Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

SennaRot

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1064
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

SennaRot wygrał w dniu 11 Wrzesień 2016

SennaRot posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1370 Świetna

O SennaRot

 • Tytuł
  Chorąży
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  planeta Ziemia

Ostatnie wizyty

838 wyświetleń profilu
 1. Rozmowa z kobietą na logiczne argumenty to po prostu bezsens. Siła mężczyzny to jego psychika a nie fizyczność. Kobiety mają perfekcyjne sposoby tego weryfikacji. Jak już coś obiecujesz kobiecie za darmo, bez jej starań z automatu dla niej jesteś mięczak. Żadna kobieta nie przyzna się do materializmu w kontekście społecznym. To co mówi kobieta a co wtedy na prawdę myśli to dwie dalekie od siebie rzeczy. Kobiety oceniaj tylko po czynach. Nigdy po tym co mówią. To absolutne podstawy, których jeszcze nie rozumiesz. Jak juz słyszałeś.... Bierz się do lektury i ucz się jak świat stoi. Z doświadczeniem jakie masz szybko zrozumiesz wiedzę. Kobiety lecą, pieprzą się, kochają drani. Dobrych facetów wykorzystują, olewają i gardzą nimi podświadomie.....
 2. Lepiej teraz niż wcale, ja też tak z 10 lat za późno ale jak zdobędziesz wiedzę zobaczysz jak Twój świat się zmieni na lepsze.... witaj.
 3. Boseem będziesz w relacjach z kobietami jak przetrawisz wiedzę.... witaj.
 4. Witaj.
 5. 1. Rozwijaj się, najlepiej w kierunku, który lubisz i w którym chciałbyś działać. Wymaga to wytrwałości i determinacji. 2. Nie siedź w stagnacji, wcześniej czy później zemści się to na Tobie. 3. Nie pieprz, że wystarcza Ci to co masz. Wystarcza na życie ale chcesz tak na prawdę więcej. Potrzebujesz hajsu, również aby wyrwać się z domu rodzinnego. Im będziesz starszy tym będziesz bardziej potrzebował. 4. Szukaj innych możliwości, podejmuj nowe prace. Takie aby podnosić kwalifikacje i zdobywać doświadczenie (umiejętności). 5. Nie bój się zmiany pracy....... jak widzisz, że nic nie wnosi w Twoje życie ani rozwojowo ani finansowo.... szukaj czegoś następnego. 6. Pracuj tam gdzie są lepsi od Ciebie aby się od nich czegoś nauczyć aby w perspektywie czasu być w czymś specjalistą, więcej coraz więcej zarabiać. 7. Nie poddaj się stagnacji, nie kiś się w czymś co za parę lat będzie tak samo wyglądać, gdzie za parę lat będziesz robić to samo i tyle samo zarabiać. Wiem, że te rady brzmią jak farmazony i tanio jak z jakiegoś podręcznika motywacyjnego ale przemyśl to i pamiętaj, że będzie cała masa trudności i przeciwności to naturalne. Jednak moim zdaniem największy błąd jaki możesz popełnić to zaszyć się w nierozwojowej i mało płatnej pracy na lata. Masz 30lat możesz wszystko w życiu zmienić. Mając 40lat na przykład będzie Ci już trudniej.
 6. To ciekawe jest. Mechanizm znasz więc nie będę wyjaśniał skąd Twoje bolączki ale zwrócę uwagę na samą sytuację. Wiadomo, że program wyrzuca Ci te emocje ale.... sam znałem kiedyś analogiczną sytuację. Dziewczyna atrakcyjna już po 30stce jest w związku z facetem hmmm długo 7 lat? plus minus. On ją zostawia dla młodszej. Zaraz po tym, 2 może 3 miesiące oznajmia światu, że jest w ciąży z jakimś rozwodnikiem 15 lat od niej starszym. Czyżby jej wyjście ze strefy komfortu przyniosło takie natychmiastowe konsekwencje? (ma faceta więc w konsekwencji wcześniej czy później mnie zapłodni, może teraz nie chce ale niedługo na pewno zechce - wiadomo jak one rozumują). To wyjście ze strefy komfortu (sama po 30stce nagle) powoduje uaktywnienie się programu dziecko/związek. Presja czasu, być może chwilowy spadek samooceny po zostawieniu powoduje obniżenie wymagań (chwilowe). Więc aby jak najszybciej złapać i być w ciąży. Bo przecież jak zacznie myśleć jak dawniej: kogoś poznam, będę z nim chodzić, później wejdziemy w związek, On się zadeklaruje i będziemy starać się o dziecko jak będziemy tego chcieli - na to potrzeba czasu, dużo czasu, może nawet kilku lat a na pewno wiele miesięcy. Ona nie ma czasu bo to ostatni dzwonek na dziecko, trzeba działać inaczej a One wiedza jak. Kolejny przykład, że One działają sterowane instynktami i nie podejmują świadomych logicznych decyzji. Nawet w tak kluczowych wyborach. My Samcy chcemy to zracjonalizować a się nie da..... Zmiana okoliczności w życiu kobiety powoduje całkowity albo co najmniej znaczny sposób jej myślenia i postępowania.
 7. Tak tanio Cię kupiła. Manipulowała Tobą. Kilka kobiecych uśmiechów, pochwał i skaczesz podskakujesz jak tylko chce. Jak kobieta ma się pieprzyć z takim kimś? Jak ma czuć emocje do takiego kogoś?..... kim steruje łatwiej niż swoim kotem? Rozumiesz? Jednak masz dużo szczęścia.... trafiłeś tutaj, zrozum i poukładaj sobie to wszystko aby już nigdy więcej nie być w życiu ścierką dla kogoś..... Nie myliłeś się wtedy i dobrze słyszałeś.... Ona tylko czuła do Ciebie pogardę. Pracuj nad sobą, czytaj, zdobywaj wiedze..... masz masę pracy przed sobą. Książki mistrza obowiązkowo! Ty nic jeszcze nie kumasz o kobietach!
 8. Witaj.
 9. Niestety koty będą potrzebować jednak dłuższej terapii...... po takiej traumie nie ma wyjścia Producentowi manekinów też od razu proponuje pomyśleć nad częściami zamiennymi. Na pewno niejedna Pani okaże swoje emocje bezpośrednio na swoim partnerze
 10. Gumowy przyjaciel na pewno zostanie zhumanizowany. Dostanie imię..... i Panie będą się przechwalać jego nieziemskimi osiągnięciami łóżkowymi, cierpliwością niewyczerpaną, umiejętnością słuchania i zrozumienia, spokojem i opanowaniem .... mężczyzna idealny..... już widzę te foty na fejsie i innych srakaportalach ..... ... Nasza era się kończy, trzeba sobie znaleźć absorbujące hobby, nawet Alfa nie wygra z taką konkurencją. Ale cieszy mnie ta wolność i spokój dla kotów, lubię koty. .... a tak na marginesie z moich obserwacji wynika, że One nawet potrafią dać imię swojemu wibratorowi więc nić mnie nie zdziwi.
 11. Witaj.
 12. Wspaniały wynalazek. Ile kotów dzięki temu odzyska spokój i szczęście. Koty już nie mogą doczekać się masowej sprzedaży.
 13. pierwsze auto

  1. Ile chcesz wydać na samochód? 2. Jak i gdzie będzie użytkowany, jaki przebieg roczny? Masz 2 metry wzrostu i słuszną wagę i myślisz o coperze czy vw up?
 14. @piratos zdecydowanie tak i mało tego... różnorodność maszyn w clubach daje możliwość bezpieczniejszych ćwiczeń.... tzn mniejsze teoretyczne ryzyko odniesienia kontuzji zwłaszcza jeśli chodzi o nogi. To chyba jedyny plus jak dla mnie clubów.
 15. "Więc moja rada jest taka w swoich rozważaniach na temat swojej pani wyjdź z punktu "ona jest dokładnie taka jak jej matka, tylko jest młodsza i nie zdobyła jeszcze dość doświadczenia, żeby grać w babskie gierki na tym poziomie co mamusia". autor: @Mosze Red Tekst na prawdę warty głębszego przemyślenia.