Skocz do zawartości

Ex mojej panny wypisuje do niej


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Scorsky napisał(a):

Teraz to mnie całkiem podkurwiło, od razu jej powiedziałem żeby szła z tym na policje, a ona że już kiedyś takie akcje robił jak z nim zerwała.

 

Dobrze kombinujesz. Idź z nią na policję, niech posterunkowy spisze notatkę służbową i odwiedzi delikwenta.

 

Do chłopa wysłać oficjalną wiadomość, że Pani nie życzy sobie kontaktów i dalsze próby będą skutkowały podjęciem skutków prawnych.

 

Nie jestem prawnikiem, ale czy nie ma prawnego obowiązku zgłoszenia próby samobójczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

Ale ja w telewizorze widziałem, że one są teraz sile, ambitne  to same mogą ogarniać. 

Czy nie? 

Bo się zgubiłem. 

 

 

Jak jego luba nie jest feministką, to niech jej pomoże.

 

Moja żona czasem ma problemy gdzie trzeba tylko mówić, i zdarza mi się jej nie pomagać, właśnie na zasadzie "Do mnie jesteś mocna w gębie? Okej... to teraz idź do obcych i też taka bądź...".

 

Ale na policję bym z nią poszedł bo popłynęłaby emocjonalnie.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ona jest świadoma poprzednich związków że nie było to czego oczekiwała, pierwszy EX nie pozwalał jej odejść, mówił że się zabije, np. jak wychodziła z przyjaciółkami na miasto to jeździł za nimi i odpierdalał, kontrolował jej telefon. Znam typa z widzenia i to żaden "bad boy" po prostu zaburzona osoba po zawodówce bez perspektyw, z tego co opowiadała to nie pracował, ostatnio jak byłem z nią to z daleka krzyczał do niej "ty kurwo" jak zacząłem iść w jego stronę to wsiadł do auta i odjechał. Drugiego też kojarzę chodziliśmy w tym samym czasie do technikum tylko on był w innej klasie i też żaden bad boy poza tym że ostro jarał zioło, a ona sobie ubzdurała że wyciągnie go z nałogu. "

 

To ten pierwszy do niej teraz pisze czy drugi?

 

Sytuacja może wygląda śmiesznie, może strasznie. Nic nie jest czarnobiałe. Z jednej strony laska może dramatyzować, z drugiej strony mamy sytuację z Poznania gdzie zazdrosny ex odstrzelił narzeczonego: 

https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/tak-morderca-odnalazl-konrada-i-julie-nowe-fakty-po-zabojstwie-w-poznaniu

 

Z trzeciej strony przypomina mi się moja historia sprzed 10 lat, gdy kilka miesięcy po rozstaniu dzwoni do mnie gach mojej ex nabuzowany z pretensjami, że ją stalkuję, że próbuje jej się włamać na maila/social media, jako że oskarżenia były z dupy powiedziałem mu krótko, jak ma tego pewność niech zgłosi mnie na policję, oczywiście temat ucichł. 

 

Według mnie @Mosze Red wyczerpał temat. Niech laska złoży zawiadomienie. Wtedy wszystko się wyklaruje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kenobi napisał(a):
5 godzin temu, Scorsky napisał(a):

od razu jej powiedziałem żeby szła z tym na policje,

 

Sorki Wodzu! Grasz jak słaby mężczyzna niestety.

Z jednej strony "podkurwiło", a potem "żeby szła".

 

Przecież to Ty z nią powinieneś tam iść. Litości... Po to kobieta ma faceta, aby jej pomógł w takiej sytuacji

5 godzin temu, Scorsky napisał(a):

 Moja roztrzęsiona, mega wkurwiona. 

 

No i jak jej pomagasz? Hę?

Tak pomagasz, że też jesteś "roztrzęsiony i wkurwiony"?

No to się zastanów dlaczego stabilność emocjonalna jest jedną z najbardziej pożądanch cech męśkich przez kobiety.

Masz rację.

Stabilność.

Prowadzenie związku.

Dawanie poczucia bezpieczeństwa.

Decyzyjność.

Godzinę temu, zuckerfrei napisał(a):

Ale ja w telewizorze widziałem, że one są teraz sile, ambitne  to same mogą ogarniać. 

Czy nie? 

Bo się zgubiłem. 

Tak, obce niech ogarniają same, ale z tą nasz forumowicz jest w związku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał(a):

@giorgio czy to Ty? 

Rozjebałeś temat. 

 

Mądra, szanująca się kobieta, powiedziałby prawdę o pisaniu i blok wszędzie. Są takie? Chyba w rezerwacie. 😎

Jeżeli po tym triku, panna zrobi gówno-burzę. To znaczy, że na PH można wchodzić dalej, ale trzeba zmienić pannę. 

Ps. @Scorsky ale że jak po 2 latach? 

We własnej osobie Panie Cukier. Long time no see, czy jak to się tam u wos gada, he? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Moriente napisał(a):

To ten pierwszy do niej teraz pisze czy drugi?

 

 

Ten drugi coś mu się pojebało w głowie

 

Sytuacja wygląda tak, zadzwoniła wczoraj koło 17 była zapłakana chciała żebym przyjechał, pojechałem porozmawialiśmy co o tym myślę, poszło zdjęcie do typa jakbym ją posuwał na pieska i ciągnął za włosy, napisał po tym wiadomość w której wyzywał ją od dziwek i szmat, że nie spodziewał się że ona jest taka i wgl, na to odpisała że jedzie na policję zgłosić sprawę o nękanie i zakaz zbliżania, zaczął przepraszać że ma gorszy czas i sobie nie radzi, a ona jest szczęśliwa bez niego (oczywiście próba manipulacji wzbudzanie winy). Dostał bloka na fake konta i pojechałem z nią na komendę, notatka złożona, trafiliśmy na spoko policjantkę znającą temat, jakby się pojawiał pod jej domem ma dzwonić na jej numer prywatny i ona wyśle patrol.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Scorsky napisał(a):

... poszło zdjęcie do typa jakbym ją posuwał na pieska i ciągnął za włosy, napisał po tym wiadomość w której wyzywał ją ...

 

Czy ja dobrze rozumiem, że twoja dziewczyna wysłała do tego gościa zdjęcie na którym jesteś Ty?

Przecież to nienormalne...

 

Godzinę temu, Scorsky napisał(a):

pojechałem porozmawialiśmy co o tym myślę, poszło zdjęcie do typa jakbym ją posuwał na pieska i ciągnął za włosy

 

Hmmm... a może to znaczy, że Ty i twoja dziewczyna wysłaliście do gościa takie zdjęcie?

Jeśli to prawda, to znaczy że cała wasza trójka ma zryte berety.

 

Dałbym tytuł "toksyczny trójkąt", albo "w matni szaleństwa".

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Scorsky napisał(a):

Zrobione tak że widać jej plecy, włosy i moją rękę jak ciągnę za włosy, nie ma jej twarzy, po prostu tak wyreżyserowane żeby wyglądało na seks 

 

Przykro mi, ale upadłeś całkowicie.

 

Jesteście wszyscy we troje w patologicznym trójkącie.

 

 

 

 

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Scorsky napisał(a):

Zrobione tak że widać jej plecy, włosy i moją rękę jak ciągnę za włosy, nie ma jej twarzy, po prostu tak wyreżyserowane żeby wyglądało na seks 

Doslij mu jeszcze jakies wyrezyserowane creampe aby mogl do tego trzepac jak najda go wspomnienia .

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patologiczne środowisko. Nie rozumiem jak można tak sobie życie układać. Jakieś pozowane foty i inne bzdety. Nie na moje stoickie życie. 

Podstawowa kwestia jest taka, że wziąłeś sobie panne z ciągotami do patusów. Pierwszy typ bez większych perspektyw, a drugi ćpuń.

 

Pamiętam jak w szkole średniej nabijaliśmy się z gościa (Tomek) który związał się z pewną panna, której ex miał zeza i nie miał połowy zębów. Te które mu zostały miały kolor rdzy. Panna była nawet całkiem dobra, ale na samą myśl, że całowała się z kimś takim zbierało się nam na wymioty. 

Tomuś był jechany równo i nigdy już nie odzyskał szacunku. 

Edytowane przez Reelag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie widać na tym zdjęciu więc nie wiem o co chodzi, wracając do tematu typ usunął wszystkie wiadomości które wysyłał na messengerze, mimo że zablokowany to widać jak ktoś usuwa widocznie podziałało albo się obsrał policji. Z wami gorzej jak z babami, nie rób nic olej, mów żeby zablokowała, idź z nią na policję, czego nie zrobić to źle XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Scorsky napisał(a):

Z wami gorzej jak z babami, nie rób nic olej, mów żeby zablokowała, idź z nią na policję, czego nie zrobić to źle XD

Ilu Braci tyle porad, a każda inna.:D

 

Nie mniej da się wyłuskać te najbardziej pomocne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Reelag napisał(a):

Pamiętam jak w szkole średniej nabijaliśmy się z gościa (Tomek) który związał się z pewną panna, której ex miał zeza i nie miał połowy zębów. Te które mu zostały miały kolor rdzy. Panna była nawet całkiem dobra, ale na samą myśl, że całowała się z kimś takim zbierało się nam na wymioty. 

Na pewno to wymyśliłeś aby podbić ilość postów?

Prawda @Zły_Człowiek?

Przecież "całkiem dobra panna" nawet nie spojrzałaby na takiego zezowatego, bezzębnego patusa, co nie @Zły_Człowiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2023 o 12:07, Brat Jan napisał(a):

Na pewno to wymyśliłeś aby podbić ilość postów?

Prawda @Zły_Człowiek?

Przecież "całkiem dobra panna" nawet nie spojrzałaby na takiego zezowatego, bezzębnego patusa, co nie @Zły_Człowiek?

I co @Brat Jan?  Będziesz mnie wołać do każdego posta - "brzydki obraca modelki"?

Mam ci dać linka do mojego posta o ruchaczach karłach którzy ruchają modelki?

Będziesz za każdym razem próbował obalać redpilla i blackpilla naraz? XD

Poza tym że jasno zaznaczył że to patologiczne środowisko? Naprawdę mam ci tłumaczyć to co już wcześniej pisałem?

(nie zagłabiałem się w ten wątek więc dopiero go doczytam).

 

Oto moja odpowiedź:

 

No cóż, jeśli "dobra panna" nie jest w rzeczywistości jednak 4/10 (albo i mniej) to z pewnością nie jest normalna - bardzo wysokie prawdopodobieńśtwo zaburzeń psychicznych i pochodzenia z środowiska patologicznego - niech się za takie kobiety biorą faceci ich rodzaju, a nie zdrowych i fajnych (mimo częstego niefortunnego wylosowania genów) mężczyzn.

Tylko ostro zaburzone dziewczyny biorą poniżej ich możliwości, a w tym konkretnym przypadku panna musi mieć ciężkie zaburzenia psychiczne
(lub być dosłownie 1 na milion, dosłowny złoty graal.... no bez jaj, takie rzeczy w XXI wieku?!
Kiedy kobiety dbają swój wizerunek w mediach społecznościowych nie będą brały takich gagadków - bo dosłownie wszyscy by je zjedli śmiechem xD )

 

Do takich kobiet należą np. przyszłe menelice, prostytutki, ninfomanki czy inne narkomanki - no osoby które lubią ryzkowne życie.

Hivy i inne takie przyjemności już czekają.... bo raczej to nie są dziewice, a mają raczej większy przebieg niż normalnie z powodu niższych wymogów.

 

Normalne i zdrowe dziewczyny unikają takich ludzi - co jest słuszne z powodu ich dbania o jakość przyszłego potomstwa.

Nie mają więc interesu (no poza kasą) by zadawać się z takimi ludźmi, bo to nie sprawia im przyjemności (brak pozytywnych emocji z hormonami) więc wolą spędzać czas z ludźmi bardziej atrakcyjnymi....

 

Takie dziewczyny mają odpaloną hipergamię, a jeśli dziewczyna jest "top tier" i nie ma hipergamii - no to z pewnością nie jest zdrowa.

Kobieta to nie facet - a zdrowa kobieta nie wyłączy hipergamii.

Tylko zdesperowana (czyli odrzucona przez naprawdę masę facetów) kobieta decyduje się na tak desperacki krok.... co nie oznacza że dla jej przyszłego wybranka to będzie raj na ziemii.

 

Ja osobiście takiej kobiety bym nie chciał.... ale ty "bierz ją tygrysie" jak masz ochotę....

 

Natury nie oszukasz chociażbyś się miał zesrać - nie zmienisz zasad działania natury.... nie zmusisz jabłoni do rodzenia gruszek, ani ognia by chłodził zamiast parzyć....

Ale próbuj jeśli masz ochotę - przecież nie będę w żaden sposób ci przeszkadzać :D

H3 H3 H3 H3 XD

 

Skoro uważacie że bliskie niemożliwego jest takie łatwe to proponuję rzucić pracę i grać w lotto.

Skoro tak często widzicie rzeczy rzadsze od wygranej 6 w totka to prowinniście grać w losowania :D 

H3 H3 H3 XD

 

Albo otwórzcie hurtownie naturalnych czerolistnych koniczynek lub innych rzadkich takich rzeczy. :P

H3 H3 H3 XD 

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem trochę ten temat:

(czyli koniec offtopu)

 

i faktycznie @Mosze Red go wyczerpał.

 

Jeśli kobieta czuje się naprawdę zagrożona to powinna go zgłosić do prokuratury, pójść na policję.

Jeśli ona chce tylko go testować - czyli nie zdecyduje się na kroki prawne, to znaczy że ona bawi się jakieś zazdrości i taką kobietę trzeba postawić do pionu (i raczej odpuszczanie związku z taką kobietą). Ostatecznie ona i tak zrobi co jej się podoba.....

 

Bawienie się w udawanie alfy sralfy i trzymania ramy a potem zastanawianie się czy ona odwala shit testy czy nie....

Kobiety prawdziwie pożądające nie bawią się w takie zabawy jak shit test - bo po co testować? By facet jej marzeń uciekł do innej?

Shit testy są dla beciaków lub tymczasowych - widocznie przy takich nie czują ani emocji ani bezpieczeństwa skoro próbuje shit testami weryfikować swojego faceta...

Takie jest moje zdanie.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Shit testy są dla beciaków lub tymczasowych - widocznie przy takich nie czują ani emocji ani bezpieczeństwa skoro próbuje shit testami weryfikować swojego faceta...

Takie jest moje zdanie.

Wygląda mi to ba zdanie osoby nie doświadczonej w relacjach d-m. Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

I co @Brat Jan?  Będziesz mnie wołać do każdego posta - "brzydki obraca modelki"?

Spróbuję się powstrzymać.

5 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Mam ci dać linka do mojego posta o ruchaczach karłach którzy ruchają modelki?

Nie.

5 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Takie dziewczyny mają odpaloną hipergamię, a jeśli dziewczyna jest "top tier" i nie ma hipergamii - no to z pewnością nie jest zdrowa.

Widziałeś obecnie młodą, zdrową Polkę?

One są jak jednorożce lub Jeti. Ktoś słyszał,m że ktoś widział.:)

 

5 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Normalne i zdrowe dziewczyny unikają takich ludzi - co jest słuszne z powodu ich dbania o jakość przyszłego potomstwa.

Baba i jakość potomstwa?

Raczej baba i przystojny facet,  chooj że patol, alkoholik... Liczą się emocje jakie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.