Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Odyn

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Odyn

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

716 profile views
 1. Robić testy ewentualnie działy sobie przerób naucz się znaków i poleceń osoby kierującej ruchem
 2. Z gps ściąga chyba że ogarniesz sobie program na zmianę lokalizacji albo konto premium
 3. Mój tata jest rolnikiem i jeśli chodzi o warzywa to w tym roku ceny są wysokie pewnie dlatego że część producentów być może się wykruszyła np kapusta biała na giełdzie w zeszłym roku kosztowała ok 15zł ( worek 25kg) a w tym sezonie cena skoczyła nawet do 60zł za worek ostatnia tak dobra cena była z 6 lat temu a tak to chude lata to samo tyczy się innych warzyw. Choć pietruszka drugi rok z rzędu ma wysoką cenę ale nie wypowiadam się bo nie uprawiałem nigdy.
 4. @Rexer Słowo klucz jeśli się nie zakocham bo o ile potrafię wyciągać wnisoski i logicznie myśleć to jeśli się zaurocze to bywa różnie też mi sporo pomogła wiedza na forum i audycje Marka lecz są rzeczy o których muszę przekonać się na własnej skórze.
 5. @Rexer Wiesz co poznałem ją w podobnym stanie w jakim ją zacząłem ją całować i tylko z tą różnicą że przy poznaniu ręka schodziła poniżej pasa ale niestety panna tą rękę powstrzymała i też może dlatego nie pocałowałem w usta. Traktuje to jako bardziej doświadczenie w końcu mam te 18 lat i mam jakieś tam obejście z kobietami (choć nigdy nie byłem w związku i raczej się do tego nie pale) co też może świadczyć że mnie zaprosiła na tą studniówkę choć w szkole miała spory wybór bo kto by odmówił darmowej zabawy czyż nie ? I na dodatek to był z mojej perspektywy też trochę win bo jak ją zaprosiłem na studniówkę to mi nic nie odpowiedziała co mnie wkurzyło to zaprosiłem taką, która wręcz się sama zaprosiła a później dostaje od niej wiadomość czy z nią nie pójdę domyślam się że dla niej to było trochę upokorzenie napisanie do mnie po tym jak ją olałem i urwałem kontakt.
 6. @Rexer Wiesz co badałem granice i w tamtym momencie wydawało mi się że w usta to było przekroczenie tej granicy tym bardziej że to było na parkiecie i rzeczywiście mogła czuć się trochę zawstydzona Całowałem bardziej od tak sobie ciekawiło mnie czy pójdzie na coś więcej poza całowaniem
 7. @realista Dzieki ziomuś 😂 a odnośnie panny też coś tak czuje z tego co mi wiadomo to chłopaka nigdy nie miała.
 8. Egregor Zeta nie planuje rozwijać tej znajomości ale przyszłość pokaże tyle co mi ma zdjęcia powysyłać ze studniówki i na tym chyba się zakończy Też trochę zastanawia mnie co ją kierowało że początkowa fascynacja, ucięcie kontaktu później wznowienie oschłe traktowanie i na studniówce przytulamy się jak gdyby nigdy nic w amoku alkoholowym trochę ja całowałem po policzkach i o dziwo nie uciekała tyle tekst typu " co ty robisz" i dalej przytulaski co o tym sądzicie ?
 9. Rexer jak najbardziej będę dobrze wspominał tym bardziej że nie jestem typem, który będzie nie wiadomo jak rozpamiętywał rzeczy negatywne tylko bardziej pozytywne a z panną rozeszliśmy się w dobrej atmosferze lecz przy kolejnych tego typu imprezach będę bardziej zwracał uwagę jak do mnie się kobieta odnosi bo mogło być nieprzyjemnie.
 10. Panowie już po studniówce skończyło się tym że na początku była dla mnie oschła a po całkiem sporej dawce alkoholu zrobiła się dla mnie miła. Poprzytulaliśmy się trochę ja zadowolony ona też a to że ma dość pokrętną logikę i nawet jej rodzice byli, jej matka powiedziała że fajny ze mnie gość oni sami też na normalnych wyglądali. Na drugi dzień również miła także studniówka udana
 11. To też może być spowodowane tym że na drugim spotkaniu spytałem ją czy pójdzie na moją studniówkę uśmiechneła się i od tamtej pory odpowiedzi nie dostałem. Z mojej perspektywy to wyglądało tak że gdy napisała do mnie poczułem się doceniony i w jakiś sposób zwycięzcą bo zamiast za nią latać to ją olałem i znalazłem inną a ona nie mogła nikogo znaleźć to zwróciła się do faceta, który ją po prostu olał. Na szczęście ja do domu wracam chyba że później przyjdzie mi rachunek za studniówkę Moja pannica będzie miała takie traktowanie na jakie sobie zasłuży studniówka jutro jak będzie działo się coś ciekawego to możecie spodziewać się kolejnego wątku.
 12. Wiesz co ja przeczuwam że bardziej ma wywindowane swoje ego w kosmos gdy pisała do mnie to było coś w stylu "Hej poszedłbyś ze mną na studniówkę mój kolega zrezygnował i szukam partnera" wtedy stwierdziłem że no cóż po bawię się . Też mi się wydaje że dla to że nie miała z kim iść to było trochę upokorzenie bo jak to naoglądała się filmów o wielkiej miłości a miłość przyjść nie chciała a okoliczności poznania były dość sprzyjające tzn ja byłem nawalony ona też przytuliłem się do niej ona też i tak dwie godziny rozmawialiśmy nie miała ochoty na nic więcej a później dwa spotkania i stwierdziłem że to nie dla mnie. Wygląda to tak że kazała mi sobie ogarnąć transport mieszkam 10 km od niej a do miejsca docelowego mam od siebie 20 km. Co innego jak taki znajomy znajomego zaprosił na studniówkę koleżankę, która mieszka 100 km od miejsca docelowego przychodziła próba i musiał po nią jechać 2h w jedną stronę. Bracie cały sęk w tym że ja tam idę się dobrze bawić a nie za kierowcę robić. (prawko mam )
 13. Słuchaj to wyglądało tak że wydźwięk był taki jakby coś przede mną ukrywała ale gdy spytałem czy będą jej rodzice to powiedziała że nie wie w ogóle mam wrażenie że zaprosiła mnie raczej dlatego że nie miała z kim iść samo to jak dostałem zaproszenie zrobiła to w taki sposób jakby psu rzuciła kość wtedy pomyślałem sobie dobra ja tam idę się pobawić w końcu było paru moich znajomych z gimnazjum. A jeśli chodzi ogólnie o nią to wiele osób mi mówi że coś z nią jest nie tak i to ciągłe "nie wiem" np jak gadałem z nią to miała załatwić żebyśmy siedzieli koło grupki naszych znajomych a w końcu siedzimy gdzie indziej i jeszcze wyskoczyła z tym do mojej kumpeli dwa dni przed studniówką gdzie siedzimy jak to ona miała załatwić. Też nie rozumiałem o co z tą różą no bez przesady w ogóle wśród moich znajomych jest takie podejście że trzeba dookoła laski skakać bo "gentleman" ja rozumiem że jak się kogoś zaprasza na takie imprezy to trzeba to i owo zapewnić ale trzeba pamiętać że nie jesteśmy żadnymi służącymi naszych pań.
 14. Z powrotem mam już ogarnięty także o to się nie boje dzięki za wszelkie rady pobawię się i tyle zresztą taki był mój cel ale czy będzie mogła liczyć na jakieś moje względy to już zależy od niej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.