Skocz do zawartości

Witojcie


Kacperitos

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Kacperitos napisał(a):

Kiedyś aktywniej, teraz mi się nic nie chce. Na forum, bo chcę być w jakiejś społeczności

Witaj! Łatwo można dojść dlaczego Ci się nie chce...

 

Ps. Uważam że społeczność tutaj nie jest "jakaś", ale przekonasz się o tym zapewne sam niebawem. Wybór dobry, ale trudny, pytanie na jak długo się zadomowisz? 

 

"Jeżeli robisz to co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to co trudne, Twoje życie będzie łatwe." - Les Brown

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopy! 

26 minutes ago, Spokojnie said:

Witaj! Łatwo można dojść dlaczego Ci się nie chce...

 

Ps. Uważam że społeczność tutaj nie jest "jakaś", ale przekonasz się o tym zapewne sam niebawem. Wybór dobry, ale trudny, pytanie na jak długo się zadomowisz? 

 

"Jeżeli robisz to co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to co trudne, Twoje życie będzie łatwe." - Les Brown

A dlaczego mi się nie chce? Z natury jestem leniem :) Ale faktycznie, musi być tu jakaś przyczyna, może uda mi się ustalić co nią jest :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kacperitos napisał(a):

Z natury jestem leniem

Piękne przekonanie... Ale muszę Cię zmartwić, to nie jest prawda, także takich błędnych przekonań pewnie w sobie masz dziesiątki....

2 minuty temu, Kacperitos napisał(a):

może uda mi się ustalić co nią jest

Jeśli popracujesz nad sobą - nie "może", ale na "na pewno" uda się ustalić przyczynę:
a) twoich błędnych przekonań

b) prokrastynacji 

 

Niestety, to forum to nie jest fastfood, ani apteka24h, że bierzesz tabletkę - i jutro wszystko wiesz, życie jest piękne itp. Trzymam kciuki, że wytrzymasz tutaj dłużej niż rok, a nagrodą będzie po prostu łatwiejsze życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.