Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SennaRot

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1231
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana SennaRot w Rankingu w dniu 7 Kwiecień

SennaRot posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1619 Świetna

O SennaRot

 • Tytuł
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  planeta Ziemia

Ostatnie wizyty

1111 wyświetleń profilu
 1. Witaj.
 2. Wszystko co Cię otacza to Matrix, witaj na Forum.
 3. Witaj.
 4. Napisz tutaj z Forum do Bossa to ten o nicku @Stulejman Wspaniały, ze chcesz kupić "Kobietopedię" po prostu i zgłoś Mu też ten błąd co Ci uniemożliwia zakupy w Jego sklepie. Poza tym Witaj na Forum.
 5. Kobiety jedno czują, co innego myślą a co innego jeszcze mówią. Wszystko w zależności od okoliczności, sytuacji, norm społecznych itp. Nie ma w tym spójności, nie ma logiki ale jest to powtarzalne i schematyczne. Jeżeli normy społeczne nie pozwalają aby się do czegoś przyznać kobieta nigdy tego nie zrobi.
 6. Uważam, że pozycję powinien przeczytać KAŻDY facet. Ja sobie obiecałem, że kupuję i czytam w momencie kiedy dopadnie mnie haj hormonalny albo się "zakocham" albo pojawią mi się w głowie jakieś przebłyski o stałym związku albo co gorsza jakiejś formalizacji związku (teraz mi to nawet przez klawiaturę nie chce przejść ale kto wie co człowiekowi strzeli do głowy). Wtedy kupuję poradnik i go sobie czytam aby przypadkiem nie popełnić jakiegoś głupstwa. Zresztą każdy kto ma zamiar podjąć jakieś kroki i zmiany w swoim życiu ( np związek i jego formalizacja) powinien zapoznać się z tym co ten krok ze sobą niesie.
 7. Ja mam tylko dwa i to zasłużone.... Bracia czy mam czuć się jak lamus?
 8. Wszystko zależy kim byłaby atakująca ale Ja poszedłbym na obdukcję i na policję. Nie oddałbym bo wtedy prawnie pogrążyłbym się w sytuacji. Oczywiście zakładam, że są kamery gdzieś co to mogą filmować i świadkowie zajścia...... ... oczywiście gdyby atak zagrażał mojemu zdrowiu, życiu broniłbym się.... o ile możliwe ucieczką, wycofaniem. W dupie mam co inni pomyślą. Po zajściu jak pisałem policja i obdukcja lekarska.
 9. W zasadzie takie posty to klasyk od czasu do czasu na Forum. Wiadomo, że natura ludzka jest leniwa i każdy chciałby napisać posta i dostać od razu rozwiązanie czy diagnozę. Niestety sprawa nie jest tak banalna i trzeba się trochę bardziej postarać. Oto prosta instrukcja co zrobić w awaryjnej sytuacji z kobietą, w relacji, w życiu..... kiedy targają nami emocje i nie wiemy co się dzieje (albo najlepiej w ogóle zrobić jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił): - zamiast flaszki wódki czy kolejnej paczki fajek kupujemy najpierw dwie książki: "Kobietopedia" i " Co z tymi kobietami" autor Marek Kotoński. Wiem, ktoś może mi zarzucić, że namawiam do kupowania książek Bossa i ma kurwa rację. Namawiam. I kto mnie posłucha jeszcze mi podziękuje. Kto nie posłucha niech dalej powiela błędy i żyje w niewiedzy. To najlepsze co może zrobić delikwent w takiej sytuacji. Na nic Nasze porady i tłumaczenia jak ktoś nie wie jak to wszystko działa. Większość rad nie zrozumie albo odbierze jako wrogo do niego nastawione, część to będzie jak jakiś szyfr, najważniejsze przejdzie bokiem i tak tego nie zastosuje bo przecież nie jego świadomość nim kieruje.... W zasadzie po tej lekturze świat się zmieni, będzie inny. Pojawią się przebłyski, że to działa, że tak właśnie jest i z każdym dniem człowiek zaczyna obserwować rzeczy jakich wcześniej nie widział. Wiele sytuacji się rozjaśnia. Praktyka potwierdza teorie. Jeżeli ktoś by mnie spytał o książki co zmienią jego życie i postrzeganie świata to właśnie wskazałbym na pozycje wyżej. Po lekturze delikwent rozumie jak to działa. Rozumie też jak sam ma wpojone masę wzorców i nieświadomie na ich podstawie funkcjonuje. Stąd często kolejne błędy w relacjach często powielane w kolejnych..... skomplikowane? Nie. Wystarczy przeczytać "Stosunkowo dobry". - teraz jako uświadomiony Facet czytasz Forum i słuchasz audycji radia Samiec. Wyciągasz sam wnioski czy to dobrze działa w Twoim życiu czy potwierdza się w praktyce. Twoje życie się zmienia. Każdy kto to przeszedł wie jak bardzo. Na lepsze. To najszybsza i najtańsza droga aby zrozumieć kobiety, relacje, życie. Parę złotych i trochę czasu na czytanie. Przemyślenia. To zmieni Twoje życie, rozwiąże problemy. Tyle ode mnie .... dla świeżaków i białych rycerzy. Wiedzę macie podaną na przysłowiowej patelni. Wystarczy po nią sięgnąć szczęściarze.....
 10. Ci grzeczni przepraszający wzbudzają pogardę i odrzucenie u kobiet. One wolą chamów. Tak, chamów. Żadna się do tego oficjalnie nigdy nie przyzna ale emocjonalnie działa to zupełnie odwrotnie. Najmocniej u tych grzecznych i ułożonych. @PewnySiebie chciałeś być.... może grzeczny.... może elegancki. Jednak przeczytaj sam to co napisałeś i zastanów się jaki ładunek emocjonalny to niesie. To przepraszanie to jakbyś Ty ponosił winę za coś, jakbyś był słabszy i prosił o wybaczenie. Facet ma prawo wyrażać swoją opinie i nie musi za to przepraszać. Jak faceta na to stać tzn, że jest silny. Jeśli przeprasza za to co myśli to jaki jest? Tak właśnie odbiera to kobieta. Ja jestem zawsze elegancki w stosunku do kobiet więc nigdy nie przepraszam i nigdy się przed nimi nie tłumaczę.
 11. Moc, władza, zaszczyty i to zesłane od samego Mistrza. Gratuluję i popieram decyzję, zresztą pozycja moim zdaniem zapracowana i zasłużona. Nie zazdroszczę bo wiem, że to ciężka praca i odpowiedzialność.
 12. To nie jest prawda. Tak na prawdę myśli co innego. Mówi Ci co chcesz usłyszeć, Ty to kupujesz. Tylko Tobie się wydaje, że rozumiecie się bez słów. Jesteś jej w jakiś sposób użyteczny więc manipuluje Tobą. Nic nie rozumiesz. Powtarzam ostatni raz: książki Mistrza i audycje. Nic jeszcze nie kumasz. Twoje emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem ale jak myśleć rozsądnie jak nie rozumiesz jak działają kobiety?
 13. @T-Virus więc napisz dlaczego Cię zdradziła i opisz mechanizm jak u niej to wszystko wyglądało. Co czuła do niego jak zdradzała, co czuła względem Ciebie, co czuła po zdradzie względem Ciebie, co teraz czuje i myśli...... jeżeli nie rozumiesz wszystkiego to musisz wiedzieć, że .... ... widzisz to wszystko jest schematyczne. Jeżeli nie czytałeś to poczytaj książki Mistrza zwłaszcza Kobietopedię i Co z tymi kobietami. Czytaj i słuchaj audycji. Powoli zaczniesz rozumieć i dostrzegać w realnym życiu, że to wszystko jest prawda a kobiety nie są takie jak teraz o nich myślisz.... i nie tłumacz się w ten sposób u Nas na Forum .... jak jeździsz dużym możesz poczekać do pauzy i napisać normalnego posta. To chyba lepsze rozwiązanie. Chłopaki też chętniej i sprawniej pomogą tutaj na Forum jeżeli ktoś też przyłoży się do tego. Jak dajesz tak dostajesz. ... a kiedy odkryjesz i zrozumiesz prawdę, wyzwolisz się, wejdziesz na inny poziom, wyższy i nigdy już nie zapłaczesz z powodu kobiety.
 14. Co za niespójny post. 4 miesiące temu zdradziła z kumplem co groził samobójstwem.... Teraz Ty się pytasz czy byśmy wybaczyli. To proste sam się dalej tym zadręczasz..... ....ale wracając do konsensusu. Chcesz fachowej, szczerej, wyczerpującej porady to napisz sensowny post z pytaniem. Nie kumasz co się dzieje z Twoimi emocjami? Nie masz tego świadomości? Nie wiesz dlaczego to zrobiła? Nie rozumiesz jej zachowań? Poczytaj książki Marka zacznij od Kobietopedii, posłuchaj audycji. a jeśli tylko pytasz czy wybaczylibyśmy to ja odpowiadam za siebie: nie miałbym co wybaczać. Nie czułbym urazy. Zastanowiłbym się tylko co źle rozegrałem.