Skocz do zawartości

Co wy wiecie o zdradzie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem czy to już gdzieś było na forum ale tekst jak tekst komentarze udowadniają jak społeczeństwo nabija się ze słabych zakompleksionych itp.

 

Swoją drogą ciekawe czy typ już trafił na to forum

 

 

http://m.interia.pl/serwis/forum/moja-zona-spotyka-sie-na-gangbang-prosze-o-pomoc-lub-rade-tematy,dId,2041576

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejk czy nie fejk, sytuacja prawdopodobna na granicy pewności.

 

6 minut temu, Tarnawa napisał:

"Torta sie z kolegami a gówno wpierdala samemu"

Rozumiem intencję, tylko dlaczego tylu kolesi je gówno z kolegami?

 

Sprawa jest prosta. Nie bierze się za laski, które nie mają mokrych snów o nas. I tyle.

W najlepszym przypadku, można sobie kupić motor, jacht, roczną podróż dookoła świata itp. Po co tracić prąd w dupie?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś  już o tym pisałem na forum że to nowa "ideologia" cuckold  interracial a najlepiej z murzynem , może za jakiś czas będą o tym pisać np na wp, onecie  w gazetach dla pań ,albo   wyjdzie książka bestseller coś ala' 50 twarzy greyai każda "Karyna" zacznie o tym marzyć i realizować  fantazje  ;D i tak rozjebią rodzinę Janusza ;) 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Na drugi dzień jak przyjechała to z kazdej dziurki wypływała jeszcze sperma. 

Żaden normalny facet by tak nie pisał, albo to go kręci, że mu starą obcy ruchają, albo fejk. Ale teraz wszystko możliwe. A skoro to prawda, to po co kurew wychodziła za chłopaka, miał q....a większego kutasa przed ślubem ? 

Suczy chodziło tylko o to, aby pierdolić się w majestacie prawa, "jestem mężatką, wolno mi wszystko". Jakby to robiła jako panna, to wiadomo jaką by miała opinię otoczenia. A tak to jeszcze chłopak załatwia ruchaczy. Może powinien im jeszcze płacić ? 

Patologia Total !!!!!!!

A jak się dzieweczce mąż znudzi to jeszcze go jebnie na pół majątku i solidne alimenciaki dla dziecka, no i oczywista dla siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.