Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SennaRot

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1671
 • Donations

  222,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana SennaRot w Rankingu w dniu 8 Lipiec

SennaRot posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2451 Świetna

O SennaRot

 • Tytuł
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  planeta Ziemia

Ostatnie wizyty

2074 wyświetleń profilu
 1. Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl

  Może powiązać Forum i portal tak aby komentarze pod artykułami były od Forumowiczów, wtedy same komentarze mogłyby być ciekawsze i więcej wnoszące niż news ale chyba technicznie to ciężka sprawa, nie wiem na tym się nie znam. Ewentualnie jak news warty byłby przedyskutowania na Forum to dyskusja mogłaby być widoczna na portalu. Reklamy powinny być, to standard przy takich portalach ja nie widzę w tym nic złego. Twoja decyzja, Twoje przedsięwzięcie, przełam się Marku w końcu do tych reklam ;). Powodzenia a sam pomysł dobry.
 2. Adept o Marku Kotońskim

  No bez jaj.... żeby zaliczać nie trzeba hajsu. Aby utrzymać przy sobie kobietę hajs jest potrzebny.
 3. Adept o Marku Kotońskim

  Chodziło mi o wiedzę i poglądy jakie przedstawia Marek. Racja nie sprecyzowałem. W konsekwencji i kontekście "Nas" jako tych co "wyznają" poglądy Marka.
 4. Adept o Marku Kotońskim

  Nie znam twórczości Adepta więc nie będę go oceniał tym bardziej szufladkował np. jako mizogina
 5. Adept o Marku Kotońskim

  Dlaczego ten Pan Adept zaszufladkował nas jako lekkich mizoginów? Nie zna definicji czy nie zna Treści i poglądów Marka? Może sam nie wie co dokładnie mówi? Przecież Marek nie przedstawia ani nie prezentuje żadnych uprzedzeń w stosunku do płci żeńskiej tym bardziej nienawiści. Nienawiść do kobiet przez Marka i Nas tutaj na Forum jest piętnowana i oceniana jednoznacznie negatywnie.
 6. Adept o Marku Kotońskim

  Dyplomacja i nie robienie sobie wrogów zawsze stoi w opozycji do prawdy.
 7. Adept o Marku Kotońskim

  "Są momenty gdy mówi prawdę a są momenty gdzie się można zastanawiać i dyskutować". Przemyślałem sobie to co powiedział ten Pan Szabelski (nie wiem kto to dokładnie, nie znam) pod właśnie tym kątem a twórczość Marka bardzo dobrze znam. Do tego mam spore doświadczenie życiowe .... z mojego punktu widzenia nie ma "momentów gdzie można się zastanawiać i dyskutować". Wiedza Marka potwierdza się w 100% w realnym i prawdziwym życiu. Powtarzam w 100%. W sposób wręcz zaskakująco schematyczny. Więc z mojego punktu widzenia ..... albo tamten Pan nie chce albo boi się oficjalnie przyznać do twórczości Marka i ją poprzeć albo jest za Markiem z wiedzą i doświadczeniem jeszcze daleko w tyle?
 8. Czas na podsumowanie.

  Wszystkiego dobrego i pomyślności w życiu @Assasyn Mim zdaniem poziom Forum nadal trzyma. Owszem pojawiają się różne wątki czasami dla obytych w temacie i bardziej doświadczonych wręcz śmieszne ale taka jest idea tego miejsca: pomagać, edukować, dzielić się doświadczeniami, wskazać wyjścia z sytuacji, błędy. Więcej użytkowników więc jest ewolucja w różnorodności ale sama idea jest bez zmian.
 9. Roh na pokładzie

  Witaj.
 10. Jeżeli słyszysz tego typu teksty będąc w związku tzn, że Pani szuka lepszej gałęzi natomiast z Tobą jest tylko dla korzyści tymczasowych, które porzuci jak pojawi się lepsza gałąź. Jeżeli słyszysz takie rzeczy nie będąc w związku to jesteś orbiterem, pieprzy się Pani z innym, który właśnie...... Nie przemawia jej do rozumu. To nigdy nie działa. Żaden logiczny wywód czy argumentacja. Tego typu rozmowa to strata czasu. Oddziaływanie na kobiety jest skuteczne dłużej falowo tylko wtedy, kiedy robimy to poprzez wpływ na ich emocje. Jeżeli nie wywołujesz w kobiecie emocji (również tych negatywnych) wcześniej czy później usłyszysz tego typu teksty. Kwestia niezdecydowania kobiety. I znów klasyka z Forum. Nie oceniamy kobiety po tym co mówi tylko po jej emocjach, czynach, zachowaniu. Wtedy będzie wiadomo czy jej zależy czy nie.
 11. Ja chciałbym lek, który uzdrowiłby szyszynkę mózgową.... zabitą już dzisiaj chyba u każdego poprzez fluorek sodu. Uzdrowiona szyszynka zaczęłaby produkować DMT. Co to oznacza sami wiecie. Wpłynęłoby to na pewno na gospodarkę hormonalną. Intuicja podpowiada mi, że to co może nam dać zdrowa żyjąca szyszynka to coś niewyobrażalnie wspaniałego.
 12. Głupi jestem.

  Głupi nie jesteś. Masz tylko chujowe zakorzenione wzorce. Popracuj nad tym a nie dołuj sam siebie. Znajdź je sam i wypisz tutaj co chcesz zmienić Bracie.
 13. Czego teraz słuchacie?

  U mnie jak zawsze bez większych zmian. Odkrywam na nowo ..... teksty i głębie rozterek egzestencjalnych.
×