Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MG-42

Użytkownik
 • Zawartość

  279
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

79 Świetna

O MG-42

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1044 wyświetleń profilu
 1. Jakie wolicie?

  Kto wie może któraś się mi przyśni, chyba że strażnik snu nie pozwoli na marzenia senne. Kto wie jakie tam są cenzury wbite podświadomie.
 2. blck.shp hehee Dobry Koń to i po błocie pójdzie
 3. Blokada na fejsbuczku Marek Kotoński i Samcze Runo

  Murzyn murzynka co tu obraźliwego? To tak jakby obraziła się blondynka albo blondyn. Rozumie rudy na 12 rudych przypada 13 wrednych
 4. Blokada na fejsbuczku Marek Kotoński i Samcze Runo

  Ja rozumie że Biali mają białe zęby, ale murzyni?
 5. Blokada na fejsbuczku Marek Kotoński i Samcze Runo

  Murzynek było ciasto, a na wierzchu biała polewa
 6. Blokada na fejsbuczku Marek Kotoński i Samcze Runo

  Pedał niee murzyn też niee. A w szkole uczyli wierszyka na pamięć "Murzynek Bambo" Nieraz jeszcze Mama upiecze Murzynka. Chyba że zabronią tak nazywać.
 7. Radio Samiec usunięte z youtube

  Kurde jak przeczytałem co Marek napisał że niema Go na youTube, sprawdzam patrzę niema, to po prostu taka pustka mnie ogarnęła że, siedziałem nie wiedziałem gdzie myśli zebrać. Nie potrafię opisać tego odczucia.
 8. Mówią o nas na kafeterii :)

  Quo Vadis? Widzę że, Jesteś uzdolniony prawie w każdej dziedzinie. Normalnie wieloczynnościowa maszyna. Pi..doli, mięcioli, krawaty wiąże i usuwa ciąże
 9. Mówią o nas na kafeterii :)

  Powiem to tak Stulejman Wspaniały. Nie spodziewałem się obrotu takiej akcji. Na samą myśl przechodzą mnie dreszcze i proszę o jeszcze
 10. Mówią o nas na kafeterii :)

  W ciągu?
 11. Mówią o nas na kafeterii :)

  A może medalik pomylił powołanie? Jak lubi tak hejtować , to powinien zostać tym noo yy krytykiem filmowym. Może wykładał by w holiłud albo boliłud, skoro ma takie mniemanie o sobie.
 12. Szkicowanie - jak rozwijać?

  Quo Vadis? Super. Pamiętam w zeszłym roku trochę robiłem w lecie nad morzem. Wieczorami tak łaziłem nad morze itd. Był tam Pan który rysował. Zapytałem czy mogę popatrzeć. Zgodził się. Miał przed sobą pudełko blaszane po ciastkach a w nich różne kredki takie Bambino, różne kolory o różnych długościach od 0,5cm do paru cm. Tak siedzieliśmy nic nie odzywaliśmy się do siebie. On rysował ja patrzyłem. Rysował z pamięci. Były momenty że, zawieszał się Pan, patrzył tak w dal, prawie nie mrugał powiekami, jakby odpływał myślami. Wyczuwało się taki spokój jakby czas nie naglił, spokojnie bez pośpiechu a rysowanie było dla niego jakby hmm.. odskocznią od tego pośpiechu w dzisiejszych czasach. Wtedy czułem jakby się nie myślało, żadnych emocji, jakby relax a nawet medytacja. Jeszcze dwa razy Go widziałem , nawet kupiłem taki obrazek A4. Z motywem kobiety z długimi włosami stojącej w domu przy otwartym oknie oparta łokciem o parapet patrząca w dal jakby zamyślona. Także warto Bracie rysować jak sprawia Ci przyjemność i jeszcze jak Masz talent co widać.
 13. Czy warto jeść pestki owoców?

  https://www.youtube.com/watch?v=KfyiIe2XOTk
×