej jazdy emocjonalnej i psychicznej.

Na poziomie logicznym jasne. Ale skąd będziesz wiedział o jej zaburzeniach? Wiele się świetnie maskuje, a do tego dochodzi kwestia reakcji chemicznej, kiedy człowiek potrafi funkcjonować zupełnie inaczej.

 

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Teoria jest oparta na badaniach, a wg. niej można określić prawdopodobieństwo wielu rzeczy w związku.

I dalej pozostaje teorią, bo istnieje szereg zmiennych, w tym też atrakcyjność mężczyzny, jego zachowanie itd. Prawdopodobieństwo się zmienia - to jest oczywiste.

 

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Oczywiście, ale z reguły jak baba ma atrakcyjnego faceta i jej na nim zależy będzie się pilnowała by nie przesadzić, bo wie że może dostać wilczy bilet.

Oczywiście, dlatego później wiele z nich narzeka, że facet był okropny, jej nie szanował itd. Bo naginały się dla tego faceta.

 

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Jakbym był takim chadem i baba fikała, to bym ją odesłał skąd ona przyszła (co zresztą moi znajomi chady tak robią).

Wspaniale na poziomie logicznym. Ale nawet "chad" z czasem inwestuje więcej emocji, zasobów, energii, co zmienia jego pozycję i podejście emocjonalne.

 

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Z reguły to wygląda tak że taka baba dostaje ostrzeżenie, a jak zignoruje to pożegnanie i niech szuka jakiego co będzie znosił jej shit testy.

Haj emocjonalny potrafi wiele wybaczyć, zignorować, a potem wchodzi też powyższe - włożone pokłady emocjonalne. Innymi słowy, to tylko w teorii brzmi tak prosto - fika to spada. W gruncie rzeczy "chad" też może mieć wgraną nieodpowiednią wizję lub koniec końców się do niej dostosować, bo inni tak funkcjonują. 

 

Po latach relacji znudzi się każdy i nawet on straci na wartości. Kobieta będzie się może nieco bardziej pilnować, ale długofalowo jej działania będą szły w tym samym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.