Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Perun

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  502
 • Donations

  6.66 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

351 Świetna

About Perun

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ta pani jest "łudząco podobna" do dziewczyny na pewnej stronie o nazwie ShowUP...
 2. Perun

  Czym jest seksapil?

  Dobry przykład seksapilu w głosie u kobiet. Ta pani hipnotyzuje głosem.
 3. Tak tylko czasami taka przemiana może być niczym zrobienie z Malucha Ferrari w kwestii relacji damsko-meskich. Podstawa wg. mnie z którą sam się gubię to "teoria obracania talerzy" Polecam forum, Kobietopedię ,Mężczyznę Racjonalnego i radę daje też blog Volanta.
 4. Może to wynikać także z refluksu żołądkowego. Czy zapach nasila się, gdy jesteś na czczo ? Często refluksu podłożem jest słaba dieta i junk foody
 5. Może to siostra Kasi 😉. A tak już poważnie to Kasia też ma niezły głos, istnieje u mnie związek przyczynowo-skutkowy... Ładny głos +elokwencja =Plus 2 do SMV😆
 6. Model swobodnie latający do samodzielnego montażu, to też cudowny prezent dla dziecka , sam miałem takich trochę. Z prostych polecam: 1.Gucio F1N- do złożenia w 15 minut 2.Fox z EPP, bardzo prymitywny model swobodnie latający, z możliwością konwersji na RC Z bardziej zaawansowanych, to polecam Jaskółkę F1A/M
 7. Metalowe klocki konstrukcyjne EITECH- dostałem to jako dzieciak i bardzo miło ten prezent wspominam, poza tym pozostał mi nadal po nich śrubokręt całkiem dobrej jakości
 8. Wpadłem przed chwilą na fajny pomysł ograniczenia bałaganu wywoływanego przez nowych trolli. Obok posta opublikowanego przez użytkownika z liczbą postów <20 opcja zgłoś do administracji, dostępna tylko dla użytkowników z liczbą postów powyżej X. Po osiągnięciu określonej liczby zgłoszeń post mógłby być kasowany nawet z automatu. Nie wiem jak taki pomysł wygląda pod względem technicznym.
 9. Wadą tego rozwiązania są sytuacje awaryjne, gdy np. ktoś z świeżaków będzie w życiowym szachu i pomocy będzie potrzebował na JUŻ. Warto też o tym pamiętać, bo ludzie w trudnych momentach dzialają zbyt impulsywnie. Marzy mi się kiedyś powstanie kompleksowej telefonicznej pomocy dla Braci od Braci 🙂. Tylko tutaj znów pod górkę robIliby trolle, hejterzy i inni dziwni ludzie.
 10. Unikałbym menażek wykonanych z aluminium, nie raz czytałem o szkodliwości tego pierwiastka, jest to metal, który "lubi" wchodzić w reakcje z kwasami i zasadami. Co w skali mikro będzie się działo gotując, kwaśne lub pikantne dania, dodatkowo temperatura, będzie działała niczym katalizator reakcji. Wiem,że istnieją podobno nieszkodliwe aluminowe menażki. US Army ma bardzo fajną menażkę z nierdzewki (trochę ciężka 420g podróbka)
 11. @Turop Od razu prawie.
 12. Nie szanujesz jej prywatnego czasu i tyle. W całym problemie nie chodzi o godzinę, a o próbę przesuwania czyichś z góry ustalonych granic. W momencie braku aprobaty walisz foszka niczym licealistka. Poza tym równie dobrze mogłeś później wyjechać po nią i problemu by nie było.
 13. @BaelishSzajsowate są te nowe market-owe rowery, poszukaj czegoś używanego- za te pieniądze już możesz wybierać w fajnych rowerkach, a stan roweru jest łatwo ocenić to nie samochód. Wg. mnie idealny byłby 28/29 calowy z karbonowym widelcem i hydraulicznymi hamulcami-minimum Deore.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.