Skocz do zawartości

Donejt od Papieża polaka dla Pani Gosi - Daniel Magical


DOHC

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Gosia ale nie tylko ona na tych streamach jest osobą jakby to ładnie ująć, bardzo prostą. Widzi świat zero - jedynkowo, Pani Gosia nie zastanawia się faktycznie nad tym jaki był papież tylko ma wbite do głowy, że to jest świętość, prawdopodobnie ma tak też w kwestii księży etc. dlatego Pani Gosia słysząc bluzgi na papieża reaguje w taki a nie inny sposób. Styki się zgrzały, zapewne picie też nie pomaga no ale przecież te streamy u Magicala to tak ogólnie rzecz biorąc pokazują sytuację jaka jest tak naprawdę w części polskich domów, gdzie również alkohol się leje i leje się często ;) myślę, że każdy ma/miał takiego wujka mówiąc przykładowo, który lubił sobie popijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rexer DanielMagical to rozrywka dla wielu ludzi i nawet gdyby ludziom kazać płacić za możliwość oglądania jego i reszty ekipy to ludzie to zrobią co widać bo samych donejtach. Ludzie chcą to oglądać bo to bardzo prosta rozrywka dająca wiele emocji przy minimalnym wkładzie własnym. Na zasadzie: Dostajesz dużo za nic.

15 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Styki się zgrzały, zapewne picie też nie pomaga no ale przecież te streamy u Magicala to tak ogólnie rzecz biorąc pokazują sytuację jaka jest tak naprawdę w części polskich domów, gdzie również alkohol się leje i leje się często

@Quo Vadis? Ma rację. Nie oszukujmy się, ale każdy zna jakaś mniej lub bardziej patologiczną rodzinę. Dlaczego? Dlatego, że takich rodzin jest dosyć sporo, ale nigdy nie były pokazywane na świat w takiej skali jak to robi Magical ze swoją rodziną przez co ludzie nie zwracali na to tak wielkiej uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy masz racje, za obrażającego donejta 1zł możesz wkurzyć streamerów i osiągnąć chwilową, emocjonalną przyjemność. Ale to chodzi o młodych, o wpływ takich nadawań na żywo na dzieci, które zamiast szukać wartościowych wzorców, to kodują sobie takich pijaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rexer Jeszcze rok temu streamerzy byli niszowi i mało popularni. Od początku tego roku ich sława zaczęła nagle rosnąć, a słupki subskrypcji rosnąć. Dlaczego? Bo ludzie chcieli i chcą nadal takiej rozrywki. To nie przypadek, że właśnie pato streamer jakim jest DanielMagical zebrał najwięcej widzów na jednym streamie w skali całej Polski. A co do dzieci to one oglądając to raczej widzą, że takie sytuacje jak u Magicala źle się kończą np. policja, 48h, kłótnie, bójki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy racja, na youtubie streamy były mało popularne wcześniej, ale to dlatego, że Twitch/Hitbox "prześcigał" yt w znanych streamerach, oraz opcjach do zarobku (o ile tutaj nie jestem pewny). Patologia rodzi patologie, nawet jak dzieci mające 13/14 lat oglądają Magicala ze świadomością, to i tak jakaś część tego przechodzi nieświadomie do ich wzorców. Co jak co, ale ja swoim dzieciom kategorycznie zabroniłbym oglądania Magicala, już wolałbym, żeby macały przez monitor balony Sexmasterki :D Przynajmniej to mogłoby im przynieść w przyszłości jakieś widoczne efekty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś oglądał by tylko i wyłącznie patostreamerów, to wzorce by mu się pogorszyły. No ale co z tym zrobić? Jest masa ludzi, którzy mają w nozdrzach pozytywne treści, a ciągnie ich do patologii. Nie byłoby magicala, to znalazłby się inny patus.

 

Kto więc jest winny? Patus emitujący patologię, czy ktoś kto chce ją wchłaniać w siebie i jeszcze za to płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 zaciekawiła mnie ta książka, może nawet ją zakupię. Ciężka lektura, czy idzie ją obalić stosunkowo szybko? (Obecnie czytam Transerfing z przyjemnością, a coś nie czuje, bym miał ochotę na jakiś ciężki kamień do zgryzienia :lol:). Z tego co doczytałem, Albert Bandura pisze tam nie tylko o teorii nauki, ale też o roli wzmocnień nagród/kar. Czy jest to jakaś kolejna książka motywacycjna? Bo na takie nie mam ochoty, nie działają na mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rexer zapoznałem się z nią parę lat temu ale w wersji angielskiej i nie pamiętam już jak szło mi czytanie jej. Wiem, że interesowała mnie głównie dlatego, że przydała mi się podczas pisania pracy dotyczącej motywacji oraz osobowości, a jego teoria pasowała do niej bardzo dobrze. Zwłaszcza aspekt dotyczący naśladowania i powtarzania wzorców oraz tego, że w zależności od otrzymanego bodźca dana osoba będzie jakieś zachowania powtarzała częściej albo rzadziej, co może doprowadzić do wyrobienia w niej pewnych nawyków.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.