Jump to content

teddy1

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

428 Świetna

4 Followers

About teddy1

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,693 profile views
 1. Trochę za mało detali, ale ilu uczestników forum jest w związkach tutaj powyżej 10/15/20 lat ? Sam jestem z żoną kilkanaście lat i jeszcze jakiś rok/dwa lata temu zrobił bym wiele dla seksu z żoną, a teraz średnio minie chce. Z czasem człowiek zaczyna mieć mniej cierpliwości do słuchania narzekań i przemyśleń. U mnie odkąd żona się nawróciła religijnie i podczas jednej z rozmów z obrzydzeniem na twarzy wręcz zakomunikowała mi, że loda to ona mi już nigdy nie zrobi, a w młodości niejednemu z przyjemnością te lody robiła i mi swego czasu też, poczułem wręcz jakby mi dał ktoś w
 2. Promowane są pewne rzeczy na siłę, ale czy Bond na siłę ma być kobietą? Ostatnio przypadkiem obejrzałem film Czarna skrzynka - polecam - super thriller lub hiszpański film Mistrzowie - świetne kino. Podświadomie większość z nas czuje, że coś jest prawdziwe, zasłużone i wciągające. Jak może ściągać film o łasce co ma magiczne moce i wszystkim dokopie ważąc 40 kg? Swoją drogą to nawet woke laski nie znoszą pizdowatych facetów i tak samo jest w bohaterami kina. Już kilka filmów z super woke bohaterkami zaliczyło klapy plus wiele osób czuje jak im się coś na siłę wciska.
 3. Nigdzie napisałem, że dzieci są tylko super, cud, miód i malina. To mnóstwo wyrzeczeń, czasu, środków finansowych,etc. Ale to jest tez wolny mniej lub bardziej wybór. Jedni chcą mieć dzieci, a inni nie. Nikomu nie zabraniam, ani nie zachwalam - to indywidualne decyzja. Nie ma jednej najlepszej dla każdego drogi życia. Są tutaj osoby, które za wszelką cenę chce przekonać wszystkich do słuszności swoich racji, je widząc, że nie każdy chce tego samego. Poglądy się też mogą zmieniać, cele i potrzeby życiowe też- to naturalna kolej rzeczy. Ilu facetów walczy o prawa do konta
 4. Każdy ma inaczej. Ja mam dzieci i owszem widzę, że inni mają więcej czasu na wszystko, ale nie wyobrażam sobie teraz życia bez nich. Naturę ciężko oszukać i ja tylko dostaniesz na ręce swojego malucha najczęściej nie ma już drogi odwrotu - nie oddałbyś swojego dziecka za nic. Za to nikomu nie mówię, że musi lub powinien mieć dzieci. To nasz wybór.
 5. A mało to lasek co ma kilku naraz? Bycie łaską to jak bycie milionerem w burdelu - do wyboru do koloru - ot mi trudność.
 6. Około 9-10 miesięcy jeśli chodzi o ogarnięcie się w sprawach damsko-męskich, ale problem był taki, że przez kilka miesięcy jeszcze pracowaliśmy w tym samym miejscu. Natomiast co do firmy to wyszło naturalnie i nie żałuję. Dziś lat dobrych kilka po tym wszystkim bogatszy o wiele doświadczeń z płcią przeciwną mam rodzinę i dzieci z taka 8/9 W swo8m czasie poznaną w jak miała 22 lata. Przeżyłem z nią o wiele więcej uniesień niż z byłą , ale ten nowy okres życia też przynosi nowe problemy w związku. Natomiast na dzień dzisiejszy około 40tki sylwetka całkiem niezła, kilka firm, dochody
 7. To tak dla otuchy - 4 lata. I wiesz - dziewczyna co kopnęła mnie w tyłek zrobiła mi przysługę. Owszem, odchorowałem to ciężko, ale praktycznie po roku firma, auta, inne dziewczyny i inny sposób myślenia. Też dostałem tekst, że gdybyśmy się spotkali kilka lat później i takie tam. Ale jak później posmakujesz kilkunastu innych dziewczyn będziesz miał porównanie i przede wszystkim brak bólu dipy, który od Ciebie teraz bije na kilometr. Zajmie Ci to trochę czasu, ale musisz swoje przetrawić. To zajmuje trochę czasu, ale wierz mi, wszystko Jest lepsze niż być kołem zapasowym i ciepłym misiem d
 8. Status, władza, pieniądze podnoszą SMV diametralnie plus jak ubiorem i siłką się podciagniesz że dwa oczka w skali to nagle jesteś ponadprzeciętny. Do tego obycie, humor i pewność siebie i będzie z kobietami o wiele lepiej. Przynajmniej we wstępnych fazach związku. Nigdy nie miałem laski, którą bym zabrał do hotelu, która nie miała by mokro i nie chciała się uzewnętrzniać seksualnie.
 9. Twoja siostra to nie jest wyjątek, a raczej dość pospolity przypadek. Większość kobiet idzie do pracy, bo musi. Ona nie musi, bo mąż wyrobi na całą rodzinę. Jak tu było napisane wcześniej połączenie matki polki z julką i masz przykład jak wygląda takie małżeństwo.
 10. Taka teraz moda, ale o ile rozumiem młode dziewczyny, tak tym dorosłym się dziwię, bo już po 40tce raczej się powinno łączyć pewne fakty. Tatuaż to owszem jakiś koszt i doza bólu, ale jest go o wiele łatwiej zrobić niż zmienić swoje nawyki żywieniowe lub sylwetkę. Dziś tatuaż to już prawie ten sam poziom dostępności co tipsy czy doczepy. Większość starszych kobiet z tatuażem wygląda poprosi źle.
 11. E tam AI - jak się wykształci męska i damska AI, to ta damska strzeli focha, a męska poleci po kwiaty i będzie zmywać naczynia żeby uszczęśliwić AI myszkę 😂 Będą tak sobą zajęci na poziomie molekularnym, że Karyny i Sebiksy ich w rozwoju prześcigną. A ja jeszcze AI odkryje socjalizm i LGBT to już się całkiem ciekawie zrobi i cały system im padnie, a my im wtyczkę wyłączymy pijąc piwo na grillu u szwagra debatując czy golf w gazie mniej pali 😁
 12. Witam, Moim zdaniem najważniejsze jest to co Ci mówiłem intuicja oraz jak się z tym wszystkim czujesz. Pomyśl i podsumuj tak konkretnie klienta sytuacja i jej konsekwencje spędziły snu z powiek. Jak często o tym myślisz i w jakim jesteś przez to stanie psychicznym? Czy zwyczajnie dobrze się czujesz z tą dziewczyną? Czy będziesz w stanie zapomnieć o tej sytuacji i czy nie będzie miała wpływu na to jak się będziesz czuł za każdym razem jak będzie sama wychodzić? Czy na dzień dzisiejszy mieszkacie razem?
 13. Większość kobiet po 40tce kręcą młodsi, ale jak tu już było pisane, są pewne granice i myśl to jedno, a bzykanie mamy kolego to już inna sprawa. Pewne rzeczy czasem lepiej odpuścić.
 14. Z czasem zobaczysz, że większość zajęć się nudzi, ale pewnie są wyjątki. Decyzji nikt nie może za Ciebie podjąć, bo to Twoje życie. Ja w większości przypadków zmieniając zajęcie wychodziłem na plus. Żeby coś się w życiu ruszyło musisz zrobić jakiś ruch. Wyjść że strefy komfortu lub marazmu. Możesz zostać tam gdzie jesteś mi zaryzykować. Ja przed 30tką byłem totalnie spłukany- totalnie. Dziś jestem daleko powyżej średniej i mam perspektywę na dalszy rozwój i optymalizację tego co robię. W Polsce też , ale zagranicą możesz w ciągu 10 lat od pracownika stąd się przedsiębio
 15. Ja przeszedłem to samo i wierz mi, ona była z Tobą z braku laku. A inne będą Cię miały za spełnienie marzeń- oczywiście na jakiś czas 😁 Ale jak zasmakujesz laski, która ma na Ciebie naprawdę ochotę, to zobaczysz jaka może być różnica w seksie i nigdy więcej nie będziesz chciał takiego seksu na odwal.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.