Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SennaRot

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1540
 • Donations

  202,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana SennaRot w Rankingu w dniu 8 Lipiec

SennaRot posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2215 Świetna

O SennaRot

 • Tytuł
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  planeta Ziemia

Ostatnie wizyty

1726 wyświetleń profilu
 1. Nie umiem podrywać

  Człowiek jest istotą programowalną. Jesteśmy programowani od najmłodszych lat, w zasadzie od kiedy tylko pojawiamy się w tym "realnym" świecie. Większość tych problemów między płciowych czy w relacjach z płcią przeciwną wynika z niezrozumienia prawdziwych praw nimi rządzących. Programiści doskonale wiedzą, ze wpojone głęboko do podświadomości wzorce (zwłaszcza z dzieciństwa) są zakorzenione tak silnie, że nawet w przypadku brutalnego spotkania się ich zakłamania z rzeczywistością przejmą one górę i nadal pozostaną. Stąd tez przedefiniowane pojęcia jak miłość, kobiecość czy męskość. Przedefiniowane w zależności od potrzeb społecznych, marketingowych, religijnych itp. Tworzą silne wzorce i zarazem potrzeby, których spełnienie w konsekwencji ma dać mityczne szczęście. Po co to wszystko? Aby kontrolować, sprzedać, zarobić....
 2. Nie umiem podrywać

  @MichaelLevitt no przepracowanie wzorców to ciężka robota i czasochłonna. Ostatnio przerabiam takie wzorce (zupełnie z innej beczki) i jestem w szoku jak one same potrafią mi się wyrzucić zupełnie niespodziewanie. Skutkuje to w konsekwencji zmianą emocji. Szokuje mnie jak człowieka można zaprogramować podświadomie i jak to później się odbija. @HORACIOU5 dokładnie tak nawet najbardziej pewne podejście kobieta w szybkim czasie stestuje. To dalszy już etap rozumienia schematu testów, zagrywek itp
 3. Nie umiem podrywać

  @OdważnyZdobywca moim zdaniem nie to samo. Możesz zrozumieć I filar i przepracować go w sobie nawet przez rozumienie i czytanie forum ale bez obycia z kobietami przy np takiej super 10 NIE będziesz się czuł całkiem pewnie i swobodnie w podrywie, co najmniej ja tak miałem i czasami jeszcze mam. Zdarza mi się, kontroluję to ale czuje gdzieś ten impuls. Coraz rzadziej.
 4. Nie umiem podrywać

  Krótko napiszę. Są trzy filary do przepracowania. I Filar. Wzorce podświadome. Stawiania kobiety na piedestale już wspomniane przez @HORACIOU5 oraz strach przed oceną i słynne już co sobie pomyśli. Jak również idealizowanie kobiet oraz poczucie niższości (wpojone głównie przez wychowanie) wobec nich. II Filar. umiejętność rozmowy (flirtu z kobietami). Rozmowa tego typu to nie logika, imponowanie, argumentacja.... to droczenie się, żarty, gra słów, podteksty. To też trzeba zrozumieć jak działa oraz zrozumieć jak technicznie z nimi rozmawiać (podrywać). III Filar Obycie. Obycie z kobietami aby Nasza podświadomość przyzwyczaiła się do sytuacji. Aby czuć się swobodnie. Co z tego, że zrozumiesz dwa powyższe jak zblokują Cię emocje. Zatem do pracy Bracie przeżyj swoje tysiąc zlewek, spalonych akcji, zdobądź obycie. Atakuj, atakuj i atakuj To zawsze lepsze niż bierność i wycofanie się. Pamiętaj! Kobiety wysyłają sygnały ale inicjatywa i prowadzenia w tej kulturze zawsze należy do faceta!
 5. Słowo

  No plan Hardcore. Od razu tak dużo? Wprowadź to sukcesywnie i etapami ale aby tylko wytrwale, powodzenia.
 6. Sposób na rozpropagowanie forum

  Żeby to zrozumieć co piszemy to trzeba mieć albo bardzo otwarty umysł i doskonałe wzorce ( 5 % ) albo bagaż doświadczeń ( pozostałe 95 % ). To nie miejsce rozrywki, zabawy, szukania sensacji. Tutaj po prawidłowym zrozumieniu treści wszystko się zmienia, dosłownie wszystko.
 7. Rzeczy, których nie wybaczycie

  Do powyższego dodałbym jeszcze poniżania czy pogardy. Nie doświadczyłem tego już dawno ale często jestem świadkiem na różnych poziomach. Jak Ci faceci to znoszą? Sam nigdy też żadną kobietą nie gardzę ani nie poniżam.
 8. Rozmowa z konkubiną o problemach w pracy

  Nie. Jaki cel miałaby taka rozmowa? Chcesz z kimś po prostu porozmawiać? Emocjonalny? Jaki? Nigdy nie przyznajemy się przed kobietą do swoich słabości. Każdy je ma ... trzeba sobie samemu poradzić. Kobieta nie pomoże. Może pozornie tak ale w jej podświadomości odbije się to negatywnie dla Nas. Podobnie kobieta nie może wiedzieć o Nas (znajomych, kumplach) czegokolwiek co mogłaby wykorzystać przeciwko Nam, kiedykolwiek. Emocjonalnie musisz sobie sam z tym poradzić. Jeśli oczekujesz jakiejś porady udaj się do kogoś kto siedzi w temacie i zna się na rzeczy. To brutalne życie. Masz ciężar psychiczny musisz sam go pokonać to nie rola kobiety w związku i to Ci nie pomoże. Życie Brachu i powodzenia w pozytywnym rozwiązaniu. Bądź silny i nie przejmuj się na zapas, nie warto.
 9. Nigdy nie kazałem ani nie nalegałem aby partnerka brała tabletki. Nie zrobię tego. Owszem w gumie to nie te doznania i nie ta przyjemność ale już wolę w gumie niż narażać zdrowie partnerki. Pomijam słynne kwestie zapominania o tabletce
 10. Sposób na rozpropagowanie forum

  Zmyślone historie czy ogłoszenia? Aby zaintrygować? To nie pasuje do tego Forum. Do Nas. Życie samo zaintryguje i napisze swoje historie a kto potrafi użyć mózgu musi trafić na Forum.... tutaj samo życie, żadnych bajek.
 11. 15 minut w zupełności wystarczy aby ogarnąć błędy stylistyczne i gramatyczne. Ja tak zazwyczaj robię po wrzuceniu posta, czytam i zaraz poprawiam. Potrzebne jest te 15 minut. Dbajmy Bracia o język, gramatykę i ortografię na Forum. Takie posty są bardziej czytelne i milsze dla oka. Więcej ludzi też Nas potraktuje poważnie i w ogóle przeczyta to co napisaliśmy.
 12. Podryw dziesiątki

  @PewnySiebie Oczywiście, że tak. Sam miałem z tym ogromny problem kiedyś. Jedynym wyjściem jest obcowanie i oswajanie się w towarzystwie właśnie takich 8, 9, 10. Ja miałem to szczęście, że kiedyś mieszkałem w jednym domu z kilkoma laskami a czego jedna była 10, jedna mocną 8.
 13. Podryw dziesiątki

  Podrywasz i zdobywasz jak każdą ina taką siódemkę czy ósemkę a nawet szóstkę. Tu schemat goni schemat. Ty już ją wrzuciłeś na piedestał więc podświadomie Ci będzie trudniej się przebić. Niepotrzebnie. One wszystkie przecież są takie cudowne i wyjątkowe Każda jedna. Powtarzam schemat goni schemat.
 14. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  Pamiętam jak lata temu dziewczyna kumpla uklękła przede mną i na siłę wręcz dobierała się do rozporka (wszystkie jej zagrywki wcześniej nie zadziałały). Nie zrobiłem tego, odrzuciłem ją przez co stałem się jej największym wrogiem .....przypomniałem sobie wtedy (jak klęczała przede mną) ten fragment kultowego dla mnie do dziś filmu....... ... kurwa, młody byłem..... po tylu latach jestem dumny teraz, niezła dupa z niej była i tak go zdradziła.... no ale ....
 15. Jebać miłość!

  @Adolf przyjmij ode mnie również wyrazy współczucia. Wiem, czym jest tęsknota. Czas zabliźnia rany.
×