Skocz do zawartości

Kobieta mówi o męskich cipkach


Rekomendowane odpowiedzi

zadzwoniłem do niej w wakacje dziekujac jej za wszystko itd.opisywałem to.z jednej strony czysto teoretycznie gdybym miał z nią być ponownie wiedziałbym dokładnie co jak gdzie robić.całkowite dopasowanie itd,ale to nigdy nie nastapi.z tego względu że stać mnie na jeszcze lepszą lale niz ona.znam powody co jak i kiedy dlaczego zemna była i nie mam zamiaru tworzyć pustego zwiazku


Po za tym nawet nie mam do niej numeru.ani jej zdjec.na chuj mi to :) po co mam jej tym dawać do zajebistosci ze kolejny jej były jest jej kolezanka z fiutem.nie zemna te numery

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna manipulacja. Ta sama gra tylko nowe karty. Obmyslacie jak by tu z laskami pograć jak równy z równym. Potem przekazecie swoim dzieciom o co biega z "miłością" i będzie tak jak w tej Anglii. Wszyscy się rzna a rzniecie to cel sam w sobie. Wydawać by się mogło ze takie forum powinno uświadamiać i to jest ok, ale jeśli wejdziemy w te grę to będzie patologia. Póki co zdecydowałem ze wysiadam, nie lubię grać w gowniane gry. Jeśli "Adam weźmie jabłko od Ewy to oboje upadna. A my tu jesteśmy jak żołnierze obrońcy wartości i szlachetnych cnot. Jebac ich chytre plany i zasadzki po hooj tracić czas na rozkminianie o co im chodzi, jak zostaną olane przez większość to się oburza. Niech ciśnienie nie będzie z wami :-D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że dzisiaj pobawię się tym procesem bo cały tydzień chory jestem, a mnie ciśnienie na laski bierze. To dobrze czy źle? Żebym jak coś nie był za bardzo needy tylko klasyczne wyjebanie, sztachnięcie cygarem i powolne rzucenie o podłoge z demonstracyjnym przydeptaniem xDxDxD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawiła sie nawet wtyczka od słuchawek.a to ważny znak zainteresowania.śmiała sie z tego ze my sie smiejemy.nie potrafisz czytać mowy ciała kobiety :D

nie tknął bym jej długim kijem :blink:

 

No dziewcze wyjątkowo przeciętnej urody trzeba przyznać. Jak nie gorzej.

Co do mowy ciała - lepiej wychodzi mi czytanie między wierszami i wyłapywanie ich kłamstw i braku spójności myślowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.