Skocz do zawartości

Rozwód byłej Prezes Warty Poznań


yrl

Rekomendowane odpowiedzi

https://plejada.pl/newsy/izabella-lukomska-pyzalska-oskarzyla-meza-o-przemoc-syn-mama-poznala-innego-mezczyzne/2yhrlh2

 

Izabella Łukomska-Pyżalska poinformowała w oświadczeniu, że rozwodzi się z mężem. Dodała, że "żyła w ciągłym strachu przed jego wybuchami złości i agresją". Nieoczekiwanie głos zabrał syn pary, twierdząc, że to... głównie mama stosowała przemoc w rodzinie.

 

Jak to łatwo pomówić faceta i założyć mu niebieską kartę. Dobrze że syn ujawnił jaki jest prawdziwy powód rozstania. 

 

Z mojej perspektywy to wygląda tak, że moja mama po prostu poznała innego mężczyznę, do którego lata do Dubaju i on jej doradza, aby zabrać tacie cały majątek. Dla przykładu: tata kupił mojej najstarszej siostrze Porsche 911, którym miała jeździć po zrobieniu prawa jazdy. Natomiast mama zabrała ten samochód razem ze wszystkimi innymi, które tata prowadził przez kilkanaście lat".

  • Like 18
  • Haha 5
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to mężczyźni również, są bardzo często ofiarami przemocy domowej. Sam słyszałem osobiście od jednego znajomego, że żona stosuje na mężczyźnie przemoc fizyczną, ale chciała aby to właśnie żona mojego znajomego zeznawała w sądzie nt. Właśnie stosowania fikcyjnej przemocy męża wobec swojej żony. Słynny trik, założenia niebieskiej karty facetowi, przed działaniami rozwodowymi, coraz częściej stosowany, przez nasze p0lki, ku uciesze i aprobacie władz.

Dodam ciekawy materiał wupe, kilka lat temu, który aż dziw, że dodali:

 

2 minuty temu, spacemarine napisał(a):

Co on takiego złego jej zrobił że uciekła z płaczem do dubaju? :D

Znając życie, to pewnie się znudził, potrzeba atencji, brak ostracyzmu społecznego i nowa moda(na rozwody) jako przejaw ,, silnej i niezależnej" kobiety.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 dzieci i taki cyrk.

 

Z okolicy znam podobny przypadek, kobieta 5 dzieci, mąż ciągle w "delegacji", przygruchała sobie fagasa.  Na ojcu dzieci się to tak odbiło chyba że zachorował na raka i zmarł.

 

Gość może święty nie jest ale na litość boską... Co się z tymi babami dzieje... Moim zdaniem takie zachowania powinny być jakoś karane

 

 

 

 

 

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, yrl said:

Z mojej perspektywy to wygląda tak, że moja mama po prostu poznała innego mężczyznę, do którego lata do Dubaju i on jej doradza, aby zabrać tacie cały majątek.

Już ja widzę na ile sposobów ona daje mu doradzać :D

Kobiece życie w niewoli peezdy. Wszyscy winni, ona nigdy.

 

ps. Ciekawe czy jedną z rad "dubajskiego szejka" było wydymanie (myślę że mu bliskie w odniesieniu do żony Pyżalskiego) kredyciarzy marzących o własnym mieszkaniu w wałku na osiedlach deweloperskich pod Poznaniem. Zresztą każdy dymacz cudzej baby to zwykłe ścierwo, przykładające przy tym swojego kutasa do propagacji babskiego spierdolenia.

 

https://epoznan.pl/news-news-140581-zlozono_wniosek_o_upadlosc_spolki_rodziny_pyzalskich_mieszkancy_przerazeni_mamy_oswiadczenie_zarzadu

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, spacemarine said:

Co to za szejk co potrzebuje pieniędzy polskiego męża, podejrzewam że tam siedzi jakiś niezły manipulator i na końcu pańcia nie będzie miała ani księcia ani kasy

Może wtedy jakieś inne pomyślą 2 razy zanim rozwalą rodzinę. 

 

Pomyślą? Co ja gadam? 🤦😂 

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, spacemarine napisał(a):

Co to za szejk co potrzebuje pieniędzy polskiego męża, podejrzewam że tam siedzi jakiś niezły manipulator i na końcu pańcia nie będzie miała ani księcia ani kasy

można powiedzieć że następuje przepływ kapitału

 

Po drugie wiadomo że to arab/muzłumanin?  W Dubaju sporo expatów siedzi-w tym również Polaków

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, tworzycie kolejne posty i komentujecie jak na jakimś pudelku 😅

 

Ja mam pytanie do Was - co zrobiliście w tym tygodniu aby wejść na wyższy poziom jako facet? Ile hajsu zarobiliście dodatkową fuchą, ile treningów zrobiliście, ile stron ksiazki przeczytaliscie?

 

Jestem na forum od 2018 roku ale od jakiegoś czasu widzę postępującą degrengoladę tego miejsca, nonstop zakładane tematy o tym, że ktoś się rozwodzi, że Anastazję z Wrocławia zamordowali, że jest mi ciężko, że p0lki to, p0lki tamto, p0lki sramto

 

Fakt, że moderatorem został koleś, dla którego kobieta w Polsce to p0lka mówi wiele w jakim kierunku to forum idzie..

 

Gdybyście tyle samo postów tworzyli w temacie samorozwoju to forum by było zajebistym miejscem - dziś jest wylęgarnią mizogoniów, centralnie

 

Ja rozumiem, że Polki totalnie odleciały z wymaganiami i im się sufit z podłogą zamienił no ale kurwa.. Wy wcale nie jesteście lepsi bo sami nic ze sobą nie robicie tylko komentujecie ten syf i wylewacie swoje zale 😅

 

Rozumiem, że można być rozgoryczonym, można być maksymalnie wkurwionym na obecny stan rzeczy ale chyba za daleko macie do łba żeby zrozumieć, że WASZE PISANIE I TAK NICZEGO NIE ZMIENI, Wy macie się w tej rzeczywistosci odnaleźć

 

Ktoś może mi zarzucić, że przecież to co piszę nie tyczy się wszystkich i sam w przeszłości cisnąłem z naszymi witaminkami ale.. ileż kurwa można

 

Za bardzo wam redpill wszedl? Trzeba łykać jedną pigułę dziennie a nie wpierdalać garściami 😊

 

Jest tu parę chłopaków z głową na karku ale jest tu też masa cymbałów którzy potrafią tylko pierdolić w internecie zamiast wziąć życie za łeb i próbować coś z tym zrobić

 

Przekaz do ogarniętych chłopaków na forum - szanuję Was za Wasz intelekt i przekaz

 

Przekaz do cymbałów na forum - mniej pisania, więcej czytania i PRZEDE WSZYSTKIM więcej napierania bo życie masz kurwa jedno i restartu nie będzie 

 

Ja też mam gorsze dni i też mi się czasem nie chce, mnie też życie dociska do gleby ale kurwa NIKOGO TO NIE OBCHODZI

 

Pozdrawiam ogarniętych użytkowników 

Edytowane przez rkons
  • Like 12
  • Dzięki 6
  • Haha 2
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rkons napisał(a):

Kurwa, tworzycie kolejne posty i komentujecie jak na jakimś pudelku 😅

 

Ja mam pytanie do Was - co zrobiliście w tym tygodniu aby wejść na wyższy poziom jako facet? Ile hajsu zarobiliście dodatkową fuchą, ile treningów zrobiliście?

 

Jestem na forum od 2018 roku ale od jakiegoś czasu widzę postępującą degrengoladę tego miejsca, nonstop zakładane tematy o tym, że ktoś się rozwodzi, że Anastazję z Wrocławia zamordowali, że jest mi ciężko, że p0lki to, p0lki tamto, p0lki sramto

 

Fakt, że moderatorem został koleś, dla którego kobieta w Polsce to p0lka mówi wiele w jakim kierunku to forum idzie..

 

Gdybyście tyle samo postów tworzyli w temacie samorozwoju to forum by było zajebistym miejscem - dziś jest wylęgarnią mizogoniów, centralnie

 

Ja rozumiem, że Polki totalnie odleciały z wymaganiami i im się sufit z podłogą zamienił no ale kurwa.. Wy wcale nie jesteście lepsi bo sami nic ze sobą nie robicie tylko komentujecie ten syf i wylewacie swoje zale 😅

 

Rozumiem, że można być rozgoryczonym, można być maksymalnie wkurwionym na obecny stan rzeczy ale chyba za daleko macie do łba żeby zrozumieć, że WASZE PISANIE I TAK NICZEGO NIE ZMIENI, Wy macie się w tej rzeczywistosci odnaleźć

 

Ktoś może mi zarzucić, że przecież to co piszę nie tyczy się wszystkich i sam w przeszłości cisnąłem z naszymi witaminkami ale.. ileż kurwa można

 

Za bardzo wam redpill wszedl? Trzeba łykać jedną pigułę dziennie a nie wpierdalać garściami 😊

 

Jest tu parę chłopaków z głową na karku ale jest tu też masa cymbałów którzy potrafią tylko pierdolić w internecie zamiast wziąć życie za łeb i próbować coś z tym zrobić

 

Przekaz do ogarniętych chłopaków na forum - szanuję Was za Wasz intelekt i przekaz

 

Przekaz do cymbałów na forum - mniej pisania, więcej czytania i PRZEDE WSZYSTKIM więcej napierania bo życie masz kurwa jedno i restartu nie będzie 

 

Ja też mam gorsze dni i też mi się czasem nie chce, mnie też życie dociska do gleby ale kurwa NIKOGO TO NIE OBCHODZI

 

Pozdrawiam ogarniętych użytkowników 

 

Akurat dużo zrobiłem, zapdlam nawet w weekend, te posty traktuje w kategorii BEKI, jak kabaret, podejrzewam że większość ma takie podejście

Dlatego śmiejmy się z świata klaunów

 

Może trzeba zrobić osobny bekowy wątek zbierający to co odwalają P0lki coś jak żarty podszyte szyderą ale ukierunkowane na beke z P0lek. To w sumie nie byłby głupi pomysł, w jednym miejscu zbierze się ten cyrk i uporządkuje forum i z drugiej będzie kupa śmiechu

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.