Jump to content

teddy1

Użytkownik
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

372 Świetna

4 Followers

About teddy1

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,982 profile views
 1. Takie sytuacje każdego z nas wcześniej czy później dopadają. Sam mam czasami przesyt wszystkiego, ale to też wynika ze specyfiki mojej firmy, ale powoli zaczynam wdrażać zmiany i coraz więcej delegować. Nauczyłem się doceniać wolny czas oraz chwile z bliskimi i przyjaciółmi. Zmiany też czasem są dobre - czasem zamiast myśleć wystarczy działać. Zacznij uprawiać jakiś sport - najlepiej drużynowy lub przyjemniej z drugą osobą.
 2. Jak wyżej- brakuje kontekstu, ale pewnie shit test. Może mówić sobie co chce, ale skoro wspomina temat dziecka, to coś tam w środku się dzieje.
 3. Cytując klasyka - Charlie Sheen w sądzie: 'Ja im nie płaciłem za seks, tylko żeby sobie poszły' - dla niektórych to też wygodna opcja, a czas potrafi być więcej warto niż 500 czy 1000 zł.
 4. @maggienovak360 000 złotych to w skali kraju wielkości Polski niewielka kwota. W Twoim przypadku jak na dłoni widać obronę interesów tylko jednej strony, a nie mam słów by wyrazić ogrom krzywdy dla osoby, która wychowuje nie swoje dziecko, łącznie z kobietami, których dzieci zostały zamienione w szpitalu. Tutaj płeć nie ma znaczenia - takie oszustwo jest wręcz nieludzkie. Proszę nie naginać logiki by bronić interesów niewiernych kobiet. Ja też tu nie bronię niewiernych facetów żeby od razu nie było, że jedna płeć jest zawsze winna. Testy DNA powinny być obligatoryjne, koniec
 5. Bezpłodność z jej strony czy że strony faceta? Ach te alfa wdowy. Mam jedną znajomą, która dla swego bad boya wysupłała ponad 100 tysięcy złotych, bo potrzebował na imprezy, a i tak ja później zostawił - także panowie - Himalajki istnieją 😉
 6. 38 lat i wolna to pierwsze tygodnie będą motylki pewnie i seks na okrągło, a później albo parcie na związek albo nowe emocje, bo zadziała przyzwyczajenie i monotonia. I tu nie chodzi o to, że Ty jesteś nudny tylko już Cię pozna i oswoi się. Ale wszystko zależy od tego czego szuka na tym etapie życia. Może już się wyszalała i szuka odrobiny stabilizacji, a może działasz na nią i chce żebyś był jej Greyem. Nie dowiesz się jeśli nie przetestujesz jej.
 7. Jedna sprawa to coraz mniejszy brak ogłady u płci pięknej, ale jeśli jasno postawisz granicę lub zwyczajnie postawisz na swoim lub powiesz kobiecie, że tego rodzaju zachowań sobie nie życzysz i one dorosłej osobie nie przystoją, to kobiety od razu ładodnieją. Zresztą moim zdaniem ich opryskliwość to rodzaj buntu i swego rodzaju złości na fakt, że nie mają przy sobie faceta przy, którym mogą i chcą być potulne. Wmawia im się, że mają być niezależne i spełnione zawodowo, a jak wiemy to jest sprzeczne z naturą. W środku kobieta chce dzieci, domu, ogarniętego faceta i porządnego r
 8. Panowie i Panie, Mała refleksja- czady z dawnych lat. Mieliście/ macie doświadczenia/kontakt/refleksje na ten temat? Pytam, bo na forum panuje kult/kompleks czada/Jesiki. Zapraszam do dyskusji. W wolnej chwili opiszę kilka refleksji oraz sytuacji z mojego życia.
 9. A moim zdaniem warto, bo każda umięjetość w życiu pomaga plus zwyczajnie może ktoś lubi tańczyć czy grać na gitarze w wolnym czasie, albo pływać łódką. Niby mamy się rozwijać i mieć hobby, a siedzieć na kanapie z pizzą. Sama umiejętność prowadzenia rozmowy dużo daje.
 10. Wiem jedno, jak jesteś z wyglądu tak około 7 już nie mówiąc 8/10, jesteś dobrze zbudowany, dobrana garderoba do okazji i wszystko pasuje do siebie i potrafisz się wysłowić i zachować to już jesteś bardzo na dobrej pozycji startowej. Dołóż pozycję, zarobki i kilka ciekawych hobby to kobiety chętnie Cię same zagospodarują. No i nutka bad boya/wariata, który na weselu zatańczy z Tobą idealnie walca/ coś pysznego ugotune/ zna się na winie/ zagada z Twoja babcią jak najlepszą koleżanką otworzy drogę do wielu podbojów - nic nie działa lepiej jak takie umiejętności wyciagnięte z kapelusza
 11. @VanBoxmeer w przypadku kobiet pracujących przynajmniej na część etatu po pierwsze ona aż tak gnuśnieje z czasem w domu z dziećmi i obowiązkami, a po drugie nie może Cię podać o alimenty na nią przy rozwodzie lub szansą ich uzyskania będzie mniejsza, bo przecież sama też ma możliwości zarobkowe. Ale owszem warto mieć komfort, wiedząc że przez jakiś czas żona nie musi pracować, a może się zająć dziećmi i domem. Natomiast jeśli chodzi o dzieci po 30tce, to może być coraz ciężej. Wiem co mówię. Żona miała depresję po poronieniach, a i oczywiście dla mnie nie było to łatwe.
 12. Moim zdaniem przynajmniej spróbować. Wrócić zawsze możesz, choć nie wiem czy później będziesz chciał. Możliwości awansu są o wiele większe i wiele rzeczy jest zwyczajnie o wiele bardziej cywilizowanych. Polska to nie jest kraj dla młodych ludzi choć życie na emigracji też potrafi dać w kość. Będąc już zagranicą jak najszybciej opanuj język i wykazuj się inicjatywą, a zobaczysz jak szybko da się awansować lub zwyczajnie rozwijać. Znam ludzi co w wieku 50 lat wyjechali na kilka miesięcy i nie chcą już wracać, bo im się spokojniej żyje tutaj niż w Polsce.
 13. Życie to nie Internet. Mam w moim kręgu taka dziewczynę 9/10, co miała narzeczonego z wyglądu modela, i zdradziła go z kolesiem max 6, może 7 na 10, a teraz jest żoną też takiego 6/10 z wyglądu ale on ma stałą pracę i świata poza nią nie widzi. Inna sytuacja z rodziny. Kuzynka po dobrej uczelni, z dobrą pracą i z wyglądu nic jej nie brakuje ma rozwodnika z dwójką dzieci, którymi ona często się zajmuje. Znajomjy praca dorywcza, mieszkanie wynajmowane, a całkiem niezła laska lata za nim jak szalona. Nie zawsze SMV odzwierciedla rzeczywistości sztywno w 100 procentach.
 14. Nie wiem jaki masz grafik w pracy, ale skoro jesteś singlem, to przemysł czy w weekendy gdzieś nie możesz popracować gdzie zarobisz extra pieniądze i szybciej spłacisz długi oraz poznasz nowych ludzi. Są takie prace, które łączą aspekt socjalny i finanse. Bary, restauracje, kluby, hotele, kluby fitness, obsługa przyjęć, wesel, prace przy różnego rodzaju eventach. Złapiesz więcej kontaktu z ludźmi, a tym bardziej z płcią przeciwną i tak na dzień dobry na bardziej neutralnym i naturalnym polu.
 15. Autorze- ile jeszcze zostało Ci do spłaty i czym się na codzień zajmujesz. Przy obecnych zarobkach ile Ci jeszcze zajmie spłata długów? A co do biedaka - wyobraź sobie, że żona daje Ci kopa w tyłek, wylatuje z z domu i musisz płacić alimenty na była żonę i dzieci, o których widzenie musiał byś się prosić. Zapłacisz obecne zobowiązania i możesz się nieźle jeszcze odbudować. Może nawet warto wyjechać na rok/dwa zagranicę i odbić się finansowo lub zmienić otoczenie. A co do kobiet to jest ich dużo i musisz potrenować, ale nie zakochać się w pierwszej lepszej. Złapiesz trochę p
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.