Skocz do zawartości

Czy wykonywany zawód wpływa na pożądanie?


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Mosze Red napisał(a):

Żeby mieć wzięcie powinieneś zarabiać w odpowiedni/ modny sposób.

 

Oczywiście nie twierdzę, że wszystkie kobiety takie są, ale większa część idzie za stadem i tym co promuje popkultura, taka jest na dodatek nakręcają się wzajemnie i uderzają w koleżanki, których partnerzy nie zarabiają w sposób odpowiedni, czyli lansowany.

Zawsze miałem bekę z tej stadnej głupoty. 

Tym bardziej, że wyobrażenia opierane są na 99,9% o seriale, filmy- prawie zerowe przełożenie na rzeczywistość. 

 

Jest sporo zawodów uważanych za sexy/atrakcyjne - a jak się zna temat od kuchni…. 😅

 

26 minut temu, Mosze Red napisał(a):

 

A koleżanki czujące się "lepsze" i wbijające szpile

 

tępe dzidy 😅

27 minut temu, Mosze Red napisał(a):

A później ściana i płacz, że feminizm ją na manowce sprowadził, gdzie są ci dobrzy mężczyźni, że nigdy nie będzie mieć dzieci bla bla bla ....

 

W USA niezadługo ponad 50% kobiet, będzie bezdzietnych i samotnych.  

 

 

No cóż… Zbierają co zasiały. 

Edytowane przez Albert Neri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że panie patrzą na wygląd, status i pieniądze 😉 Każda chciałby mieć nowe buty, torebki, być kimś, pokazywać zdjęcia z podróży i otrzymywać lajki i komentarze. 

 

Pytanie co one same zaoferują w zamian.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem ostatnio do literatury "podrywowo-relacyjnej" i przypomniały mi się shit testy:

 

https://illimitablemen.com/2014/04/18/she-will-try-to-make-you-weak/

https://therationalmale.com/2015/01/13/acing-the-test/

 

Nawiązuję do tego tu bo ten mityczny fach i kasa nie bedą nam w stane raczej pomóc przechodzić shit-testy...

To ma nadal związek z emocjami i gadzim mózgiem.

 

Kuuurrrła, jak ja nie cierpię być testowany tak przez laski... Trzeba być ostrym zawodnikiem hah. 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mosze Red napisał(a):

Byłem kilka razy świadkiem takich akcji np. wbijanie szpil koleżance bo jej narzeczony ma zakład naprawy AGD i "dłubie" w pralkach i zmywarkach, do tego "nie ma studiów".

Czasy Wokulskiego o "czerwonych rękach" wiecznie żywe.

 

Ależ też świat bywa pojebany.

 

Taki tip, Panowie. Niezależnie od tego, co robicie zawodowo na danym etapie życia, nigdy nie wstydźcie się swojej pracy, jeżeli zarabiacie uczciwie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.