Skocz do zawartości

Sejm RP z ogromną popularnością na YouTube z lepszymi wrzutami niż patostreamy


mac

Rekomendowane odpowiedzi

A ja osobiście patrzę na to z obrzydzeniem.

Banda skur**** polityków przedstawia nam zwykłym ludziom (których mają za hołotę) swoją "uładnioną" wizję.

Dlaczego nie wspomni się w trakcie istnienia tego kanału o np. historii pięknej fundacji "Pro Civilii" (z pomocą której wyprowadzano grube pieniądze z Polski między innymi na Cypr, Komorowski był w to umoczony po same przysłowiowe "kule" i wiele ludzi poginęło czyszcząc ślady po jej działalności)?

Podobnie z aferami PIS-u. Tutaj już trup nie ścielał się tak gęsto, ale dalej afery i rozwalanie pieniędzy było na porządku dziennym. I nie, nikt nie zostanie rozliczony. Jak słyszę, że Hołownia tutaj cyt. "robi z nimi jazdę" to zastanawiam się, co taka osoba ma w głowie oprócz siana.

Dlatego ja osobiście patrzę na cały ten "cyrk" z "internetowym sejmem" z delikatnym zażenowaniem. Jeszcze rozumiem, żeby się z tego pośmiać, ale jeżeli ktoś to łyka i serio myśli, że łapie z tego cokolwiek wartościowego to co można powiedzieć więcej... kurtyna. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Druid napisał(a):

Wątpię, że ta kadencja sejmu dotrzyma 4 lata do następnych wyborów.

 

BTW

Na betclicku jest możliwość obstawienia, że będą przedterminowe wybory, po kursie 2,75 - ale zanim kupon się rozstrzygnie, to trochę się zejdzie. :P 

https://www.betclic.pl/zaklady-specjalne-s80/x-kadencja-sejmu-c34067/x-kadencja-sejmu-dojdzie-do-przedterminowych-wyborow-m3002136154

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hubertius napisał(a):

Dlatego ja osobiście patrzę na cały ten "cyrk" z "internetowym sejmem" z delikatnym zażenowaniem. 

O to właśnie chodzi, bo zażenowanie zamieniło się w zainteresowanie i show. To nie jest sejm, tylko już walki gladiatorów na słowa. Za X lat będą się pewnie napierdalać na arenie. Ludzie to właśnie taki gatunek i nic się nie zmieniło od czasów Imperium Rzymskiego. Tylko forma robienia wody z mózgu nieco poszła do przodu. Mnie już ustawy nie obchodzą, czy zmiany w tym kraju. Chcę się tylko pośmiać ze zjebów. Myślę, że to jeden z tych sentymentów. Jebać polityków, ale dobrze, że się ich teraz śledzi w takiej skali, robi przeróbki, memy i jedzie maksymalnie za minimalną wpadkę. Niech się teraz nażrą gówna. Właśnie to jest to. Jeżeli nic nie działało do tej pory to zostały walki gladiatorów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie obrażę niczyich poglądów, ale zaryzykuję:

 

Jebać polityków, z lewej, z prawej, ze środka i z zewnątrz, włączając w to umiłowaną na forum Konfunię. Oni wszyscy są tam po to, żeby się nachapać i pobawić w rządzenie, a nie po to, by któremukolwiek z nas było lepiej.

 

Dziękuję za uwagę.

Edytowane przez Januszek852
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Januszek852 napisał(a):

Oni wszyscy są tam po to, żeby się nachapać i pobawić w rządzenie, a nie po to, by któremukolwiek z nas było lepiej.

Jeżeli ktoś dorosły przerzuca odpowiedzialność za swoje „lepiej” na coś lub kogoś to kończy nienawidząc tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.