Jump to content

ORPIL3

Użytkownik
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

90 Świetna

About ORPIL3

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday 09/26/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,962 profile views
 1. https://i.ibb.co/fDbr3Dp/IMG-20200502-184826.jpg Mała zagadka. Kto to ??? ?
 2. To kup sobie wibrator. A jak Cię będzie i on wkurwial, wyjmij baterię. Tak poza tym, wielce zdziwiona jesteś reakcją faceta. Dla większości z nas, to naturalne odruchy podczas i po sexie. Pytanie?? Czy aby ustaliliście na początku zasady, na jakich będziecie się umawiać??? Bo z tego co widzę, jedziesz tradycyjną zasada kobiety, facet wykonuje ruch a ty udajesz głupią, ile lecisz schematem "domyśl się".
 3. Bo samo forum nakręcą takie myślenie u braci. Ja się pytam? Pytam się? Ile tu jest ogarniętych braci, którzy mają odpowiedni mindset? 30,40? Reszta szuka porad, jak się ogarnąć aby podymać, a nie jak być lepszą wersją faceta. I tak koło się toczy.... A raczej, nakręca i nie ma końca. Dopóki, nie zniknie myślenie, że najlepsza nagrodą dla faceta będzie kolejna zdobyta cipka, dopóty będą kolejne tematy na te tematy. Wszystko kończy się na dupie. Problem nieogarniętych facetów na tym forum jest jeden. Chcą już na teraz! Praca nad sobą trwa wiele dni a na
 4. Pani uwielbiała i uwielbia. Jak nie jesteś..... To nie wróżę przyszłości z tą panią...
 5. ORPIL3

  Auto do 10k

  Nie zgodzę się z tym. Audi A4 B5 1.8 benzynka i w gaz. Silniki trwałe.
 6. Napisz jej, że z miłą chęcią. Pojedziecie w 3ke.Twoja nowa niunia(..... tu wstaw jakieś imię), bardzooooo chciałaby Ciebie poznać osobiście, bo wiele dobrego o niej słyszała ?
 7. Idz kolego. Kup ładny prezent, daj w ozdobnej torebce. Polecam książkę A. Ławskiego - Rzeź Wołyńska. Pamięć piekła. Następnie zaproponuj omówienie lektury, u ciebie przy winku
 8. Większość chłopaków na forum powie, uciekaj. Ja ci powiem, zostań. Ale do tego trzeba zajebiatej ramy, aby pani otrzeźwiala. Ktoś tu nosi spodnie. A jak dziecko by było, już byś o tym był poinformowany. Nauczka na przyszłość, abyś zakładał gumę. Pannę z dzieckiem idzie ogarnąć, ale do tego trzeba wiedzy i silnego charakteru.
 9. Krótko, namiastka rodzinki której Ci brakuje. No i? Też miałem depresję, też bralem SSRI i co z tego wynika? To choroba 21 wieku. Odpowiednie dobrane leki, pozwalają wyjść z tego. Sory ale zapchnialo mi tu gadzim mózgiem. Jak depresja to wariat?! Fakt, faktem nie wspominam o tym kobietom zapoznanym, żeby nie słyszeć na końcu, bo ty taki i owaki jesteś. A gdyby Ciebie to spotkało? Rozumiem, że zrozumiał byś damę, która podobnie by myślała i zrobiła? Wątpię. Lekka hipokryzja. Dama dała Ci sygnał, że masz pierwszeństwo do jej wrót i dziecka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.