Skocz do zawartości

Kobieta mówi o męskich cipkach


Rekomendowane odpowiedzi

Wkleję z wykopu tekst, bardzo fajny :)

 

 

 

 

Hej Mireczki! Choroba mnie dopadła, więc dużo czasu na przemyślenia + żale na mirko #przegryw#friendzone i #tfwnogf skłoniły mnie do tego wpisu, może to jakiemuś Mirkowi otworzy trochę oczy. 

Zacznę od historii, która się teraz u mnie dzieje - krótko mówiąc zfriendzonowałam kolegę i sam sobie na to zasłużył. Gość jest przystojny (ciężko mi ocenić, bo jest dla mnie mameją ale powiedzmy, że 7,5/10), dobrze ubrany, dobrze wychowany, ścieżka zawodowa obrana tak, że gdybym się go uczepiła to za parę lat bym się mogła rozłożyć jak żaba na liściu i nic nie robić, bo bez problemu bym go ustawiła jak chcę. Dawałam mu szansę, bo obiektywnie był godny rozpatrzenia. Testowałam go na różne sposoby - nosił za mną torebkę (no litości, jak kiedyś będziecie za panną nosić torebkę to utnijcie sobie jaja i do niej włóżcie, na to samo wyjdzie), śmiał się z najbardziej żałosnych żartów jakie mi przyszły do głowy, zmieniał plany, bo ja tak chciałam, ubierał się jak chciałam, mogłam mu powiedzieć wszystko co mi ślina na język przyniosła i nigdy się nie obraził. I myślę, że to cechy wspólne wszystkich zfriendzonowanych. Wiem, że to podłe co robiłam, ale serio chciałam mu dać szansę, ale jest dla mnie kompletnie aseksualną sierotą. Tyle z mojej historii.

Teraz przejdźmy do sedna. Kiedyś, chyba nawet na mirko, przeczytałam mądre słowa - że facet musi być od kobiety mądrzejszy, zabawniejszy, ładniejszy, bogatszy, rozsądniejszy, no cokolwiek, ale musi czymś dominować, bo my baby takie jesteśmy, że jak widzimy okazję to ją wykorzystujemy i pod pantofla wpadniecie szybciej, niż się zdążycie się zorientować. A tutaj się kończy szacunek. Prawda jest taka, że zawsze przegrywa ten komu bardziej zależy - zawsze się tym kieruję i nigdy w życiu żaden facet mnie nie zranił. Podstawą udanego związku są dwie, szczęśliwe same ze sobą, osoby, a nie sieroty, które szukają rozwiązania problemu złego samopoczucia w drugiej osobie i to szczęście od niej uzależniają. Nie wiem jak można żyć, wiedząc, że osią twojego życia jest jakaś inna osoba, dla mnie to absolutny przegryw. Co do friendzone to tak jak wyżej - wiem, że niektórym facetom się wydaje, że jak będą cierpliwie słuchać i głaskać po głowie to punktują i to prawda, ale punktujecie wtedy w roli takiego brato-friendzono-kolegi-geja. Nigdy nie bądźcie na każde zawołanie, bo to żałosne jak facet olewa swoje pasje, przyjaciół, plany dla laski. Najlepsze co działa na kobiety to 
1. Okazanie zainteresowania
2. Totalne wyluzowanie, bycie zabawnym, aczkolwiek lekko zdystansowanym i zajętym swoim życiem
3. Laska się zastanawia co jest grane
4. Coraz częściej o Tobie myśli, bo niby ją to wkurza, że jesteś niezdecydowany, a tak naprawdę ją to kręci
5 ????? Profit! :D

Bo niby wiadomo, że faceci lubią gonić za króliczkiem, ale króliczek też lubi być goniony. Sama zauważyłam, że często mi się podobali faceci z wyglądu całkiem przeciętni, ale potrafili tak namieszać, że ciągle analizowałam ich zachowanie.

Podsumowując - jak macie chociażby przeciętne twarze (bo jak brzydkie to nie wiem co doradzać), dopakujcie lekko na siłce, strzelcie sobie modną fryzurę, ubrania i zachowujcie się trochę nonszalancko, lekko zdystansowanie i przyjdziecie mi tu szybko dziękować za wyjście z #tfwnogf.

Miejcie do cholery trochę szacunku do siebie, bo jesteście facetami! To wy macie być oparciem, synonimem bezpieczeństwa, rozsądku, siły i ogólnie pojętej męskości. Pamiętajcie, że wasze plany, hobby, przyjaciele, cele, edukacja, tradycje, marzenia są ważne i nigdy nie dajcie babie wejść sobie na łeb, bo jak już wcześniej pisałam, kolejne kroki to brak szacunku, włażenie na głowę, wejście pod pantofel i zastanawianie się kiedy to się stało.

#przegryw #friendzone #tfwnogf #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki(wołam tak dużo osób, bo jestem ciekawa waszego punktu widzenia, bo u bardzo licznej grupy znajomych się sprawdza w 100%, ciekawe jak u innych)

 

 

 

 

 

Link: http://www.wykop.pl/ludzie/amidja/   Nie wiem czy dobry, to chyba mikroblog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie historia jest zwariowana(nie bede opisywał dokładnie co jak i gdzie bo postronne osoby mogły by jakies fakty poskładac)Na balecie na który zajechałem poznałem super lale.laser rakieta(w niedopowiedzianej częsci historii pua nazwali by mnie super mega hiper samcem alfa i omega z social pruwem nie do przebicia)no i z lalą w ciagu chwili beret tak sie zjednaliśmy ze schlała mnie do urwanego filmu.ostatnie co pamietam ze siedze z lalą przytulony a ta upija mnie drinkiem(całe towarzystwo było na takim gazie ze nikt nie pamieta co sie działo)rano sie budze przykryty kurtała którą miała na sobie.myśle dobra kobieta połozyła mnie lulu.zastanawiał mnie tylko rozpiety rozporek i dręcząca myśl obym nie ruchał po pijaku :D .przez cały dzień od czasu do czasu dzwoniłem do niej.nic.wieczorem napisałem sms typu.wiem ze sexu nie było ale powiedz co i jak bo film mi sie urwał.potem były fochy stroszenia piórek itd.ale sie wkońcu dowiedziałem tyle ze była namnie wkurwiona ale sama nie pamieta oco :Di leciała bajera dosyć elitarna bo na próbyjej dopierdalania mi odpowiadałem tym samym. potem wysłała obecane wczesniej fotki.pomejlowalismy sobie troche.oczywiscie ona pierwsza pisała.ale od półtorej miecha jest cisza w eterze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mozna spotkac takie fajne otwarte babki,z poczuciem humoru i dystansem do siebie co nie pierdola sie w tancu :) Szczegolnie mlode cipki sa otwarte na nowosci w mowie i czynie ;) Niestety wiekszosc kobiet nie ma dystansu do siebie.Co zaobserwowalem w UK .Polskie kobiety prawie w ogole sie nie usmiechaja...Chodza smutne,zle wiecznie zal na twarzy...Sa piekne ale ten ''twarzowy'' pesymizm odrzuca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.