Skocz do zawartości

Niechęć kobiet do seksu, co powinno zaalarmować.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Na początek wyjaśnienie, otóż, w co ciężko uwierzyć, nie mam jakichś wyjątkowo przykrych wspomnień z płcią przeciwną, moje relacje były raczej poprawne, bez wielkich szaleństw, ale raczej na (niezbyt duży) plus, nie mam obrączki, ale nie mówię kategorycznie "nie" instytucji ożenku, po prostu, na razie się mi nie spieszy, a brak sformalizowanej relacji nie spędza mi snu z powiek. Jednak ze względu na zmysł obserwacji oraz doświadczenia moich znajomych, często mało zachęcające, chciałbym podzielić się na forum także kilkoma swoimi refleksjami.

Jak analizować postawy i zachowania kobiet, by uniknąć sytuacji, w której nie ma seksu (i raczej nie będzie), pozwolę sobie w związku z tym skopiować własny post z innego forum (jestem w stanie udowodnić jego autorstwo, w razie wątpliwości).

 

1. Unikać jak ognia panien, których matka nie pracowała. Nawet jeśli one same pracują zarobkowo to traktują to jako okres przejściowy. MATKI-POLKI powinny być obecnie tylko nieprzyjemnym wspomnieniem, pracujmy nad tym... :P Z moich znajomych, które miały takie warunki rodzinne tylko jedna ma inną filozofię życia, reszta marzy o byciu "meduzą", spa na koszt męża i pstrykaniu w TV. Co do pożycia, to jak łatwo się domyślić, jest ono tylko narzędziem do osiągnięcia celu.

2. Zorientuj się najzwyczajniej w świecie czy partnerka/kandydatka jest zdrowa. Unikaj jak ognia kobiet ponadprzeciętnie często chodzących po lekarzach, hipochondryczek, w tym wychudzonych okularnic o wyglądzie "pani z biblioteki", unikających jakiegokolwiek wysiłku fizycznego. Tu wyjątkowo wyraźnie objawi się problem z libido, szczególnie po urodzeniu dziecka. Trudno się tym paniom dziwić i mieć pretensje, ale w końcu to nie ty musisz się z nimi męczyć, prawda?

3. Potężna ilość kobiet w Polsce jak ognia chce uniknąć staropanieństwa, czują się zerem jeśli są same, to wynika z kompleksów, słabej psychiki, z tego, że faktycznie są osobami dość durnymi, nieciekawymi, nie wiedzą co same ze sobą mają zrobić i sądzą, że ich pustkę życiową i umysłową zakończy związek. Dochodzi wieloletnia tresura mamuś i koleżanek, które nie znały innego życia i jakiekolwiek inne pomysły na siebie są poza ich obszarem pojmowania. Postaraj się dowiedzieć coś o poprzednich związkach twojego obiektu zainteresowań, dobrze jest nie robić sobie nadziei względem kobiet, które w przeszłości miały tylko uległych, nieciekawych partnerów. Wiele kobiet musi "kogoś mieć", bo nie chcą być postrzegane jako samotne, to jedyna motywacja, taki typek służy im do odwożenia na- i z imprez, noszenia torby z zakupami, czy odbierania z pracy. Stawia je w komfortowej sytuacji, bo najczęściej z racji sparowania nie są zaczepiane przez innych i nie ciągną się za nimi komentarze jakich doznają singielki. To główna motywacja.

 

4. W Polsce, wg moich ocen, bardzo dużo ludzi łączy się w pary po prostu z BIEDY!!! Tam nie ma żadnego ognia z dupy, wzajemnej fascynacji, wspólnych ambitnych planów, burzliwych emocji, po prostu, tworzy się kolejna parka szaraczków, takiego nawozu systemu, mrówek, których celem jest wyplucie z siebie kolejnych mrówek i zejście z tego padołu bez śladu za kilkadziesiąt lat. Słowo klucz opisujące ich to PRZECIĘTNOŚĆ, aż do porzygu.

5. Oczywiście ważna jest też religijność danej osoby, żadnych "oazówek" itp. Po urodzeniu zaplanowanej ilości dzieci będziesz mógł sobie związać na supełek, albo chodzić na lewiznę.

6. Absolutnie żadnych dziewic powyżej 22 roku życia. Jeśli kobieta ma 22 lub więcej i nie posiada widocznych niedostatków wizualnych to często kryją się za tym poważne problemy natury emocjonalnej (a może nawet psychiatrycznej), które będą z pewnością miały negatywny wpływ na wasze pożycie.

7. Obserwuj jak zachowuje się gdy usłyszy sprośny dowcip, gdy np sytuacja wymaga wypowiedzenia się o częściach intymnych (bez podtekstów, może chodzić o sprawy medyczne, o dzieło sztuki etc). Nikt nie każe jej od razu rzucać się w nurt dyskusji i być najbardziej wyzwoloną z całego towarzystwa, ale jeśli czuje się mocno skrępowana, ma problem jak coś nazwać, powiedzieć etc to także nie wróży dobrze.

8. Jaka jest jej postawa wobec znajomych kobiet, o których wie, że są bardziej wyzwolone, lubią sex. Jest obojętna, czy za plecami komentuje ich prowadzenie się, czy czuje się od nich lepsza i mówi o tym?

Na koniec, NIGDY NIE ZAPOMINAJ, żeby dbać o siebie, starać się być atrakcyjnym, umysłowo i fizycznie. Nie musisz być 120 kg-owym koksem, wystarczy w miarę wysportowana sylwetka, nie przesadzanie z fajkami i alkoholem, higiena i zadbane ubrania. Jeśli masz wory pod oczami, bebech, niezdrową cerę, twój jedyny fryzjer to maszynką na zero, a rano budzisz wszystkich głośnym pierdem to sorry, nie ma na to mocnych... :-)
No i staraj się kobiety zainteresować koniecznie czymś innym niż tylko swoją pozycją, potencjałem i zarobkami. Podkreślam, ZAINTERESUJ JE CZYMŚ!!! Bo jeśli powyższe to twój jedyny atut to będziesz ściągał właśnie takie nudne, pazerne, siedzące w domu qrwy nie mające na siebie żadnego sensownego pomysłu. Skoro twój jedyny pomysł na zdobycie i zainteresowanie kobiety to bycie bankomatem to takie właśnie znajdą się w twoim otoczeniu.
Sam też unikaj kobiet, które nigdy nie uprawiały żadnego sportu, choćby hobbystycznie.
Uzupełnię post, jeśli mi się coś jeszcze przypomni.

 

Pozdrawiam

  • Like 4
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ladne podsumowanie i jesli kogos zmotywuje - tylko bic brawo.

 

Jednak kolejny etap rozwoju jest calkiem przeciwny.

NIE STARAJ SIE niczym zainteresowywac kobiet.

Rob DLA SIEBIE rzeczy interesujace i rozwijaj sie.

To podstawa.

TY jestes celem swojego zycia.

To co robisz ma miec na celu nie kobiety ale to zebys kiedys powiedzial:

Mialem ciekawe zycie.

 

Kobiety to stwory co przyklejają sie jesli ktos jest wystarczajaca przyciagajacy.

Taka sexy-grawitacja.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.