Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Stelkor

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Świetna

About Stelkor

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

693 profile views
 1. Mieszkam w UK, i widze taką tendencje, Dziś, murzyni raczej wiążą sie z Europejkami (Polki, Rumunki), Angielki w nich nie gustują (podobnie do Pakistańczyków). Dużo przebywam z Imigrantami (nie Polakami) i słysze od czarnych jak to cieżko jest być czarnym, bo żadna Cie nie chce. Ocywiście, jeżeli jesteś przystojny, to rasa nie ma znaczenia. Jeżeli chodzi o murzynki, to faktycznie sa dobre w łóżku, ale dość mało atrakcyjne na ogół. Kolejną tendencją jest to, że każda ładna murzynka/ mulatka ma białego faceta. Jeżeli popatrzeć na białe kobiety w zwiażkach z czarnymi, to sa na ogół otyle, lub mało atrakcyjne, Tak wyglądaja moje spostrzezenia, jeżeli chodzi o spore miasto w UK, Wiadomo, są wyjatki.
 2. Od razu Cie polubiłem, kolego. Zgadzamy sie w 100%. Wedlug mnie piramida wygląda tak.. Wygląd ( Twarz i wzrost (nie mieśnie)) Status Pieniądze Osobowość
 3. i tyle wystarczy.. Jak masz wygląd, to gadka nie ma znaczenia, Po drugie primo, wsadzasz wszystkich do jednego worka, bo jak widziałem podryw Polaków w UK, to rece opadają.
 4. Boże, panowie skończcie z tym.. "Jestem 7/10, ale mam problem z laskami"... Stary, facet z tego przedziału nie musi być śmiałym, ekstrowertykiem. Ja jestem jakieś 7/10 i nie potrafiłem do niedawna podrywać lasek, ale przyszło to naturalnie. Jak? Proste, pozytywny odbiór kobiet, wyrabia nam pewność siebie. Dodam tylko, że mieszkam w UK, gdzie jest dużo, dużo wieksza konkurencja przystojnych Anglików...
 5. Ja kocham długie włosy u kobiet.. Nawet takie do tyłka są super. Moja obecna dziewczyna ma takie i wygląda bardzo słodko. Jeszcze w "Secondary School" spotykałem się z pewną murzynką, która również miała długie włosy. Czarne dziewczyny w UK bardzo czesto prostują włosy, żeby wyglądać bardziej europejsko. Za każdym razem, kiedy dotykałem jej włosów blisko głowy, obrzydzało mnie to. Oczywistym jest, że jej odrosty były krecone (mocno kręcone, prawie dredy). Taka anegdotka:D Wszystkie dziewczyny z forum powiny sie cieszyć, że nie mają takiego problemu.
 6. Dieta zależy od człowieka... Jedni, czują sie dobrze na diecie wegańskiej, inni na keto. Jeźeli za jedzenie miesa mamy być ukarani, to również bedziemy karani za noszenie tanich ciuchów, bo wspieramy wyzysk dzieci w Bangladeszu czy Indiach.
 7. Poszukaj stojaka na worek.
 8. Ja zauważyłem jedną rzecz... Codziennie wstaje o 7:40, z budzikiem. Nigdy nie mam wzwodu, ponieważ organizm nie spodziewa sie, że zaraz sie obudzi. Raz na jakiś czas wysypiam sie do przysłowiowego "syta". Wtedy zawsze mam erekcje, wiec może to jest twój problem. Dodam, że nie mam najmniejszych problemów z erekcja. Mam 18 lat, nie pije, nie pale, dieta raczej dobra, uprawiam sport.
 9. Mam przykład z UK. Nie czytałem na żadnym forum, tylko sam byłem w dzielnicach/ skupiskach gdzie mieszkają muzułmańscy imigranci, i widziałem jak to wygląda. Wątpie, że wszedłeś w te społeczność głebiej, i ją poznałeś. Jak kolega pisał, mówienie w danym jezyku nie oznacza asymilacji, ale powielanie bzdur, ze stron propagandy rus... prawicowej jest głupotą.
 10. Bzdura. 2 pokolenie imigrantó w 90% nie mówi w swoim jezyku, tylko po angielsku, podejrzewam, że w Niemczech jest tak samo. Wiem co mówie, pracuje z Afgańczykami, lataliśmy razem po dzielnicach imigranckich/ shisha barach i potwierdza to moją teze w 100%.
 11. Raczej ze wzgledu na haj hormonalny na punkcie nowej dziewczyny ;D Angielski i polski dają wiele. Zależy na jakim poziomie masz angielski. Znam polaków, co po 8 latach w UK nie mówią po angielsku... Umiesz czytać biegle po angielsku? Umiesz rozmawiać w grupie ludzi? Umiesz sie pokłóćić po angielsku? Wbrew pozorą, kłótnia w obcym jezyku, to jeden z ostatnich etapów nauki, nie żartuje. Generalnie, jak podnośi sie ciśnienie, to czesto sie zapomina ozora w buzi
 12. Angielski jest banalny do nauczenia. Bardzo pomaga w życiu. Dostep do anglojezycznej literatury i materiałów na yt. Aktualnie, próbuje coś z chorwackim. Uczy mnie dziewczyna, bośniacka chorwatka. Jezyk niby w jakiś sposób podobny do polskiego, ale ni w ząb mi nie idzie. Chyba musisz sam zobaczyć, który jezyk Ci najepiej wchodzi. Powiem tak, każdy jezyk jest spoko, bo ćwiczysz mózg w zapamietywaniu, wiec każdy jezyk jest dobry.
 13. Pooglądaj sobie na yt, jak dodać sobie pare cm. Sa specjalne wkładki, możesz pokombinować z włosami i ubierać sie w dopasowane ciuchy, żebyś stwarzał wrażenie wyższego. Sam nie próbowałem, bo mam jakieś 194cm. Najlepiej jakbyś dobił do tych magicznych 180cm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.