Skocz do zawartości

Faceci w galeriach


radeq

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, niech siedzą i pilnują toreb z zakupami :)

Raz mi się przytrafiło przystanąć przed wejściem do galerii i jakaś zupełnie obca dziewczyna podeszła i wręczyła mi swoją torbę do potrzymania. Jakoś tak z zaskoczenia wziąłem. Zajrzałem do środka - jakieś buty. Spojrzałem na nią pytająco, WTF? Czy coś mi daje czy podrywa? Ona rzuciła - "po prostu potrzymaj mi torbę". Jakoś nieprzyjemnie się zrobiło, więc opuściłem rękę z torbą - dosyć gwałtownie. Ale nie rzuciłem na ziemię. Tym razem to dziewczyna zrobiła minę pod tytułem WTF?. No to odpowiedziałem "w porządku, potrzymam". Dziewczyna pogrzebała w swojej torebce, coś tam poukładała pochowała, torbę wzieła i poszła. Rzuciłem za nią "dziękuję". Obróciła się, rzuciła "co?". No to powtórzyłem kwaśno - "dzięki". Żachnęła się, prychła i poszła wkurzona. Sytuacja sprzed dwóch lat, z Anglii.

Czyli w sumie oboje mieliśmy spieprzony humor z powodu głupiej torby z zakupami. Od tego powinny kobiety mieć białego rycerza, albo przyjaciela geja.. Albo chodzić na zakupy z plecaczkiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze wnerwiało łażenie po sklepach. Baba tego nie zrozumie, ale czasami naprawdę byłem zmęczony i miałem tego dość. Ona jeszcze się obrażać, bo nie chcesz z nią chodzi, a kupowanie ubrań jest takie ważne...

Nie można, jak człowiek, wejść do sklepu, kupić ci trzeba i wyjść. Trzeba oglądać wszystko, przemierzać, oglądać. Nawet jak niepotrzebne, to i tak jej się przyda.

 

 

Niektórzy twierdzą, że to był powód stworzenia wszystkich ruchów feministycznych. Baby zostały zapedzone do roboty, nie dbają o rodzinę, więc podstawowa komórka społeczna została zniszczona, mają kase i wydają na pierdoły. Mężczyzna nie potrzebuje 15 par spodni, skoro ma dobre. Baba zawsze nie ma w co się ubrać i wyda tyle kasy, ile ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dobi napisał:

Mężczyzna nie potrzebuje 15 par spodni, skoro ma dobre.

 

Ale potrzebuje 15 par butów, żeby baby szlag trafiał, że;

 

A. Poszło na to tyle hajsu.

B. Ten hajs poszedł nie na ich buty.

C. "Jak ten skurwiel śmie mieć lepsze buty niż ja?"

 

Nie wiem tylko czy noże można traktować jako ekwiwalent torebek :rolleyes:

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dobi napisał:

Niektórzy twierdzą, że to był powód stworzenia wszystkich ruchów feministycznych. Baby zostały zapedzone do roboty, nie dbają o rodzinę, więc podstawowa komórka społeczna została zniszczona, mają kase i wydają na pierdoły. Mężczyzna nie potrzebuje 15 par spodni, skoro ma dobre. Baba zawsze nie ma w co się ubrać i wyda tyle kasy, ile ma.

To kobiety pławią się w tym morzu konsumpcji, tylko kupować i kupować, nie ważne czy się przyda czy nie. Ma być dużo i kolorowo. W państwach zachodnich ( u nas już pewnie też) 80-85 procent zakupionych towarów i usług to zasługa kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykałem się z różnymi teoriami dotyczącego feminizmu:

- Zniszczenie rodziny, jako podstawy zdrowego społeczeństwa;
- Opodatkowanie pracy - gdy kobiety nie pracowały, to tylko mężczyźni płacili podatki. Przed wojną mężczyzna - robotnik był w stanie utrzymać rodzinę z kilkorgiem dzieci. Dziś nawet gdy oboje pracują, to rzadko stać ich na więcej niż jedno dziecko.
- Łatwiejsza kontrola nad społeczeństwem, ciągła walka płci.
- Zniewolenie umysłów - baby są bardziej podatne na manipulacje niż mężczyźni. Nie myślą rozumem, tylko instynktem (jak to mówi szef).
- Zwiększenie konsumpcji - Mężczyzna może jeździć starym samochodem, może nie mieć telewizora w domu jeśli nie jest mu potrzebny, ale baba musi mieć wszystko to, co mają koleżanki. Ciśnie, aby ciągle wydawać kasę. Nie znam ani jednej, która potrafiłaby oszczędzać i nie wydawałaby wszystkiego, co posiada.


Gdy jeszcze miałem żonę i byłem głupi, to próbowałem jej pewne rzeczy tłumaczyć. Teraz wiem, że nie ma to żadnego sensu. Je po prostu trzeba mieć gdzieś i robić swoje. Mówiłem, że może iść do sklepu ze swoją matką albo z koleżanką. Ja dam jej kasę i niech łazi po sklepach. 
Byłem z nią raz w centrum Ptak pod Łodzią. Kto był, ten wie. Parę godzin łażenia, a ona wszędzie chciała coś zobaczyć. W pewnym momencie po prostu miałem dość. Nogi mi odpadały. Powiedziałem, że nigdzie więcej nie idę. Usiadłem na ławce, kupiłem kawę w automacie i tak minęły mi jakieś dwie godziny, bo ona ciągle łaziła.
Najgorsze jest to, że one mają pretensje o to, że facet nie chce łazić z nimi po sklepach, aby one mogły coś sobie kupić. Ja byłbym w stanie zrozumieć, gdyby spraw dotyczyła jakichś rzeczy dla dzieci albo RTV czy do domu. Wtedy można decydować wspólnie, ale nie. Ona chce kupić majtki - masz z nią łazić. Oczywiście wybiera i przebiera milion razy we wszystkich sklepach. Nie potrafi jak człowiek wejść do sklepu, sprawdzić co jest i wyjść. Ona musi obejrzeć wszystko, każdą rzeczy wymacać.
Normalny mężczyzna gdy chce kupić spodnie, to w sklepie widzi tylko spodnie. Nic więcej go nie obchodzi. Podchodzi, wybiera rozmiar, przymierza. Jak pasują, to bierze, płaci i wychodzi. Czas trwania zakupów - 3 minuty.
Baba musi obejrzeć spodnie, sukienki, bluzki, majtki i nie wiadomo co jeszcze, we wszystkich sklepach. Wszystko musi przymierzyć, pomacać tylko po to, aby na koniec stwierdzić, że nie ma nic odpowiedniego dla niej. Czas trwania zakupów - 3 godziny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dobi napisał:


- Zniewolenie umysłów - baby są bardziej podatne na manipulacje niż mężczyźni. Nie myślą rozumem, tylko instynktem (jak to mówi szef).
- Zwiększenie konsumpcji - Mężczyzna może jeździć starym samochodem, może nie mieć telewizora w domu jeśli nie jest mu potrzebny, ale baba musi mieć wszystko to, co mają koleżanki. Ciśnie, aby ciągle wydawać kasę. Nie znam ani jednej, która potrafiłaby oszczędzać i nie wydawałaby wszystkiego, co posiada.

Tak mi przyszło na myśl, czy kobieta tak chętnie kupowałaby różne zbędne rzeczy wydając swoje pieniądze?

Pewnie wydawanie swoich to już wyższy stopień uzależnienia baby od zakupów. :)

 

Ta spirala konsumpcji nakręca się właśnie przez kobiety, a reklamy w ponad 90 procentach kierowane są właśnie do nich. Ostatnio w TV i radio są reklamowane nawet podpaski, które chronią przed brzydkim zapachem lub jakieś leki przeczyszczające dla kobiet z zatwardzeniem. :)

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One naprawdę są podatne na manipulacje.

Szczególnie jest to widoczne u "mamusiek". Im wystarczy powiedzieć, że coś jest dla dziecka i już lecą kupować. Nieważne, że to będzie prawdziwy syf. Napisane, że dla dzieci i kupują.

Najbardziej mnie osłabiają produkty typu: "Woda mineralna dla dzieci". To samo, co zwykła woda, ale z napisem. One to biorą. Nie ma żadnego zastanowienia, żadnej refleksji. Ma być najdroższe i reklamowane.


Chociaż fakt, pieluchy Pampers Premium są dobre dla noworodków. Lepsze od innych, ale chyba tylko do rozmiaru 1. Później nie są wcale lepsze od pieluch z LIDLA. 

Edytowane przez Dobi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dobi napisał:

Najbardziej mnie osłabiają produkty typu: "Woda mineralna dla dzieci". To samo, co zwykła woda, ale z napisem. One to biorą. Nie ma żadnego zastanowienia, żadnej refleksji. Ma być najdroższe i reklamowane.

Bo w ich mniemaniu co najdroższe i reklamowane to najlepsze, a przecież jest właśnie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudze pieniądze, zarobione przez kogoś innego, wydaje się lekką rączką, ale własne pieniądze, zarobione własną ciężką pracą, już niekoniecznie. 

Nigdy nie zrozumiem tej konieczności posiadania tylu ubrań i butów. Z doświadczenia wiem, że wiele z nich potem zalega w szafach po tym jak były kilka razy użyte. Niektóre nawet po 1 ubraniu, leżą nieużywane.

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.